Top 20

  • Autor subiect DeletedUser18538
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

o fi disparut de pe harta ? parca acum ceva timp aveau conturi la vanzare pe licitatii.ro
 

DeletedUser

chiar, harti actualizate, statistici, nimic?
oricum, aseara am descoperit ceva: jucatorul cel mai titrat al L11, zgubea, a ajuns la 1000 de sate! Felicitari!
 

DeletedUser5456

La placinte inainte, la razboi inapoi

Din cate observ nu se prea joaca serios triburile pe L11. Dupa mai bine de 8 luni in care nu am mai jucat deloc vad ca sunt inca pe pagina a doua la inamici invinsi. Ati facut o alianta globala si sunteti toti fericiti acum sau ce se intampla cu lumea asta:confused:
 

DeletedUser

Din cate observ nu se prea joaca serios triburile pe L11. Dupa mai bine de 8 luni in care nu am mai jucat deloc vad ca sunt inca pe pagina a doua la inamici invinsi. Ati facut o alianta globala si sunteti toti fericiti acum sau ce se intampla cu lumea asta:confused:

sunt razboaie,dar sunt grele:)
 

Zgubea

member
Scor reacție
0
Din cate observ nu se prea joaca serios triburile pe L11. Dupa mai bine de 8 luni in care nu am mai jucat deloc vad ca sunt inca pe pagina a doua la inamici invinsi. Ati facut o alianta globala si sunteti toti fericiti acum sau ce se intampla cu lumea asta:confused:

Usor-usor ne indreptam spre ceea ce am propus eu: sa facem o alianta globala si sa atacam Lumea 10 sau 12 :)
 

DeletedUser

Ptr corectitudinea relatarii, e vorba de a 3-a pagina la atacatori:
oc Porecla Cucerit
41 gladiator38 41,30 Mio.
42 AdrianBrutus 40,91 Mio.
43 03edt 40,10 Mio.
44 helloman 40,01 Mio.

iar la aparatori:
Loc Porecla Cucerit
31 AdrianBrutus 53,57 Mio.
 

DeletedUser

Din cate observ nu se prea joaca serios triburile pe L11. Dupa mai bine de 8 luni in care nu am mai jucat deloc vad ca sunt inca pe pagina a doua la inamici invinsi. Ati facut o alianta globala si sunteti toti fericiti acum sau ce se intampla cu lumea asta:confused:

A adormit lumea de cand MoH au dat stergere :).
 

DeletedUser

din cate observ nu se prea joaca serios triburile pe l11. Dupa mai bine de 8 luni in care nu am mai jucat deloc vad ca sunt inca pe pagina a doua la inamici invinsi. Ati facut o alianta globala si sunteti toti fericiti acum sau ce se intampla cu lumea asta:confused:

wow...nu-mi vine sa cred cine a revenit =))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus