Top 20 triburi

  • Autor subiect DeletedUser42057
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40689

Interesant, pari să cunosti membrii mai bine decât întemeietorul.. orice-i posibil, cine stie. Totusi tin sa mentionez că Superior e unul din singurele triburi din top care n-a intrat 'în echipa' la început de lume, care-a recrutat selectiv si care-a urcat în toate topurile fără nici un aliat. Punem un pariu că va rămâne în top chiar dupa deschiderile lumilor 32 si 33 ? 5 beri reci si fără spumă.

Fara aliati ?? in fine , nu comentez pe tema asta ca nu are rost , o singura intrebare am , si aia retorica , fuziunea cu Nervosii cum s-a realizat , erati triburi neutre si pac , dintr-o data in 2 minute ati hotarat sa faceti fuziune ?

Cele mai detestabile minciuni sunt cele care contin si o doza de adevar .
 

DeletedUser

Pentru superior vad un viitor frumos,au jucatori foarte buni.
In legatura cu NOx-ul nu fiti asa siguri ca vor avea o viata usoara :D,vor avea ceva probleme,dar ei au inceput mai devreme(cu o luna) decat noi,o sa apara pentru ei si probleme pentru ca sunt in centru,dar vorba cuiva de mai sus,toate triburile din centru au aliante la granite.
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
10.Super-Trib predominant de jucatori de start de lume.Cum va aparea o lume cu viteza doi,mai mult ca sigur se vor dispersa in triburile inconjuratoare.Nu ma mai chinui sa analizez pozitia lor ca imi pierd timpul.

s`ar putea sa mearga gura fara tine

Fara aliati ?? in fine , nu comentez pe tema asta ca nu are rost , o singura intrebare am , si aia retorica , fuziunea cu Nervosii cum s-a realizat , erati triburi neutre si pac , dintr-o data in 2 minute ati hotarat sa faceti fuziune ?

Cele mai detestabile minciuni sunt cele care contin si o doza de adevar .

Fuziunea am hotarato pe moment , Ma simteam atat de nervos incat am vrut sa devenim Super nervosi e vreo problma in asta?veziti de drum,
avem doar aliati cu rosu e asa surprinzator pentru tine?
daca nu iti convine treci peste, noi nu suntem obligati sa i`ti ascultam tie comentariile la adresa noastra.

on topic Tribul tj are o organizae foarte eficienta sa observat asta si pe lumea 19
bravo baieti aratatile ce puteti
 
Ultima editare:

DeletedUser40689

s`ar putea sa mearga gura fara tine



Fuziunea am hotarato pe moment , Ma simteam atat de nervos incat am vrut sa devenim Super nervosi e vreo problma in asta?veziti de drum,
avem doar aliati cu rosu e asa surprinzator pentru tine?
daca nu iti convine treci peste, noi nu suntem obligati sa i`ti ascultam tie comentariile la adresa noastra.

on topic Tribul tj are o organizae foarte eficienta sa observat asta si pe lumea 19
bravo baieti aratatile ce puteti

Baietica , ma lasa rece explicatiile tale de doi bani , am zis ca e o intrebare retorica , apoi nu ai cum sa asculti , eu am scris , nu vorbit , ca auzi tu voci e altceva .

noi nu suntem obligati sa i`ti ascultam tie comentariile la adresa noastra.
Da cine te obliga ? :)) vocile ?

MRC nu le-au declarat razboi celor din NBZ din cauza voastra aliantei pe care o aveti , chiar deloc .
 

DeletedUser42970

ione, întrebările retorice mai bine le-ai păstra pentru creierul tău multpreadezvoltat pentru jocul ăsta. Dacă te tot afirmi pe aici, meriti si replică/
Ce ti-e asa greu de crezut ca m-a sunat văru într-o zi si peste câteva minute i-am trimis invitatie ? Tu crezi că astfel de discutii se pot purta doar în anumite cazuri.. dar diplomatia e mult mai mult decât niste culori pe hartă. Apoi, asa cum voi n-ati fost niciodată aliatii nostri n-au fost nici nervosii si nici mercenarii. N-au fost si nici nu sunt, spre mirarea ta.
Si ce-i pe chipul tau când citesti acum că Superior se descurcă singur împotriva celor marcati cu rosu ? N-aveam noi treabă cu restul războaielor de pe hartă si nici n-avem vreun forum comun - să te mai miri o dată.
Tare crezi ca le stii pe toate si pare-mi-se că-ti cam tăstează degetele fără voia ta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40689

Ma afirm ?? nici gand , dar te inteleg , fiecare cu ce-l doare .

Nenea , chiar tu ai spus ca aveti alianta cu Nervosii si ceilalti asa ca....dar nici nu trebuia sa spui .

Pe chipul meu nu se citeste nimic , si nu am spus nimic despre cat de bine se descurca ori nu Super ( vocile sunt de vina ? ) am comentat doar referitor la afirmatia ta in care spuneai ca voi nu ati avut aliati , dar...cele mai detestabile minciuni sunt cele care contin si o doza de adevar .

Ce e cu atata frustare si ura dom'le ? va sugerez sa faceti putin sport , poate mai scapti de tensiunea pe care o aveti .
 

DeletedUser42970

E clar, n-ai înteles nimic. Sigur îs vocile de vină. Data viitoare când te bate gândul să îmi pui în discutie vreo afirmatie îti recomand să vii si cu vreun argument, nu cu fraze pseudo-filozofice. Sunt adept al unui principiu de adevăr absolut si mereu mă amuză să văd persoane ce cred că le mint.
Frustrare si ură ? Uite aici sigur putem aveam ceva oameni care ar ridica o mână sus să indice că tu pari cel mai frustrat jucător de pe extern din ultima perioadă si că tot tu esti cel cu nevoie de nitsel sport. Sunt mult prea detasat de tot ce-i online încât să nu am zâmbetul pe fată de fiecare dată când joc si socializez. (:

// Cu gândul să readuc discutia ontopic, tin să felicit tribul Die. pentru intrarea multasteptată în top20. Spor si la mai mare!

1 DKSS 1.371.788 1.990.372 92 21.634 406 4.902
2 MRC 1.170.658 1.529.538 78 19.609 318 4.810
3 T-J 1.049.087 1.499.386 93 16.122 299 5.015
4 NOx 1.043.726 1.373.518 84 16.351 272 5.050
5 NOFA 1.019.372 1.319.823 82 16.095 282 4.680
6 AoN 997.766 1.465.124 96 15.262 312 4.696
7 Win 933.154 1.310.122 82 15.977 290 4.518
8 Find ! 836.506 1.165.185 97 12.012 261 4.464
9 Strumf 807.376 1.226.796 97 12.647 296 4.145
10 Super 799.969 934.696 66 14.162 205 4.559
11 Lege 784.132 1.313.435 99 13.267 301 4.364
12 Old 671.312 923.198 84 10.990 216 4.274
13 Hard 670.603 890.129 90 9.890 213 4.179
14 SKIN 670.554 670.554 29 23.123 116 5.781
15 alias 634.561 788.807 74 10.660 189 4.174
16 Panic! 560.470 696.746 68 10.246 179 3.892
17 CMI 545.081 675.789 70 9.654 162 4.172
18 Life 529.596 706.995 86 8.221 175 4.040
19 ~NBZ~ 495.626 759.576 98 7.751 192 3.956
20 Die. 456.513 563.966 71 7.943 147 3.837

/ Din AoN este cineva p'aici ? Agresivi băieti, n-ai treabă.
 

DeletedUser

Aici parca topicul era legat de top 20 triburi,nu de diplomatia oricarui trib,asta este confidential! :))
 

DeletedUser40689

Am si argumentat , desii dupa raspunsul lui fashion era clar ca nici nu mai trebuia .

Da , asa e , posturile tale , ale lui fashion , a lui kenji , nu au nici o legatura cu ura si frustrarea , chiar deloc , cat despre detasare , am vazut-o si aia pe forum .

Nu toti viseaza sa intre in top 20 , asa ca ma lasa rece "felicitarea" ta , noi ne bucuram ca printre atatea fuziuni :) am ramas aceiasi de la inceput .

Ma bucur ca ti-a dat voie fashion sa postezi , alte drepturi mai ai ? :)

Ai o minte prea odihnita :) asta insemnand ca am sa te las cu ale tale , D-zeu sa te binecuvanteze .
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
auzi ione .
nu stiu de ce am vaga si proasta impresie ca tu ceri atntie nene,
te rog frumos sa nu m`ai vorbesti la adresa noastra si, sa ne vorbesti de sus ca nu ai mancat din acelasi castron cu noi,
daca ai treaba vezi ca te retinem , asa ca lasa figurile de extern si aerele ca nu intereseaza pe nimeni toate afirmatiile tale sau a altora, ai tribul tau ai grija de el si nu m`ai purta grija noastra sau ce aliante avem/ am avut noi ca, clar nu este treaba ta.
atata timp cat tu comentezi la adresa noastra inseamna ca ai ceva cu noi si i`ti spun un singur lucru, cautama pe harta daca ai nelamuriri, te lamuresc foarte repede,o zi Buna sa aveti si Sarbatori Fericite !
 

DeletedUser42991

te rog frumos sa nu m`ai vorbesti la adresa noastra si, sa ne vorbesti de sus ca nu ai mancat din acelasi castron cu noi,
daca ai treaba vezi ca te retinem , asa ca lasa figurile de extern si aerele ca nu intereseaza pe nimeni toate afirmatiile tale sau a altora

Foarte stranie atitudinea ta. Oare de ce crezi ca tu ai gasit "piatra filozofala" si detii adevarul absolut? Vad ca tu poti sa emiti "judecati de valoare" la adresa altora, cunoscuti sau necunoscuti dar vai de cel care incearca sa iti/va zgarie poleiala cu vreo remarca negativa. Este imediat pus la zid si trimis la plimbare. Stiu, o sa urmeze sa ma trimiti si pe mine la plimbare cu vreo expresie de-a ta superinteligenta si jignitoare. Te cunosc foarte bine, stai linistit.

Sarbatori Fericite, pline de liniste!
 

DeletedUser

Momentan sunt 2 utilizatori care navighează în acest subiect. (2 membri şi 0 vizitatori)

ione.gunner,KikoGolanu



De cate ori ma uit pe extern pe lumea 31,tot de astia 2 dau,cred ca nu au toate tiglele la casa,HaHaHa.
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Foarte stranie atitudinea ta. Oare de ce crezi ca tu ai gasit "piatra filozofala" si detii adevarul absolut? Vad ca tu poti sa emiti "judecati de valoare" la adresa altora, cunoscuti sau necunoscuti dar vai de cel care incearca sa iti/va zgarie poleiala cu vreo remarca negativa. Este imediat pus la zid si trimis la plimbare. Stiu, o sa urmeze sa ma trimiti si pe mine la plimbare cu vreo expresie de-a ta superinteligenta si jignitoare. Te cunosc foarte bine, stai linistit.

Sarbatori Fericite, pline de liniste!

nu am sa iti fac nici o remarca nu intru in jocul vostru vroiam doar sa iti multumesc ca te bagi aiurea in seama unde nu este clar treaba ta,
i`ti urez un craciun fericit si iti multumesc pentru aprecierile negative dar clar nu ne impresioneaza discursul tau
atata timp cat altii se baga in seama aiurea si comenteaza ograda altora este si normal sa nu ne convina,
vorbiti de gradina voastra si terminati cu frustrarile astea, observ ca nu puteti dormi noaptea fara sa va dati o afirmatie pe aici.

un ajun Fericit la toata lumea
 

DeletedUser

Momentan sunt 2 utilizatori care navighează în acest subiect. (2 membri şi 0 vizitatori)

ione.gunner,KikoGolanu



De cate ori ma uit pe extern pe lumea 31,tot de astia 2 dau,cred ca nu au toate tiglele la casa,HaHaHa.

Nu vad care este problema,sincer.Viata lor,de ce te legi de ea?
 

DeletedUser8914

Am forumul mai mereu deschis , il tin in browser intelegi? vezi sa nu te las eu fara tigle in maramu sunt scumpe
 

DeletedUser

dai refresh mereu la forum? ce viata.......viatza(ca poate n`ai inteles)
 

DeletedUser

Nox s-a dizolvat,dupa cum ma asteptam.
Trib mamut :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce pacat .
mos craciun a venit la ei si a apasat pe dutonul dizolvare ptr ca nu au fost copii cuminti :D
 

DeletedUser

Panic a ajuns sus repede, a decazut repede, insa va avea un cuvant greu de spus in istoria acestei lumi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus