Top 20

DeletedUser

nu stiu care in umbra cui sta voi sau smir? :))
sau care e cu meseria aia cea m veche :D
 

DeletedUser

Ma uit la voi si vad ca o luati usor, usor pe aratura.
vad aici scris ca ups!! ca smir ca skin ca N -;- nu stiu ce fac p'acolo prin zona aia.
E joc de razboi normal ca nu putem fi toti colorati cu albastru, altfel ce rost ar avea sa mai jucam?

ps: stie careva cand se deschide l20? :))
 

DeletedUser

Ma uit la voi si vad ca o luati usor, usor pe aratura.
vad aici scris ca ups!! ca smir ca skin ca N -;- nu stiu ce fac p'acolo prin zona aia.
E joc de razboi normal ca nu putem fi toti colorati cu albastru, altfel ce rost ar avea sa mai jucam?



noi ( skin ) stim multe triburi care au jucat si joaca numai pe un front :D restu hartii ALBASTRU sau VIOLET :)) ...
 

DeletedUser

Eu zic sa stati in umbra lui UPS si sa lasati ciocul mic.

O sa vina si vremea voastra de decadere cat de curand.

Si R4B fostul meu trib era acum 2 luni pe loc 6 la OÎ . Nu au rezistat foarte multi playeri impotriva lui SKIN dar macar am ramas cu cei mai activi membri.

Din pacate pentru voi nu recrutam membri noi sa ne crestem OÎ si punctele cum faceti voi.

Oricum multa bafta in razboiul cu N-,- si voua si celor de la UPS



LOL!Cu ce ne-a ajutat Ups!!! in sud?Ca nu8 prea sunt pe acolo.Vezi-ti de treaba omule si mai verifica inamici invinsi ca prea mare te crezi si prea mare iti crezi si tribul


Însuşiri
Numele tribului: AVAL0N
Prescurtare: AVAL0N
Număr de membri: 44
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 2.237.796
Punctaj total: 2.307.973
Punctaj mediu: 52.453
Rang: 17
Inamici învinşi: 4.783.621 (18.)
Homepage:
Membri



Care e pe 18 la ODT...Hmm,ce buni sunteti.


Însuşiri
Numele tribului: Gashka Nebuna
Prescurtare: SMIR
Număr de membri: 50
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 2.234.224
Punctaj total: 2.370.576
Punctaj mediu: 47.411
Rang: 18
Inamici învinşi: 6.488.400 (9.)
Homepage:
Membri


Deci mama stai in banca ta ca noi rezistam pe aici.App eu sunt in academie care si aia sta binisor!
Si Ups!!! spune-mi cand ne-a protejat si chiar daca ar fi fost asa,esti gelos?Te apara si pe tine mamica si taticul daca vrei.!
 

DeletedUser

Jucător Angel fish
Angel fish
Puncte: 162.060
Rang: 89
Inamici învinşi: 127.473 (1093.)
Trib: AVAL0N
» Scrie un mesaj

Puncte ai,dar ce ODT frumos ai.....Deci sht!
 

DeletedUser

nu imi regasesc tribul in aroganta ta...
daca tu crezi ca prin posturile mele am facut comparatie intre tribul tau si al meu te inseli ;))

sa inteleg ca asta este o invitatie la joaca?


rabdare, dragul meu, rabdare. :)


stim amandoi ce trebuie facut :-$...


poate ne scapa si pe noi iepurasul de paste de sabiile alea de sus de langa paladin de la ei :-s
 

DeletedUser13808

in curand :

DiViN vor ajunge in top 20 ;) imediat ce isi inobileaza intern cele 11-12 academii :p
baieti astia granita spre k45, k46,k47,k36,k35, k37,k25 si un pic din k27 au blocato prin aliante si pna-uri daca putea sa faca alianta si cu marginea harti cred ca incheia si cu ea o alianta...:))...fiti pe faza ca odata ce sia inobilat academile vor fi in top 5:):):)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

o singura intrebare. daca intra cineva in ei mai tare cat mai rezista? astea-s triburi trecatoare. o sa reziste doar cei bine organizati cu prietenii intre membrii tribului.

daca ceea ce zici tu este adevarat, eu iti zic ca nu rezista mai mult de 5 saptamani. sunt carne pe tun.
 

DeletedUser

Jucător Angel fish
Angel fish
Puncte: 162.060
Rang: 89
Inamici învinşi: 127.473 (1093.)
Trib: AVAL0N
» Scrie un mesaj

Puncte ai,dar ce ODT frumos ai.....Deci sht!

Ma tu crezi ca toti jucatori joaca pentru ODT ? Uni joaca pentru puncte ... iau sate si le fac full atac si aparare pentru cand va aparea un eventual razboi ... pentru a fi pregatit.
Alti joaca si pentru ODT dar este alta treaba
 

DeletedUser13808

o singura intrebare. daca intra cineva in ei mai tare cat mai rezista? astea-s triburi trecatoare. o sa reziste doar cei bine organizati cu prietenii intre membrii tribului.

daca ceea ce zici tu este adevarat, eu iti zic ca nu rezista mai mult de 5 saptamani. sunt carne pe tun.

din cate stiu Gemina vrea sa intre peste ei :D sau saturat de atitudinea lor .....
 

DeletedUser

Un frustrat!

din cate stiu Gemina vrea sa intre peste ei :D sau saturat de atitudinea lor .....

mario@ a spus:
sunt pusi pe fapte mari ..ii urmaresc de ceva vreme poate ca nu au fost in top 20 mult timp dar este un trib puternic

Tu cine mai esti, mai desteptule? Ai 5 postari idioate pe tot forumul, aproape toate impotriva noastra, nu joci pe nicio lume in schimb tu cunosti absolut tot, si din ford, si din SAS, si din Gemina. Spune, ai fost in CTM sau la sciti? Triburi desfiintate de noi, aia multi si dezorganizati. :) Ce va place unora sa va bagati in seama singuri.
 

DeletedUser

nu mai ataca aiurea. uita-te la familia TRIB. 7 academii din cate am vazut. ce-a ramas din ei? nimic. un singur trib a fost de ajuns sa ii faca sa cedeze. un singur trib, nu ma refer la 50 de jucatori ci la 7-8.

cum poti organiza tu un atac din moment ce ai 400 de membri sub comanda? mie mi se pare o aberatie.


ati desfiintat 2 triburi. hai, 2 triburi jumate, cu 400 de membri. eficacitate minima. lumea asta se bazeaza pe calitate, nu pe cantitate.
 

DeletedUser13808

Tu cine mai esti, mai desteptule? Ai 5 postari idioate pe tot forumul, aproape toate impotriva noastra, nu joci pe nicio lume in schimb tu cunosti absolut tot, si din ford, si din SAS, si din Gemina. Spune, ai fost in CTM sau la sciti? Triburi desfiintate de noi, aia multi si dezorganizati. :) Ce va place unora sa va bagati in seama singuri.


nu ma lua cu mai desteptule.:) cat despre Ford va chinuiti sa ii inobilati...lati dus pe unul de la ei in top 5 ca inamici invinsi:))...cat despre sctii viseaza in continuare nu iati desfiintat de loc tu nu stii ce inseamna desfiintarea unui trib..daca tribul scitii nu mai este asta nu inseamna ca membri lui nu mai exista..cat timp membri lor exsita nu poti spune ca iai desfiintat...
de jucat joc dar nu cu nikul mario@..si ai face bine sa te uiti bine in ograda ta pt ca tot din tribul vostru sa auzit cum va chinuiti cu Ford si cum tipati pe forumul cu +SAS+ sa va ajute ....am spus ce am avut de spus nu mai continui pt ca se transforma in offtopic si aici este vorba de top 20...nu joc pe l18 si nu am jucat in triburile mentionate de tine dar asta nu inseamna ca nu stiu si eu cate ceva din ce se intampla in acea zona..am prieteni prin triburile de acolo si mai vorbesc si eu cu lumea :)oricum din cate stiu pe voi divini va doare adevarul si cum sunteti pusi la zid faceti pe victimele :D si cu asta am incheiat nu vreau sa supar pe moderatorii ..pt deja am deviat de la subiectul acestei teme ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

in curand :

DiViN vor ajunge in top 20 ;) imediat ce isi inobileaza intern cele 11-12 academii :p
baieti astia granita spre k45, k46,k47,k36,k35, k37,k25 si un pic din k27 au blocato prin aliante si pna-uri daca putea sa faca alianta si cu marginea harti cred ca incheia si cu ea o alianta...:))...fiti pe faza ca odata ce sia inobilat academile vor fi in top 5:):):)



Nu se permit innobilarile interne pe aceasta lume,atacurile apar ca si vizite in cadrul tribului.


VIVAT SMIR!
 

DeletedUser18817

apropo de acest lucru...mi se pare foarte tare.......mai putini innobilatori interni aici :))
 

DeletedUser

Nu se permit innobilarile interne pe aceasta lume,atacurile apar ca si vizite in cadrul tribului.


VIVAT SMIR!

si ce le incurca sa inobileze academiile? iar pe cel care se lasa il transferi in academie si pe urma il inobilezi, acest lucru nu incurca la nimic innobilarile interne doar da mai multe batai de cap pentru ca trebuie tot timpul sa iesi si sa intri in trib
 

DeletedUser20143

Innobilari interne sunt cate sunt si pe alte lumi,te drezesti frumos dimineata la 4 il concediezi si pana la 10 nu mai are niciun sat,maxim 10,nu trebuie sa il transferi in nu stiu cate triburi
 

DeletedUser

poate acum cand au cateva sate dar atunci cand vor avea peste 100 nu cred ca il inobilezi in 4 ore
 
Sus