Top 20

  • Autor subiect boggy-arsenal1990
  • Data de început

DeletedUser

deja s-a redus numarul jucatorilor foarte mult si in nord de ce black nu incearca o fuziune cu goth ???
 

DeletedUser9326

deoarece noi nu credem in vorba ...prosti da' multi ...credem in vorba cealalta...putini da' buni ;)

sh-ul si-o ia urat in aceste momente...asta a fost cea mai mare greseala a lor..ca au fuzionat cu light..
 

DeletedUser22352

pentu ce sa fuzionama daca nu ne aduce nici un avantaj?sau numa ca sa avem un trib mare?
 

DeletedUser

deoarece noi nu credem in vorba ...prosti da' multi ...credem in vorba cealalta...putini da' buni ;)

sh-ul si-o ia urat in aceste momente...asta a fost cea mai mare greseala a lor..ca au fuzionat cu light..

Pai si cu fuziune si fara fuziune SH tot urma sa se bata cu black am dreptate nu ??? razboiul tot cu aceiasi jucatori il duceti dar nu mai poarta numele de light ci de SH... tot pe acolo /....

pentu ce sa fuzionama daca nu ne aduce nici un avantaj?sau numa ca sa avem un trib mare?


pai poate ca impinsi putin de la spate si prin amenintari poate dadeau randament mai bun cei din goth...
 

DeletedUser9326

nu-i totuna...daca sunt prea multi in trib..exemplu Sh...nu se mai pot organiza..uita-te la statistici..40-0 pt Black in fiecare zi ? ii cam umilim..
 

DeletedUser9326

atunci era dezorganizare numa in Light..acuma ii dezorganizare totala in SH..SH-ul nu mai reuseste sa faca nimic exceptie...sa piarda sate in favoarea noastra ;)
 

DeletedUser20577

Parte 1:
Triburi: Black
Parte 2:
Triburi: LIGHT

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,774
Tabăra 2: 755
Diferență: 1,019

chart


Parte 1:
Triburi: Black
Parte 2:
Triburi: SH

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 393
Tabăra 2: 344
Diferență: 49

chart


Parte 1:
Triburi: Black
Parte 2:
Triburi: SH, LIGHT

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,168
Tabăra 2: 1,099
Diferență: 1,069

chart
 

DeletedUser22352

noi nu punem presiune pe jucatori,,,care vrea joaca care nu ne priveste cum jucam noi....fuziunea BLACK -M-GOTH va fi la inchiderea lumi pt a indeplini conditiile pt a se inchide lumea...iar cu sh...eu dau 3 luni ca va fi primu loc pe lume...ca nu ar de sate) si 6 luni ca nu sh nu va mai fi un trib de temut pe L6
 

DeletedUser

noi nu punem presiune pe jucatori,,,care vrea joaca care nu ne priveste cum jucam noi....fuziunea BLACK -M-GOTH va fi la inchiderea lumi pt a indeplini conditiile pt a se inchide lumea...iar cu sh...eu dau 3 luni ca va fi primu loc pe lume...ca nu ar de sate) si 6 luni ca nu sh nu va mai fi un trib de temut pe L6


ia sa vedem prognosticul tau.sa te vad cat esti de strateg si vizionar.provocarea este ca eu nu sunt de acord cu termenii si conditiile presupuse de tine.tocmai de aceea am capturat proba ta,ca sa nu editezi tu mai apoi.
 

DeletedUser

noi nu punem presiune pe jucatori,,,care vrea joaca care nu ne priveste cum jucam noi....fuziunea BLACK -M-GOTH va fi la inchiderea lumi pt a indeplini conditiile pt a se inchide lumea...iar cu sh...eu dau 3 luni ca va fi primu loc pe lume...ca nu ar de sate) si 6 luni ca nu sh nu va mai fi un trib de temut pe L6

=))) asta cu presiunea e cea mai misto... de ce nu recunosti ca daca se supara gabry si trimite 10 circulare cu amenintari in 5 minute ?
 

DeletedUser

dar nu e presiune ... drept la circulara au toti ... oricare poate trimite 10 circulare si sa ameninte ... asta nu inseamna presiune
 

DeletedUser

ce presiune dominick94 ???
habar n-ai ce vorbesti...presiunea este pe voi, si tot creste si creste si creste...pana o sa dati toti stergere cont :)) (totusi sper sa nu va speriati si sa faceti lucrul acesta)
 

DeletedUser

ce presiune dominick94 ???
habar n-ai ce vorbesti...presiunea este pe voi, si tot creste si creste si creste...pana o sa dati toti stergere cont :)) (totusi sper sa nu va speriati si sa faceti lucrul acesta)

ma confunzi cu hunter sau daiony eu nu am jucat in sud ... si nici nu voi juca... deocamdata pana cand se inchide L6 joc in nord...
 

DeletedUser

dominick....ai jucat pentru o perioada la daiony,foarte prost dealtfel.adica fara sa lupti,sau sa faci ceva.daca vrei,studiem statistic.inamicii invinsi nu i-ai facut tu acolo,ci doar veteranii.pur si simplu ai avut un cont pe mana,si nu ai facut nimic cu el,dupa care ai abandonat contul.eu in acea perioada am absentat de pe triburile.acum am revenit.despre ce confuzie e vorba?
 
Sus