Top 20

  • Autor subiect boggy-arsenal1990
  • Data de început

DeletedUser22352

chiar asa depune un tiket la adimi.....cotymanis....sh si acuma e locu 1 si ca sate si ca puncte...iar presiune pe jucatori eu nu am pus....leam cerut ca ori se adapteaza cu tribul black ori sunt liberi sa plece
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Chiar si daca ai pune,nu vad care ar fi problema...fiecare conducator isi conduce tribul asa cum crede de cuviinta!si rezultatele....se vad
 

DeletedUser22352

pai sa depuna el..ca el are dovezi...pe mine nu ma intereseaza ce face altu cu contul lui.....sau cui il vinde sau ca da stergere...pe mine ma intereseaza doar de contul si de tribul care il conduc eu


numa la dominik ii ciuda de moare ca lam prins ca era spionu tribului sh si acuma nu mai stie ce sa faca de la disperare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

noi nu punem presiune pe jucatori,,,care vrea joaca care nu ne priveste cum jucam noi....fuziunea BLACK -M-GOTH va fi la inchiderea lumi pt a indeplini conditiile pt a se inchide lumea...iar cu sh...eu dau 3 luni ca va fi primu loc pe lume...ca nu ar de sate) si 6 luni ca nu sh nu va mai fi un trib de temut pe L6

au trecut 2 luni...
 

DeletedUser

Oricat ar incerca SH sa ascunda...Sufera mult...Se vede dar totusi pentru un trib care lupta pe 2 fronturi inca se tine foarte bine!
 
Sus