Top 20 triburi

  • Autor subiect DeletedUser42057
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cele 24 de ore se anunta frumos pe mesaj diplomatilor NU in declaratia de razboi ;)
Dar va inteleg ca deabea acum ati inceput si voi sa dati razboaie.

In momentul in care dai o declaratie de razboi TREBUIE sa-ti ASUMI ca poate in secunda 2 pleca atacuri si in secunda 3 poate pierzi sate. Asta e unu la mana. 2 la mana o declaratie de razboi direct din Alianta este lipsa totala de fairplay! Dar cum voi sunteti obisnuiti cu PNAuri tot dearoata va inteleg :))

Hai nu va mai plangeti! Dati drumu la Fulluri si fie ca cei mai buni sa castige!

Ceea ce am uitat sa va spun ca NOFAME nu ofera pacea NICIODATA celor care declara razboi. Asa ca inteleg caterica voastra cu ramele, inteleg perfect euforia uniunii vestului dar va rog sa nu veniti sa-mi spuneti ca va pare rau! Luptati acum!!!

1 la mana nu inteleg cine s-a plans pe forum.
2 la mana nu ma intereseaza pacea
3 la mana, cu ramele nui nici o caterina , e o treaba cat se poate de serioasa

dupa cum ziceam, spor la joc :)
 

DeletedUser

Mda o gramada de lupi moralisti pe aici.
Pentru nofame, pentru finte 100% fair play...care va place doar sa aruncati cu noroi..

1.iulian, te apuci sa faci gura mare pe aici, le-ai spus la baieti ce fel de om esti pana la razboiul cu nofame cand am blindat eu granitele eoel, la mrc, la t-j, la shock nu sa pierdut nimic, in schimb la razboiul cu nofame ai promis ca blindezi tu granita, nu ai facuto si ai iesit din trib foarte fair play, ti-ai lasat colegi balta, a fost solutia voastra sa-i recrutati insa ei au ramas si au murit in eoel.Legat de fair play spune la baieti cand ai iesit din trib si ai fost spionat ai plans o ora sa nu ne atacam ca suntem prieteni doar ca nu ai tu timp de joc, nu ti-au luat baietii satele iar apoi ne-ai atacat pe la spate fair play 100%, tare imi e ca de acum cand se echilibreaza balanta nu o sa mai ai timp de joc...
2.Nairpic, cel pe care-l consideram "om" dar asta e. Ciprian voi ati stiut de razboi cu 2 saptamani inainte asa ca ati avut timp sa va pregatiti granita timp de 2 saptamani, aveti peste 50% din harta, si ati avut 2 saptamani sa va pregatiti de ce va plangeti.
Ia aduci aminte discutia noastra de pe skype, cand erai ingijorat ca tu iti ti trupele la fame, ca nu accepta baieti alianta cu tine si cu mine, stiu ca ti-am spus astfel" ciprian in seara asta rezolv eu cu fame, si o sa intoarca armele, o sa atace t-j" l-am sunat pe podo, am pus pe difuzor sa auzi si tu, iar apoi te jurai ca tu nu ataci eoel niciodata, ca eu am fost prietenul tau la nevoie, ca nici dupa o saptamana sa mergeti pe conferinta voi cu fame si cu old in care sa va organizati sa atacati eoel, ca florinel e imprevizibil si trebuie oprit, nu e de incredere...

Haideti sa fiti realisti, si eu am fost parsiv pe l31, am facut si eu unele jocuri dar eu cand am promis ceva m-am tinut de promisiune.

Artemis iti poate confirma, cand era la greu contra nofame si mrc, i-am spus ca-l ajut cu unele lucruri, si a ras ce puteti voi face cu 4 membri ca atati eram, i-am cerut o saptamana si mrc o sa cada...nu a durat o saptamana ci 4 zile si nu era mrc..cand sa vazut mare si artemis a incalcat intelegerea noastra,
Cand te-am contactat pe tine ciprian aduci aminte ce am spus. "salut, eu am facut o promisiune lui vali si lui cristina, legat de t-j, eu ma voi bate cu ei, cu tine pot vorbi mai multe"...

Asa ca va invit sa va lasati de plans, sa facet pe marii jucatori, triburile e lumea parsivilor, lumea mincinosilor...

Pentru cei din Nofame, ati uitat ce ati promis legat de fosti membri t-j, fostul hard, membri worms acum..."florinel cu acestia noi ne batem tot timpul, suntem impreuna pana la final, pana cnad inobilam fiecare sat" ca mai tarziu sa fugiti cu mesaje "nu veniti la noi" si sa faceti voi pna, fuziuni, aliante si altele..

lasativa de meserie, sa faceti pe victimile, sunteti niste tradatori..si ca sa va mai dau o veste buna, a revenit behramy chrss pe joc:D

P.S.: Mi sa solicitat sa intru pe forum sa raspund unelor afirmatii..

Mult succes.
 

DeletedUser43361

Super, iar noi îți cerem să te ți de promisiunea din postul anterior. Da da, ăla lung și complex în care ne-ai descris, în care ți-ai cerut scuze... bla bla-uri deastea.
Ști cum e, sate de barbari au fost... sate de barbari sperăm să fie.
Și legat de joc, mai am 5 zile și o să am un trofeu care mulți din gașca aia bună nu-l vor avea :) Vă pupă Iute.
trib.png
 

DeletedUser43203

Sa-ti fie rusine Florin!

Nu am scris la adresa ta niciodata si nici nu ma complic.

Baga nobilii nu fa gargara pe extern! Si daca tot faci vorbeste la adresa cui vrei. Nu a mea!
 

DeletedUser43203

Si inca una si va las in iluzia vostra de Vest in care jucati doar dupa orgoliile personale a conducatorilor. Jucatorii prea putin conteaza ;)

Cand Spun celor din Worms & Hard sa nu-mi ceara pacea ca nu o dau voua va suna a Victimizare? Sau pare ca ma plang?... Interesant :)

Nu astept raspuns ca eu nu mai intervin pe extern. Am de luat sate.
 

DeletedUser43633

a inviat florinel the lord of var ?!
pffff :)))) cu cat entuziasm ne spunea el duminica seara "aveti razboi de la viermisori" :)))).
Mai nea' omu', tu esti un cont neinsemnat de barbare acolo, nu mai comenta, ti-ai dat peste cap tribul cu nimicurile tale diplomatice iar acum te joaca vestul pe degete cand si cum vrea. Daca stiam dinainte cine conteaza cu adevarat in eoel nu se mai ajungea la multe, intretimp hai cu organizatele armatei tale odihnita, ia zi-mi cum a mers prima iesire la inaintare ?! dupa 7 luni de barbare
 

DeletedUser18817

Cat de nesimtit poti fi, florinele.
Cine se ruga de mine sa vin inapoi ca faci tu niste scheme ca sa iasa EoEl bine? Eu m-am plans ca am fost spionat? Ti-am zis atunci ca pentru acel spionaj, respectivul o sa piarda satele, asa a si fost. Ai blindat tu granita? Ce ai facut? Ai trimis o circulara si ai zis sa se trimita sprijin pe niste sate? Felicitari, esti un mare strateg.
Chiar iti place sa iti faci aparitia aici doar cand iti iese tie ceva?
1. Jocul asta nu e pentru tine.
2. Daca nu eram eu in EoEl, nu bateai nici macar pe shock aia, care erau 3 oameni.
3. Eu unul nu mai stau sa iti zic "calitatile" aici ca imi irosesc timp inutil.

Apropo, eu fac gura mare? Nu m-a mirat ca tu nu ai modificat textul gresit trimis de 'loveisintheair', m-a mirat greseala lui/ei. La tine, nu ma astept sa scrii corect gramatical in romana (sa te convingi, reciteste ce ai scris mai sus) nu in engleza.
 

DeletedUser43633

lasativa de meserie, sa faceti pe victimile, sunteti niste tradatori..si ca sa va mai dau o veste buna, a revenit behramy chrss pe joc

Pe care joc ?! nu se lasa de solitaire ?! ehm ?


P.S.: Mi sa solicitat sa intru pe forum sa raspund unelor afirmatii..

Considerand ca defapt nu te-a invitat nimeni, "te invita eu" sa raspunzi afirmatiilor conform carora promiteai ca ne lasi in pace pana la adanci batranete pentru ca lumea asta-i, si te citez din nou
...triburile e lumea parsivilor, lumea mincinosilor...
. (trecand peste romana de capalna)

I-a spune tu dom'le, cata coerenta mai ai la dispozitie in sacul ala cu knowledge? Ti se da peste nas la fiecare iesire in public, argumente ca sa porti o discutie pe tema fairplay nu ai, argumente ca sa porti orice fel de discutie nu ai...intrebarea este, de ce nu lasi oamenii mari sa vorbeasca de aici incolo ?! vazusi ca sunt si persoane cu cap la tine-n trib, paseaza coroana...ti-a apus domnia. Barbar Kingdom has fallen my dear, back to varuit pls.
 

DeletedUser32395

Parte 1:
Triburi: NOFAME, N0FAME, NOFAM2, NOFAM3
Parte 2:
Triburi: EoEL, EoEL-A

Timeframe: 23/03/2013 20:00:00la26/04/2013 03:15:20

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 192
Tabăra 2: 69
Diferență: 123

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,774,244
Tabăra 2: 571,967
Diferență: 1,202,277

chart




cam asa stati voi la o luna de la inceputul razboiului.Iuly a venit la noi in a doua zi de razboi parca..de atunci tu nu ai putut blinda granita?:))le spui jucatorilor sa se descurce singuri?sau ai uitat?
in fine..iti sugerez sa nu te mai legi de noi, sa ne faci asa cum iti vine tie..nu inainte sa te uiti la tine.
Daca te consideri un conducator..un "leader" atunci faptul ca ai scris ca te lasi printr-un roman aici pe extern..dar tu de fapt sa joci si sa fi prin tot felul de conferinte sa dai mesaje de recrutare prin tot k24(credeai ca nu imi spun jucatorii?:)) ) nestiind ce "poponete" sa mai "pupicesti"..iar acum cand viermii & co ne-au dat razboi sa iesi parca triumfator in fata si sa incepi sa scrii pe aici de noi.te rog..uita-te la statistici..si uita-te bine.
Suntem noobi..suntem tradatori..cum vrei tu..dar avem 1,2 milioane de puncte pe plus.Nu stiu in ce masura comentezi de noi.

Si inca ceva..alianta fame-eoel nu s-a rupt ca de consideram imprevizibil :)) doamne fereste!Poate iti aduci aminte cum jucatorii tai ne atacau jucatorii nostri..si poate iti amintesti cand ai refuzat sa bagi la pna ~lex~, academia noastra si apoi sareai de fund in sus ca de ce le dam sprijin..te rog..esti penibil si te rog sa nu mai postezi nimic la adresa nofame.

Pur si simplu nu reprezinti nimic pentru noi.In fiecare post arunci cu noroi, se vede ce fel de om esti.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

florinel,in primul si primul rand sterge-te pe la gura.
daca era altcineva care sa se ocupe de al tau smecher trib nu ajungeai in postura sa te milogesti de toata harta sa ne dea razboi
hai sa iti dau un exemplu,noua ne convine sa avem rosu
nu mai sunt fulluri blocate,nobilii se distreaza,totul e frumos
in comparatie cu orice razboi al vostru tot timpul am fost deasupra voastra
nu stiu ce ai rezolvat tu cu treaba asta dar nah...te lasam sa fi fericit
tu ne faci pe noi tradatori?
ti-ai tradat pana si conducerea tribului ma
2 conducatori cel putin au renuntat la tribul tau
hai sa vedem cati mai vin pe calea cea buna
 

DeletedUser43007

Cati oameni rai pot exista pe lumea asta,Doamne Doamne.In loc sa va bucurati ca a "revenit" Florinel si sa ii urati un calduros bine ai revenit,voi ce faceti?Lipsa lui a fost doar de fatada,sa aiba timp sa-si pregateasca full-urile,sa duca trupele la incalzire ( vezi sa nu o iei pe urma lui Xander) dar cred ca au obosit de la prea mult antrenament si ieri au dat cu capul de zid nu au mai avut putere sa il sara.
 

DeletedUser43633

EoEL - florinel the lord of war astăzi la ora 20:04 Mulţumesc Citat Noi parasim jocul, insa am rezolvat totul pana la inchiderea lumii 31.
Undeva in vara am sa revin pe joc, doar pentru a mai complecata ceva legat de diplomatie, aveti incredere in voi, sunteti cei mai buni.
Mie mia facut placere sa joc cu voi, aveti rabdare incredere..fallen va blinda granita, acum vor fi sate pe granita pentru toata lumea...sate sunt, trupe epntru sprijin la fel, totul o sa mearga bine.


da-o naibii de treaba :))) ai organizat telecomandat de la n ore pe playerul tau numarul 1 si-ti bati joc de el :))))
Esti de o tristete greu de masurat.
Ieri te bateai in piept ca ti s-a intors berbecul de inaintare, beh beh beh, azi deja ne parasesti din nou dupa un simplu organizat? :))))))))

pa pa pa poate de data asta dispari pe bune.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus