Top 20 Triburi

  • Autor subiect DeletedUser44079
  • Data de început

DeletedUser

Cum poti sa spui asa ceva, daca te uiti la actele tribului, nu neaparat al tau, la toate....cam toti au recrutat din 300 :) mai mult sau mai putin !
 

DeletedUser

Hai dai bataie,DJ Vasile,ia si-nvarte roata ca sa cii paini.....

Screenshot_2.jpg
 

DeletedUser

Momentan sunt 5 utilizatori care navighează în acest subiect. (4 membri şi 1 vizitatori)
Winchester., martianu86, Sigmann


Wtf?Tu de unde mai aparusi?
 

DeletedUser

Fara a avea pretentia ca opinia mea e cea mai pertinenta imi permit sa-mi prezint si eu umila mea parere

Topul actual nu conteaza, cele mai puternice triburi abia au 500k iar diferenta dintre ele e foarte mica.

Prima sansa o au R.S de ce? sunt bine pozitionati si e o echipa formata din 2 triburi de fapt. Este vorba de fostii R.S (pe atunci Reintoarcerea Samurailor) de pe L28 condusi tot de ingenios. si fostii mei "inamici" TSL care reprezinta de fapt grosul R.S . Sunt jucatori buni, cu bani de pp :D insa stau mai rau la capitolul onoare. Pe langa cele 2 triburi mentionate li s-au mai alaturat si alti jucatori buni precum Croncky The Beast, RrICO, i.m delicious, abuser si altii.
Ce nu stie inca ingenios e ca acest trib se va numi in curand TSL iar el va fi innobilat intern :) stiu pare o nebunie dar tsl-istii vor sa castige macar o lume pe .ro sub numele lor. Sper sa nu fie sters acest mesaj, se va vedea ca am avut dreptate...nu conteaza daca cuceresc lumea prin lupta sau recrutari (deja au luat-o si pe Lady Armageddon si pe altii din DC) aplica dictonul "Scopul scuza mijloacele".
Daca ar fi inceput lumea sub denumirea de TSL si-ar fi atras toti dusmanii aici, asa cum s-a intamplat si pe L29 unde au si pierdut de altfel, trebuie sa recunosc ca e o strategie buna :cool:

SH au o a doua sansa la castigarea lumii, beneficiaza de o pozitie buna, din cate stiu eu se cunosc intre ei, joaca ca o echipa si sa nu uitam ca-l au pe canami, un varf de lance foarte eficient si un jucator de cursa lunga. SH trebuie sa aiba grija in zona din nord deoarece R.S i-a luat deja in vizor.

Coca. un trib interesant, fara academie (asta spune multe) cu jucatori buni precum LegionNegro, Muriel etc. insa cu o pozitie usor incomoda, daca nu vor fuziona sau asimila un alt trib in curand ... vor avea probleme pe viitor.

UNIQUE un trib care poate surprinde, are destule academii cu rezerve nebanuite si multi jucatori buni (arsenalfc, MaSoN aragon1965, LucheScaiUacar etc) daca face aliantele potrivite are o sansa la castigarea acestei lumi, trebuie sa pastreze marginea si sa vizeze extinderea catre nord.

Emrys un trib fara academie care poate juca un rol important in stabilirea dominatiei in zona de sud, vad pe viitor o fuziune intre ei si Unique sau SH

TTS un trib cu cativa jucatori buni, dar au o pozitie incomoda, nu cred ca vor rezista.

DC deja sunt in cadere dupa ce le-au plecat varfurile in R.S, daca nu-si vor reorganiza rapid familia mamut vor disparea in cateva saptamani.

Fear Sunt o parte din fostii Lykani de pe L28, jucatori buni dar nu cred ca mai au aceeasi forta si dorinta de joc ca pe L28. Cred ca vor avea ceva de impartit cu R.S, mai precis cu ingenios din ce imi aduc aminte Lykan a ajutat la scoaterea Samurailor de pe L28. De asemenea sa nu-i uite pe = cu 0 acestia au venit sa-si ia revansa.

OaC nu am informatii despre ei, dar orice trib care nu are academie are respectul meu, sper sa le mearga bine.

RIP si SPARTA nu am informatii despre ele dar pana acum nu au iesit foarte mult in evidenta

Lst, Real si MW! sunt deja "mancati" nu vor mai sta mult in Top 20

= cu 0 chiar daca inca nu se regasesc in top 20 sunt un trib cu traditie (la fel ca si tsl si SH) iar din ce am vazut si-au adus toti colegii de pe lumile anterioare, deci au ganduri mari. Sunt jucatori buni, nu extraordinari dar joaca ca o echipa. Nu cred ca vor castiga aceasta lume dar sigur vor ajunge in top 5 la final. Asa cum am mai mentionat cred ca vor sa-si ia revansa in fata Fear dar trebuie sa fie atenti si la R.S din ce imi aduc aminte si = cu 0 a contribuit la scoaterea Samurailor de pe L28.

Sper ca nu am suparat pe nimeni cu aceste predictii ale mele de "Nostradamus" in devenire, sunt bazate pe informatii reale sau din surse de incredere :p, cu unii din cei mentionati am fost "inamic", cu altii coleg, de altii doar am auzit.

Succes tuturor si un joc frumos!
 

DeletedUser

Hai ma sigmann,ce dracu,nici aici nu scapa opteron de tine?Si mai e si DIABLO bre,nu doar TSL :D
 

DeletedUser

Hai ma sigmann,ce dracu,nici aici nu scapa opteron de tine?Si mai e si DIABLO bre,nu doar TSL :D

or fi si cativa din Diablo nu am stat sa va caut pe toti pe TW stats dar trebuie sa recunosti ce tsl-ul e majoritar
nu am nimic cu tudorica...dupa cum ai vazut l-am rugat sa ma ignore eu asa am sa fac

spor la luat sate!
 

DeletedUser44858

UNIQUE un trib care poate surprinde, are destule academii cu rezerve nebanuite si multi jucatori buni (arsenalfc, MaSoN aragon1965, LucheScaiUacar etc) daca face aliantele potrivite are o sansa la castigarea acestei lumi, trebuie sa pastreze marginea si sa vizeze extinderea catre nord.
O mica eroare in postarea ta. Nu suntem la margine deci nu avem o margine pe care s-o pastram. Inca :)
p.s. Multumesc pentru compliment dar nu am ce cauta in lista mentionata de tine momentan.
 

DeletedUser

Eu sunt printre ultimii din specia DIABLO din pacate :))
TSL,DIABLO,....dar tu...unde joci...sau te dai la fund?

On topic: Afara de faptul ca R.S e rang 1 nu e nimic deosebit. :D
 

DeletedUser31557

cateva aspecte bine punctate,dar ar fi si cateva pe care le-ai gresit,in special din punct de vedere al anumitor triburi,care au diplomatie:)
 

sebastos1

member
Scor reacție
0
Prima sansa o au R.S de ce? sunt bine pozitionati si e o echipa formata din 2 triburi de fapt. Este vorba de fostii R.S (pe atunci Reintoarcerea Samurailor) de pe L28 condusi tot de ingenios. si fostii mei "inamici" TSL care reprezinta de fapt grosul R.S . Sunt jucatori buni, cu bani de pp :D insa stau mai rau la capitolul onoare. Pe langa cele 2 triburi mentionate li s-au mai alaturat si alti jucatori buni precum Croncky The Beast, RrICO, i.m delicious, abuser si altii.
Ce nu stie inca ingenios e ca acest trib se va numi in curand TSL iar el va fi innobilat intern :) stiu pare o nebunie dar tsl-istii vor sa castige macar o lume pe .ro sub numele lor. Sper sa nu fie sters acest mesaj, se va vedea ca am avut dreptate...nu conteaza daca cuceresc lumea prin lupta sau recrutari (deja au luat-o si pe Lady Armageddon si pe altii din DC) aplica dictonul "Scopul scuza mijloacele".
Daca ar fi inceput lumea sub denumirea de TSL si-ar fi atras toti dusmanii aici, asa cum s-a intamplat si pe L29 unde au si pierdut de altfel, trebuie sa recunosc ca e o strategie buna :cool:

Tu ti-ai intrerupt tratamentul pe perioada sarbatorilor?:confused:


1)sustii ca vrem sa castigam lumea asta sub denumirea TSL.Pai mai baiatule,TSL nu joaca pe lumea 37,aici am intrat cativa la rugamintea lui nemonis,simpli jucatori pe o lume cu setari noi pentru majoritatea fostilor tsl - isti,a fost mai mult o curiozitate pentru multi dintre noi.(daca stiu eu bine,sunt singurul care am mai jucat pe o lume cu biserica)
2)fostii jucatori TSL reprezinta grosul tribului?Nu stiu daca reprezentam 10 procente din ce inseamna R.S,incluzand aici si cei doi jucatori veniti de pe .net,nu ca ar conta foarte mult acest lucru
3)jucatori cu bani de PP?pai cine joaca fara premium de la un anumit nivel?deja facilitati gen cont premium,asistent de farmare sunt folosite de majoritatea jucatorilor
4)tu nu ai fost niciodata inamic cu noi daca te referi la L7.In timp ce unii din tribul tau jucau,se bateau pe granita,tu iti pasteai berbecii pe la marginea hartii.Ce s-a intamplat cand a trebuit sa lupti si tu cu adevarat se poate inca vedea pe tw-stats:D
5)cum iti permiti tu sa vorbesti despre onoarea unora pe care nu ii cunosti?
nu cred ca gasesti un altul(inafara de alti 2-3 fosti membri hKK de pe lumea 7) sa spuna asa ceva despre jucatori ca open mind,vndhl,blatman,buffy 2008,etc..

Pretinzi ca ai argumente,informatii reale,surse sigure dar vorbesti numai prostii alimentate de ura pe care o ai fata de noi:(
 

DeletedUser

ce dor imi este de l7 :D cand ma ofticam ca nu puteam sa`i iau sat lui opteron :D

dar a devenit interesanta si lumea asta, fuziuni,schimbari de trib...etc etc etc :D
 

DeletedUser22959

Fara a avea pretentia ca opinia mea e cea mai pertinenta imi permit sa-mi prezint si eu umila mea parere

Topul actual nu conteaza, cele mai puternice triburi abia au 500k iar diferenta dintre ele e foarte mica.

Prima sansa o au R.S de ce? sunt bine pozitionati si e o echipa formata din 2 triburi de fapt. Este vorba de fostii R.S (pe atunci Reintoarcerea Samurailor) de pe L28 condusi tot de ingenios. si fostii mei "inamici" TSL care reprezinta de fapt grosul R.S . Sunt jucatori buni, cu bani de pp :D insa stau mai rau la capitolul onoare. Pe langa cele 2 triburi mentionate li s-au mai alaturat si alti jucatori buni precum Croncky The Beast, RrICO, i.m delicious, abuser si altii.
Ce nu stie inca ingenios e ca acest trib se va numi in curand TSL iar el va fi innobilat intern :) stiu pare o nebunie dar tsl-istii vor sa castige macar o lume pe .ro sub numele lor. Sper sa nu fie sters acest mesaj, se va vedea ca am avut dreptate...nu conteaza daca cuceresc lumea prin lupta sau recrutari (deja au luat-o si pe Lady Armageddon si pe altii din DC) aplica dictonul "Scopul scuza mijloacele".
Daca ar fi inceput lumea sub denumirea de TSL si-ar fi atras toti dusmanii aici, asa cum s-a intamplat si pe L29 unde au si pierdut de altfel, trebuie sa recunosc ca e o strategie buna :cool:

[

Baiatu tu in afara de maru ala pe fata nu ai facut nimik interesant si nu esti jucator parerea mea ...** lui seba, ti se impiedicau nobilii de marginea monitorului:))
Numai ** de onoare...faci de ras cuvantul, ci zi-mi sub ce nume joci sa vedem valoarea ta ca jucator :p
 
Sus