Top 20 triburi

  • Autor subiect DeletedUser41912
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29445

Eu am recrutat? ti-am zis nu vad comparatia dintre triburi. Daca ma postat clasamentul e altceva.
Ti-am mai zis nu mai afirma lucruri aiurea.
 

DeletedUser17308

bre (apropo, ce limbaj de zidar de italia ai) :D nu sunt pe harta, am 0 puncte momentan, iti zisei si pe alt thread... FA-TI GRIJI CAND MA VEZI PE HARTA ;) sa vezi ce academie frumoasa fac langa voi, tot asa, cu blindaje si alte chestii, atunci sa vezi distractie :)

nu cred ca e important ce meserie am in italia,pana ajungi si tu la 100k in stilul tau de a te comporta cu lumea eu zic ca se inchide lumea:))

@rrtfk , tu nici nu stii sa certi, ma gandeam ca ma cert si eu cu cineva pe extern dar vad ca nu am cu cine, te las in pace sa traiesti cu ideea ca esti intr'un trib de rang 1:)
 

DeletedUser

deh ma, nu toti incep cu 50 de suporti de fiecare membru, ca voi ;) culmea e ca in cam fiecare trib eu m-am certat doar cu aia din conducere... sa fie oare pentru ca multi sunteti frustrati si aveti impresia ca milioanele de puncte pe triburile.ro va fac importanti in viata reala ? :) mari frustrari aveti acolo daca asa va comportati pe-un joc :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29445

Mda uite cine e superior. Mai dute pe la Frizeru din Peru sa te mai frizeze ca ai prea multe cunostinte. :) Hai sa fim serios, atunci cand faci o comparatie intre 2 triburi spui ce are bun si ce nu are. Dar eu nu vad unde am pus comparatii, daca esti in italia si presupun ca nu ai venit de mult prin Romania, iti cumpar un dictionar sau un abecedar, ma gandesc ca nu intelegi prea bine limba materna. :) Se vede ca ti-am inchis gura cu exemplu URSS :)
 

DeletedUser17308

Mda uite cine e superior. Mai dute pe la Frizeru din Peru sa te mai frizeze ca ai prea multe cunostinte. :) Hai sa fim serios, atunci cand faci o comparatie intre 2 triburi spui ce are bun si ce nu are. Dar eu nu vad unde am pus comparatii, daca esti in italia si presupun ca nu ai venit de mult prin Romania, iti cumpar un dictionar sau un abecedar, ma gandesc ca nu intelegi prea bine limba materna. :) Se vede ca ti-am inchis gura cu exemplu URSS :)

bre intr'un post de al tau aveai o dilema , de acolo m'am luat de tine
Urss? cat am jucat pe 21 nu existau pe harta:)
Si lasa dumele astea cu dictionarele , abecedarele ca sunt vechi de acum
 

DeletedUser29445

Pai lumineazama cu altele. Pai ti-am zis ca nu ai rezistat ? Ai memorie scurta. Mai uitate odata pe postul ala si vino cu scuze.
 

DeletedUser

deh ma, nu toti incep cu 50 de suporti de fiecare membru, ca voi ;) culmea e ca in cam fiecare trib eu m-am certat doar cu aia din conducere... sa fie oare pentru ca multi sunteti frustrati si aveti impresia ca milioanele de puncte pe triburile.ro va fac importanti in viata reala ? :) mari frustrari aveti acolo daca asa va comportati pe-un joc :)


prietene, jucam un joc. nu am inteles niciodata ce legatura are viata de zi cu zi a fiecaruia cu jocul asta..
tu nu ai stat anu asta cu mana la pasarica sau cu berea in mana cat am stat eu in ultima saptamana :)

oare putem noi ca oameni sa respectam regulile tribului in care suntem? sa vorbim frumos cu alti colegi de trib ? sa ramanem pe harta mai mult de 2 luni ? sa nu mai credem tot ce zboara de la mirina ? vezi ca ea sustinea sus si tare ca toate conturile la care am fost siter in anonym erau ale mele. vezi ca inca nu e in stare sa isi curete si sa isi inobileze singura un sat pe ro29. ma gandesc si la faptul ca poate nu stie.
 

DeletedUser17308

Pai lumineazama cu altele. Pai ti-am zis ca nu ai rezistat ? Ai memorie scurta. Mai uitate odata pe postul ala si vino cu scuze.

bre dilema ta prinvind care trib e mai bun dintre cele de pe primele 3 locuri, patria momentan e pe primul loc, dar echipa nu o au formata cum e in clasic sau fum?
 

DeletedUser41757

Hai bre Rere ca am jucat si eu cu voi in URSS si cum a plecat WaLL si gauthier s-a lasat , tribul s-a dus pe apa sambetei. Dupa "abandonul" celor doi ati facut si voi doua mutari "strategice" (din punctul vostru de vedere), mutari in urma carora ati pierdut rand pe rand toti membrii. Deci nu-ti da aere ca tu cu Robert ati fost marii conducatori si ca voi ati dus tribul acolo unde era.

Iti aduci aminte de Abelar? Cat v-ati chinuit sa-i luati sate, avand si contul blocat? Mari jucatori ce sunteti.
 

DeletedUser30628

Hai bre Rere ca am jucat si eu cu voi in URSS si cum a plecat WaLL si gauthier s-a lasat , tribul s-a dus pe apa sambetei. Dupa "abandonul" celor doi ati facut si voi doua mutari "strategice" (din punctul vostru de vedere), mutari in urma carora ati pierdut rand pe rand toti membrii. Deci nu-ti da aere ca tu cu Robert ati fost marii conducatori si ca voi ati dus tribul acolo unde era.

Iti aduci aminte de Abelar? Cat v-ati chinuit sa-i luati sate, avand si contul blocat? Mari jucatori ce sunteti.

Urss sa dus dupa ce am dat organizat pe gauthier,sa lasat gabycfr si dupa am dat noi disband la Urss :)...atunci sa dus pe apa....

Si nu uita,88'ule era sa se duca pe apa sambetei daca nu erau cativa jucatori care s'au impus sa faca ceva in fata celor din Urss...era sa pierdem lejer razboiul cu ei...

asa ca nu vorbi fara sa nu stii,a fost condus tribu ala foarte bine de Robert si care a mai fost acolo in conducere
 

DeletedUser7708

Sunt și eu membru Patria acum, pot spune că locul 1 e încă nemeritat. Când vom fi măcar în primele 3 triburi la atacatori, mai vedem. Sfătuiesc colegii să nu mai creeze vendetta pentru trib și să dovedim împreună dacă ne merităm sau nu poziția din clasament. Aș putea să dezvolt și eu discuția cu primele păreri din interior, dar consider că e prea devreme, la fel cum e prea devreme pentru clasamente, în opinia mea.
 

DeletedUser

Sunt și eu membru Patria acum, pot spune că locul 1 e încă nemeritat. Când vom fi măcar în primele 3 triburi la atacatori, mai vedem. Sfătuiesc colegii să nu mai creeze vendetta pentru trib și să dovedim împreună dacă ne merităm sau nu poziția din clasament. Aș putea să dezvolt și eu discuția cu primele păreri din interior, dar consider că e prea devreme, la fel cum e prea devreme pentru clasamente, în opinia mea.

Mai esti suparat pe buffy2008 ? :p
 

DeletedUser29445

Hai bre Rere ca am jucat si eu cu voi in URSS si cum a plecat WaLL si gauthier s-a lasat , tribul s-a dus pe apa sambetei. Dupa "abandonul" celor doi ati facut si voi doua mutari "strategice" (din punctul vostru de vedere), mutari in urma carora ati pierdut rand pe rand toti membrii. Deci nu-ti da aere ca tu cu Robert ati fost marii conducatori si ca voi ati dus tribul acolo unde era.

Iti aduci aminte de Abelar? Cat v-ati chinuit sa-i luati sate, avand si contul blocat? Mari jucatori ce sunteti.
Pentru cunostintele tale, Abelar a spart contul lui gautier si dat disband. Si nenea piter ar trebui sa stie treaba asta ca era si el pe conferinta in seara aia. Si dupa ce tribul a fost desfiintat toti au plecat unde au vazut cu ochii, ca nu eram online nici unul din conducere sa refaca tribul. Si apoi am fuzionat cu RP noul trib format.
 

DeletedUser30628

Pentru cunostintele tale, Abelar a spart contul lui gautier si dat disband. Si nenea piter ar trebui sa stie treaba asta ca era si el pe conferinta in seara aia. Si dupa ce tribul a fost desfiintat toti au plecat unde au vazut cu ochii, ca nu eram online nici unul din conducere sa refaca tribul. Si apoi am fuzionat cu RP noul trib format.

bine,dar inainte sa dam disband la trib ia zi cum iti luam satele?? :cool::cool::cool:
 

DeletedUser36141

Pentru cunostintele tale, Abelar a spart contul lui gautier si dat disband. Si nenea piter ar trebui sa stie treaba asta ca era si el pe conferinta in seara aia. Si dupa ce tribul a fost desfiintat toti au plecat unde au vazut cu ochii, ca nu eram online nici unul din conducere sa refaca tribul. Si apoi am fuzionat cu RP noul trib format.

Ce a facut Abelar :eek: ,sa rad sau sa plang ? Daca iti zic sa bagi mana in foc pentru asta ,te arzi rau :)))


ON:

1 PATRIA 10.154.546 19.762.062 187 105.679 2575 7.675
2 Clasic 10.040.179 17.100.553 139 123.026 2039 8.387
3 Fum? 9.614.714 15.871.559 141 112.564 1994 7.960
4 Masca 7.164.079 13.295.297 159 83.618 1759 7.558
5 ATC 5.804.159 8.049.713 100 80.497 1180 6.822
6 Spor 4.945.038 6.574.912 82 80.182 846 7.772
7 RIP 4.254.082 6.208.370 133 46.679 857 7.244
8 FLASH 3.734.751 5.948.267 102 58.316 782 7.606
9 TSL 3.216.415 4.269.717 114 37.454 716 5.963
10 Blood 2.416.215 3.001.367 95 31.593 489 6.138
 

DeletedUser29445

Mie? ai luat 3 amarate si dupa cand ai vazut catapultele nu ai mai atacat. Si lui gauthier ia-ti luat 10 sate maxim, iar ceferistu avea toate satele de atac si ia-ti luat 5 :)
si urmatoare zi disband.
 

DeletedUser30628

Mie? ai luat 3 amarate si dupa cand ai vazut catapultele nu ai mai atacat. Si lui gauthier ia-ti luat 10 sate maxim, iar ceferistu avea toate satele de atac si ia-ti luat 5 :)
si urmatoare zi disband.

aici gresesti :) la gauthier ii s'au luat sate pe banda rere...gaby o iesit din trib ca era suparat ca nu l'ati mai sprijinit,vazand ca avea satele toate de atac si na :)....si el a pierdut destule satuce :)...

Alea 3 sate ce ti le'am luat...ti le'am luat cu vitejie si lupta bre :)):)):)):))
 

DeletedUser33777

PATRIA este numarul 1. Felicitari conducerii si tuturor membrilor componenti!
Faceti o treaba extraordinara. Multa bafta in continuare!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus