Top 20

  • Autor subiect DeletedUser3357
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3357

Top 20
Lumea 17

seperator.gif

Acest topic a fost deschis pentru arhiva, statistica, pareri si opinii vizavi de triburi, jucatori samd.. Atentie insa la regulament!
Mesajele care contin un limbaj neadecvat vor fi sanctionate, sterse sau editate dupa caz. Comentariile de prisos si spamul vor fi sanctionate si sterse.

Daca doriti sa postati totusi un schimb de mesaje ce contine si cuvinte neadecvate va rog sa editati inainte de postare.

Succes!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5809

Sa avem ce compara mai tarziu, sa vedem cine mai ramane in top 20 dupa ce se termina protectia:D

1 T.H
2 Habar
3 NG
4 VIKING
5 AXAN
6 ~GIA~
7 BW
8 SWAT
9 C.K.
10 ~S~ 2
11 ~S~ 1
12 [PR]
13 C.I.R.
14 Cnoobs
15 Yakuza
16 S.L.A
17 ROM
18 3.H
19 -E.W-
20 TLA
 

DeletedUser22388

In afara de Cnoobs,carora le recunosc valoarea,in 3 saptamani nu va mai fi nici un trib din cele prezente acum in TOP20

Valoare adica au demonstrat ceva pe alte lumi,nu toti kinderi copiatori care isi fac triburi
 

DeletedUser

l17 pare destul de neinteresanta, cel putin prin calitatea triburilor

am obs in top 20 triburi cu academie + care fac parte din nu stiu ce alianta

cred ca inafara de tribul [PR], trib in care sunt si eu toate depasesc 50-60 de membrii pe putin

toate cele de mai sus zic multe despre calitatea acestei lumi..dar ma rog sa vedem poate ma insel eu....

pt cei care urlau pe forum zilelele trecute, cum ca ma asteapta la deschiderea lumii...userul meu este wwxxt va astept:)

PS: [PR] va fi de departe cel mai bun trib
 

DeletedUser

Cnoobs si ''la vale'' sunt cele mai bune triburi...parerea mea de noob
 

DeletedUser

si tribul PAAA pare interesant...sunt cativa jucatori buni de pe l4 din cate observ
 

DeletedUser29146

Cnoobs...in special cuka....na ca nu mi-am laudat tribu si nici pe mine...
 

DeletedUser5596

La vale si [PR]-triburi

jucatori conteaza in mare masura de trib,daca nu esti sustinut de trib nu vei dovedi nimic.:D
 

DeletedUser23476

yakuza vor ramane in primii 20 ,sunt aproape toti membri yakuza de pe l1 ,tribul original yakuza
 

DeletedUser

si avalonu a venit cica pe l15 cu jucatori de pe lumea 1 dar nu au miscat nimic, mai mult s-au cam facut de ras

Ca joci pe lumea 1 nu inseamna neaparat ca esti jucator bun , mai ales daca nu ai jucat decat pe lumea 1 inseamna ca ai probleme cu inceputurile de lume, toate astea puse la cap plus un trib activ in zona si yakuza poate sa nu aibe nici o sansa, este doar parerea mea...nu cunosc nici un jucator din yakuza deci s-ar putea sa ma insel
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus