Top 20 triburi

DeletedUser38518

Nimic a ajuns astfel pe locul 1 dupa ce Rosinanta a facut rost de un sat de 40.000.000+ puncte.
Restul(o parte) satelor sunt numite Jackass. O fi incercat vreun hack?:))

vreau si eu un sat d-ala...unde pot gasi?

rosinanta, cum e satu de 40 milioane? ce cladiri/trupe are in el?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38225

Inchipuiti-va doar ce ferma are un astfel de sat. :D
Oricum eu zic sa lasam omu in pace, caci din moment ce nu e banat, e clar ca nu e vina lui/ei, iar dupa cum a zis si administratia, se va rezolva:)
 

DeletedUser44036

De ce vorbesti sa te afli tu in treaba?
Este clar o problema de server. In jurul orei 17 mai multi nu ne-am putut loga pe joc si a aparut problema asta.
Ma bucur ca ai o parere asa buna despre mine, ca as fi folosit un hack, dar din pacate nu sunt asa isteata ca tine.

Glumeam si eu!

Din invidie probabil.
 

DeletedUser44840

fa o poza satului daca este ceva diferit in el sa vadem cum arata un sat de 50 de milioane de puncte ;)
 

DeletedUser29913

sat cu probleme.jpg

Nici tancuri, avioane...nici arme atomice, din pacate.

Restul cladirilor sunt la nivelul normal.
 

DeletedUser29913

rakanishu 2013-10-24 19:05:59
Erorile ( bugurile ) sunt cunoscute, in maxim 1 ora clasamentele vor reveni la normal. Daca mai apar nereguli nu ezitati sa ne anuntati.

Toate cele bune.


Echipa Triburile Romania
http://www.triburile.ro
 

DeletedUser29913

Tezeus. astăzi la ora 19:04
ce ti-a crescut..magazia?

noua pe L35 ne-a crescut magazia la nivel 77 :))

Deci, este clar, ca nu e vorba de hack-ing.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Pe toate lumile au fost probleme, cate 1 sat random a fost "cadorisit" cu diverse cladiri de nivel mult peste maxim, in genul celor de mai sus. Deci teoriile conspiratiei...neee.
 

DeletedUser

dr@k3 în data de 11.10. la ora 08:13
:)))) asa ai avut tu impresia?:)))) mutarea noastra era planificata dinainte de a incepe voi a avea diplomatie cu HV,dar am avut chestii mai importante de rezolvat si am asteptat si dupa altii,nu ne-am grabit.Dar se pare ca pre putini au inteles ce s-a intamplat/ce o sa se intample pe harta,adica jucatorii cu experienta,cam atat...

O sa caut mesajul si ti-l transmit,sa vezi cine a amenintat.Ti-am zis si tie cum i-am zis si prapaditului de emi,oameni de toata bafta,cine rade la urma rade mai bine!

El,daca nu era selena,nu mai era de foarte mult timp pe harta si stie foarte bine asta,iar acu 2 seri i-a luat sat pe bonus,spre dimineata,altfel nu e in stare.Dar toate la timpul lor,noi ne-am facut jocul si o sa va dati si voi seama de asta cat de curand!



Ce spune,drak3...si eu care credeam in cuvantul onoarea si loialiatea lui nosugarbaby.
 

DeletedUser44048

Emy esti tare invidios ... daca nu era selena ca nu mai era... pai uite ca e si e si in top 10 si va rupe mufa ;) .
 

DeletedUser

fara selena,nici nu invatam acest joc :))) pe care nu-l mai practic de o luna iti dai seama cata invidie pot avea eu :)))?

am postat mesaju doar pentru a arata ,ce rai am fost noi gods contra celor din h.v :)) :d vin si alte dovezi acus !
 
Sus