Top 20

  • Autor subiect boggy-arsenal1990
  • Data de început

DeletedUser

Eu sunt curioasa totusi la care te referi...la care dintre fuziuni?
 

DeletedUser

se pare ca ~ARM~ ii va intrece pe tracia...deja i-a intrecut si la membri..gj..tot asa:rolleyes: ..

[~ARM~..daca vreti mai vorbesc eu cu cateva triburi de pe la margine sa fuzioneze la voi...ca sa ii intreceti rau de tot la membri pe tracia:rolleyes:]
 

DeletedUser

pacat ca e limita de membrii.am fi avut un mamut de toata frumusetea
 

DeletedUser13059

se pare ca ~ARM~ ii va intrece pe tracia...deja i-a intrecut si la membri..gj..tot asa:rolleyes: ..

[~ARM~..daca vreti mai vorbesc eu cu cateva triburi de pe la margine sa fuzioneze la voi...ca sa ii intreceti rau de tot la membri pe tracia:rolleyes:]

sa zic si eu de tracia cu ~DTP~ ca a invitat numai membri mari si restu inobilari .... mai bine nu ** aiurea ...
 

DeletedUser

doar G.A.W este academie.dar este o academie in top15,aproape independenta
daca imi zici si mie care este a 2a academie promit sa ma mut la granita de nord cu ~ARM~(fostii LR)
 

DeletedUser

vrei sa spui ca academia academiei tribului mare nu este o a 2-a academie a tribului mare?:)) ce-o mai intorci:D
 

DeletedUser

iti fac un print din diplomatie sa vezi ca nu avem nici o relatie diplomatica cu KoV?dovada o gasesti si pe twstats:
Side 1:
Tribes: LIGHT
Players:

Side 2:
Tribes: KoV
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 1
Diferență: 12

image.php




dupa cum ti-am mai spus: o sa ai dreptul sa vorbesti despre tribul LIGHT cand o sa cuceresti sate LIGHT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22120

hei de ce nu pot fi invitata in nici un trib????
chiar da ca ma invita ii spune ca eu nu doresc invitat in trib...
chiar daca nu am nici un trib???
 

DeletedUser

alea's innobilari interne, si vrajeala...asta cred atata timp cat la profilul academiei tribului LIGHT scrie "academie: KoV"
 

DeletedUser

aoleo,mai baiatule!mai treci pe la oftalmolog.unde vezi tu numele KoV la profilul LIGHT?
 

DeletedUser

alea's innobilari interne, si vrajeala...asta cred atata timp cat la profilul academiei tribului LIGHT scrie "academie: KoV"

la oftalmolog du-te tu amaratule, nu vezi bine? uite am scris si ingrosat. am specificat PROFILUL ACADEMIEI TRIBULUI LIGHT= G.A.W!!!!!
doamne apara si pazeste....:eek::eek::eek:
 

DeletedUser

repet:unde vezi tu numele KoV la profilul LIGHT?daca erau academie erau si ei acolo,langa G.A.W(care sunt mai mult aliati decat academie).mai bine da un mesaj la conducatorii KoV si intreaba-i ce relatie diplomatica au cu LIGHT
 

DeletedUser

pai nu inteleg...daca nici academia nu vi-o respectati (nu treceti academia lor la aliati) atunci sunteti demni de mila...:( pacat
 

DeletedUser

du-te si cearta-te cu cine vrei tu.nu am de gand sa iti explic tie cum isi alege LIGHT diplomatia(e arma nostra secreta).duceti-va voi cu un mesaj la conducatorii KoV si intrebati-i ce relatie au cu LIGHT.si acum oftica-te ca nu o sa te mai bag in seama
 

DeletedUser

ce arma secreta? va puneti bine pe langa triburile mari (TRACIA) si atacati triburi cu greutati (LR)?:))):rolleyes:
 

DeletedUser

mai suntem pusi bine si cu alte triburi mari :p(oftica-te)
sa pui aici raspunsul conducatorilor KoV,sa vada lumea ca avem 15 academii
 

DeletedUser

mai bine sa de distram cu triburile mari, decat sa fim la mana lor:p (oftica-te)
 
Sus