Top 20

  • Autor subiect boggy-arsenal1990
  • Data de început

DeletedUser

de fapt cred ca tu ne inveti reteta despre cum sa te bagi in seama de unul singur ,supozitii despre un razboi nord-sud,LEX,diaspora,veterani,ce fel de veterani domnule,ai tras vre-un foc de arma in viata reala? sau te-ai uitat la prea multe filme cu pac pac ? pe L6 lucrurile sunt clare,triburile prolifice exista,taberele facute,razboaiele in derulare ce-ai putea schimba tu cu gasca de veterani de care n-a auzit nimeni? eu zic sa te intorci cu picioarele pe pamant si sa-ti constientizezi pozitia in care te afli in acest lant trofic,nici eu,nici tu nu insemnam nimic judecati individual
 

DeletedUser6580

iar tu ma ? jeet black afara ... nu mai scrieti pe extern sa va fie clar,va interzis biancaar ...jet black :))
 

DeletedUser

biancaar e un adevarat lider in comparatie cu tine care nu esti decat circar in prag de evacuare :D
 

DeletedUser6580

eu nu sunt un lider,voi ma vedeti un lider :)) ..voi care sunteti dusmanii mei,eu sunt ''condus'' de altii eu nu ''conduc'' pe nimeni !
deci hai jet =))
 

DeletedUser

eu nu sunt un lider,voi ma vedeti un lider :)) ..voi care sunteti dusmanii mei,eu sunt ''condus'' de altii eu nu ''conduc'' pe nimeni !
deci hai jet =))

de cine de beiuga /??? in ~M~ nu mai conduce nimeni .... mai sunt grupuri de maxim 10 jucatori.... si atata toata lumea face ce vrea...
 

DeletedUser6580

jet namco cu tot cu haita ta :)) (bineinteles sunt cateva exceptii si acolo) ..dar nu dasada vassy tu mai asta care cica tre sa fi spalat in urechi (tu ai zis asta:)) ) piticoiadrian si cred ca ar mai fi ceva stricat peacolo :-?
=)))
nu mai faceti spume va rog eu
 

DeletedUser9326

invata limba romana apoi poti sa vii aici pe forum si sa comentezi,pana atunci ...taci si invata :))
 

DeletedUser6580

mars ma :))
baiatule pana sa dai bacu si sa-ti iei bacu cu cat mi l-am luat eu acu 2 ani mai ai mult de invatat ! :))
deci..mars ma ! :))
 

DeletedUser

la cum scri si ce limbaj ai cred ca au cheltuit ceva ai tai sa-si vada loaza cu bacul trecut
 

DeletedUser9643

baieti mutati-va in alta parte si lasati topicul asta in pace.maruska pe unde esti ,trebuie facuta curatenie pe aici.
 

DeletedUser35323

namco...o sa-mi faca placere sa te innobilez pe viitor
Te iei de veterani te iei de mine....timpul trece iar eu nu uit,,,,
Hans ,VALJAN here I'm Back.
 

DeletedUser22352

The Great Queen SeonDeok esti un papa lapte...de ce iti ascunzi identitatea...iar tu daioni si hans sunteni niste nimicuri...iar despre valjan tin sa te anunt ca nu mai joaca
 

DeletedUser35323

nu mai joaca valjan?
naspa]eu am auzit altceva.
Desi dupa modul cum vorbesti,nu meriti nici macar o explicatie,fac un efort si iti voi da 1-na!
-Hans=DAiony
 

DeletedUser

man sa iti explic ceva: daiony cel adevarat s-a lasat de mult de lumea 6. El juca numai pe lumea 9 si avea aproape 2 mil de pct dar de prin martie nu mai putea sa joace nici el si l-au bagat la interne....

Pe lumea 6 jucau 2 frati. Pe contul daiony au fost si 6-7 jucatori o data .....
 

DeletedUser

baloane de sapun,sunt atat de curajosi incat si-n spatele unui monitor au nevoie de ID-uri false ca sa mai lanseze cate o minciunica,tipic romanesc
 

DeletedUser

Sa va reamintesc putin regulamentul inainte sa trec la sanctiuni.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Discutati despre Top 20 nu despre altele sau despre "baloane de sapun" :p....in caz contrar aplic regulamentul si va sanctionez
 

DeletedUser

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.


Ai fost avertizat, am luat masuri
 
Ultima editare de un moderator:
Sus