Top 20 Triburi

  • Autor subiect DeletedUser44079
  • Data de început

Vndhl

member
Scor reacție
2
nu o sa iti zica :))
ca nu mai joaca pe contul sigman de rusinea numelui si de asta isi face tot felul de conturi,contulete sa joace undercover sa nu stie lumea cine e el cu adevarat ;)
Mai vine,mai baga o pastila si fuge ca altfel il prinde valul cand tragi apa :rolleyes:
 

DeletedUser

O mica eroare in postarea ta. Nu suntem la margine deci nu avem o margine pe care s-o pastram. Inca :)
p.s. Multumesc pentru compliment dar nu am ce cauta in lista mentionata de tine momentan.

ma refeream la intreaga familie Unique, aveti sate si in margine

cateva aspecte bine punctate,dar ar fi si cateva pe care le-ai gresit,in special din punct de vedere al anumitor triburi,care au diplomatie:)

Daca te referi la alianta dintre R.S si SH iti spun de pe acum ca nu va tine. Ambele triburi sunt puternice si stiu ca daca isi lasa adversarii sa se dezvolte vor avea probleme cu ei mai tarziu. Dupa ce R.S isi va curata teritoriul se va duce dupa SH. Fiind insa o lume mai lenta e posibil ca acest lucru sa se intample mai tarziu. Daca te referi la alte aliante stii foarte bine ca nimic nu e vesnic.


In ce-i priveste pe fanii mei din tsl imi pare rau daca i-am suparat cu ceva, eu nu am facut altceva decat sa spun adevarul. Se pare ca adevarul supara :D.

Am spus ca sunteti jucatori buni - asta v-a suparat? intre "jucatori buni" si "cu bani de pp" e o "," (virgula) mai luati o carte de gramatica sa vedeti ce rol are acea virgula. Pot fi si jucatori buni dar fara bani de pp, iar pp-urile fac diferenta.

In ce priveste onoarea - e onorabil sa fugi ca lasul si sa dai stergere atunci cand ai pierdut? nu cred, cel putin asta e opinia mea. Ca sa stati linistiti eu nu am mai jucat pe Sigmann dupa ce conducerea H.K-ului (alti onorabili) a dat stergere. Am lasat contul unei prietene si am rugat-o sa dea posibilitatea celor din Diablo sa cucereasca sate de la adversar si nu sate barbare. Pun pariu ca si pe L29 faceati la fel daca nu ma luam de voi :).

Referitor la schimbarea denumirii tribului din R.S in tsl si innobilarea lui ingenios o sa vedeti ca timpul imi va da dreptate, asta daca nu dati iar stergere intre timp. ;) Daca nu se schimba denumirea tribului eu sunt primul care isi va recunoaste greseala.

In ce priveste jignirile voastre nu fac altceva decat sa arate caracterul vostru personal si al tribului tsl in general. Eu nu pot jigni nici R.S-ul si nici pe voi, nu-mi sta in caracter, asa ca va urez un an nou fericit cu multe realizari pe aceasta minunata lume virtuala.

Revenind on topic in continuare spun ca R.S -ul are prima sansa la castigarea acestei lumi si cred ca daca celelalte triburi nu fac o alianta serioasa impotriva R.S pot de pe acum sa dea inceput nou pe alta lume.
 

DeletedUser

Nu o sa zica niciodata, cum nu a zis nici pe 29 de frica..Bai nene ce am ras, cel mai tare roman sf a scris nenea asta la 3 dimineata :).
Totusi are dreptate cu ingenios, l-as innobila intern pt ca nu ma lasa sa iau barbari :).
PS. cand minti, minte si tu cu cap, nu am intrat deloc pe 28 conform tw stats, dupa tine...sa nu devii penibil, nu alta..
Iar te roade faptul ca noi tot jucam de peste 6-7 ani impreuna, in timp ce voi din hk daca va intalniti 2 pe o lume ziceti ca e gangbang? :)
 
Ultima editare de un moderator:

Vndhl

member
Scor reacție
2
Iar te roade faptul ca noi tot jucam de peste 6-7 ani impreuna, in timp ce voi din hk daca va intalniti 2 pe o lume ziceti ca e gangbang? :)

Pai da Teo,acolo era strainu care le zicea tot ce sa faca,ce sa manance,ce sa bea,ce sa zica,cand sa iasa pe forum,cand sa atace.....cand s-a ascuns ala in grota,s-au dus toti dupa el sa il caute,doar vreo 2-3 au mai iesit de acolo,gen cap de mar asta sigman, acum e singur si pierdut pe lume saracul ,se mai baga si el in seama ca sa simta ca traieste :)
 

DeletedUser45118

in legatura cu locul 1 pe lume,nu pot spune decat ca noi ne-am mentinut si am crescut fara a face recrutari din extensie ptr a castiga puncte sau a urca in clasament,pur si simplu am facut ce am stiut cel mai bine,sa ne dezvoltam si sa luam sate.

Nu cosmin....eu ma refeream la locul 2 ....voi v.ati mentinut si odata cu dizolvarea tribului de pe primul loc ati urcat voi pe podium
 

DeletedUser45118

Sigmann..... Daca taceai, poet ajungeai! :))
Nu tot ce zboara se mananca ... Nu poti spune de pe akm ca un trib anume va castiga lumea, clasamentul triburilor se schimba de pe o zi pe alta....doar suntem romani ce naiba.

ca trib...nu e greu sa ajungi pe primul loc in clasament, e greu sa te menti pe primul loc...
 

DeletedUser44025

Ce ati omis toti este faptul ca in R.S se mentin prieteniile de pe alte lumi.
Pe ingenios. l-as innobila si eu :) pentru ca ne mentine uniti. :)
 

DeletedUser22959

ce bine ca a tacut :)
Rog foarte insistent pe cap de mar sa mai ** pe aceasta lume ( extern) decat daca isi spune numele de player ...daca nu inseamna ca nu are coloana.
 

DeletedUser

Mai e evident ce face domnul cu mar pe cap aici..Si anume psihologie ieftina, ca doar asta la caracterizat tot timpul, de la vremurile cand scria la 3 dimineata conturilor din gvl, sa vada el daca sunt on baietii si fetele :)
1.Lauda Tsl Si Rs , atragand astfel atentie celorlalte triburi, ba chiar le indeamna sa faca alianta contra noastra
2.Baga strambe intre noi, sperand la o cearta, aberand ca vrem sa furam tribul si sa il repictam in culorile TSL
Toate acestea pentru a isi satisface obsesia bolnava ce o are vis-a-vis de noi
Din pacate pt el, nu va pune nimeni botul ..E adevarat suntem buni :), dar sunt convins ca si in celelalte triburi sunt destui jucatori f buni
Iar sa luam conducerea ? Pai daca vroiam sa conducem, ne faceam trib si conduceam...Tocmai, ca nu am vrut, si am intrat ca simplii jucatori, si din cate am inteles ni sa propus functii de conducere in tribul mare si academie, si nu ne-a interesat pe niciunul
E trist sa bati campii atat, dar sunt sigur ca sigman e obisnuit :)
Poate va prinde vreodata curaj sa ne zica si noua pe ce cont joaca..ce naibii e doar un joc, nu il omoram in realitate...
 

DeletedUser20120

Ca intemeietor al tribului Emrys, vreau sa spun ca sunt mandru ca am citit pana acum numai lucruri bune despre acest trib.. Noi mereu am fost pe stilul "calitate, nu cantitate", iar cand a fost vorba sa dam afara jucatori, fie ca erau de 1000 puncte fie ca erau de 4000 puncte i-am dat afara imediat, pentru ca nu participau la actiunile tribului. Emrys nu o sa aibe o academie, cel putin nu prea curand..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20120

Da, scuze.. Asa am vrut sa zis, dar eram prea obosit. :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

No ofence, dar ce calitate e in a baga pp la greu sa fii in top ? Cel putin asa vad ca au facut vreo 2 jucatori de la voi. In rest, felicitari ca nu aveti academie, la unii or sa se termine literele din alfabet la cate academii fac :D
 

DeletedUser20120

Da, si eu am ramas uimit cand am vazut ce jucatori "bogati" am :)) Dar iti spun eu, chiar daca au bagat multe pp, au facut si multe trupe..
 

DeletedUser20120

Normal ca stiu ce trebuie sa faca cu ele, daca nu ar fi stiut nu ar mai fi fost in trib.. :p
 

DeletedUser44858

No ofence, dar ce calitate e in a baga pp la greu sa fii in top ? Cel putin asa vad ca au facut vreo 2 jucatori de la voi. In rest, felicitari ca nu aveti academie, la unii or sa se termine literele din alfabet la cate academii fac :D

Pai si inainte sa-i critici pe ei nu vorbesti si de primul loc de la voi ? :) Fiecare dupa posibilitati, asa e jocul, cine nu face fata, sa faca spate.
 
Sus