Top 20 !

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început

DeletedUser

despre restul triburilor ma abtin mai putin 3-A--->ca sa ajunga in top innobileaza intern si nu asa cum fac altii ci cer sitter de la jucatori iar intro noapte ia lasat fara sate...

citeste regulamentul ... si ai sa evzi ca nu se poate
 

DeletedUser2821

"31.Die. - Oamenii stiu meserie daca au rezistat in formula asta pana acum ...totusi au depasit 20 de membri pentru prima oara decand cu cel mai mare razboi de pe L5 ..."

Multumim.
Esti printre singuri din M.T. care ar spune asta ... .
Oricum pormit sa urcam in curand mai sus adica sa fim pe locul 21 sau chiar in top 20 .
 

DeletedUser

ei eu nu as fii asa de sigur ca 3-A isi lasa proprii mebrii fara sate peste noapte...din propriul trib inobilam doar inactvii...si plus de alta avem razboaiele noastre..
tacem si facem...
bafta voua!:D
 

DeletedUser

eu cred k orice trib isi innobileaza intern membrii inactivi sau pe cei care incalca regulile.mi se pare un lucru normal...
 

DeletedUser

si atunci de ce ne criticati?nici NOI nu innbilam decat pe cei inactiv,sau pe cei care isi tin trupele la naftalina.
vedeti paiul din ochiul nostru ,dar nu veeti barna din ochiul vostru
 

DeletedUser

hahah...mie mi se pare normal sa se innobileze intern doar inactivii....
 

DeletedUser4920

Voi face si eu niste remarci sper sa nu supar pe nimeni.

1 - MT Cred ca si-au aratat valoarea si o sa continue ascensiunea

2 - Waroom No comment !

3 - NOI Trib mare dar cu o conducere foarte buna si foarte inteligenta atat timp cat exista oameni ce isi pierd multe multe ore pentru trib vor ramane in top.

4 - |AT| Scorpio23
Puncte: 3.252.932
Rang: 2
Inamici învinşi: 1.780.593 (2181.)

Am zis totul l-a luat si david la inamici invisii :eek:

5 - DHBM Suisuri si coborasuri in ultima saptamana cert este ca vor ramane o forta de temut in continuare.

6 - YkzLcn In afara ca se bat cu Gemina de la inceputu lumii nu stiu absolut nimic.

7 - O.S. In picaj respect pentru cei care au inceput acest trib in rest au probleme mari in toate razboaiele ce le poarta.

8 - T.T. 58 de oameni si foarte uniti , agresivi si o conducere foarte buna.

9 - +SAS+ Nu vreau sa fiu rautacios dar nu prea stiu mai nimic despre ei .

10 - WANTED Marbah si Aliat 2 oameni vechi in acest joc se mentin bine in k 33.

11 - 3-A Nu am avut tangente cu acest trib nu vreau sa fac nici un comentariu.

12 - Gloria Fostu MeTe ...comentariile sunt de prisos.

13 - F~K Dusmani nazdravani ...jos palaria pentru craus si compania.

14 - L.O.D. Trib ce se mentine in top desi este intr-o zona puternic framantata de razboaie si turnuri specaculoase zilnic.

15 - E~W Putini da buni.

16 - RB In razboi cu E~W si pierdeau grav la granita cu acestia in rest nu stiu nimic.

17 - GN Trib care adora sa dea fake-uri cand ataca masiv....a da si Vorax care adora sa ia sate de la colegi...

18 - UFO K 73-74 daca nu ma insel nu ii stiu nu comentez.

19 - Nebunu Mai sunt in top ? .....A da au luat academia ...deh...

20 - Gemina Trib care a fost in top 20 de la inceput si se mentine .
 

DeletedUser

Nu inteleg cine ti-a mintit tie ca O.S. este in picaj! Probabil nu stii ce e ala picaj!:mad:
 

DeletedUser

Cred ca nu supara pe nimeni ca un jucator mai slab isi exprima parerea

1 M.T. - no comment....sunt pe 1 treapta in clasament de mult timp si toti stiu valoarea lor
2 WaRooM - stiu doar ca s-au format dupa ce s-a destramat SIlent si ca au alianta cu M.T.
3 NOI - tribul cu cele mai multe razboaie
4 |AT| -tribul cu cea mai proasta organizare...au facut o prostie ca l-au concediat pe Lastad
5 DHBM -au scazut putin dupa ce citiva jucatori de peste 1 milion de puncte au parasit tribul
6 YkzLcn - nimic
7 O.S. -o conducere excelenta
8 T.T. -nimic
9 +SAS+ -stiu doar ca au razboi cu AT...
10 WANTED -stiu doar de ALIAT ca e un lider excelent...altceva nimic
11 3-A -nimic
12 Gloria -au scazut mult in top in ultimul timp
13 L.O.D. -un trib ce se afla in top ink de la inceputul Lumii a 5
14 F~K -david si innobilarile lui...si craus,respect lui
15 E~W -cel mai tare trib de pe Lumea 5
16 RB -razboi cu~ EW
17 GN -nimic
18 UFO -isi bat joc de alianta cu AT
19 nebunu -alianta cu O.S.
20 GEMINA -nimic
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Statisticile sunt niste lucruri relative! Ati putea da dovada de putin respect si sa va ridicati palaria, altii aflati in situatia O.S. nu stiu ce ar fi facut!:rolleyes:
 

DeletedUser

Niciodata nu-ti subestima adversarul si nu-l lua in deradere, oricat ar fi el de slab sau de puternic!
 

DeletedUser

So..
1-M.T.-se mentine de foarta multa vreme pe 1 loc..chiar daca acum cateva saptamani a fost WaRooM acolo au revenit si acum conduc autoritar

2-WaRooM-jucatori de elita..trib bun..dar au cam multe razboaie

3-NOI-multi jucatori..trib masiv cu multe nuclee..nu se astepta nimeni sa reziste atata timp dar uite ca inca rezista..(tribul meu tot respectu`)

4-DHBM-trib bun se mentine de multa vreme

5-|AT|- Nu cunosc

6-YkzLcn-Trib format printr`o fuziune..nu cunosc altceva

7-O.S.-trib de traditie cu jucatori foarte buni..se mentin de multa vreme in top..sper sa nu decada

8-T.T.-trib bun , jucatori uniti si bine organizati..

9-+SAS+-Mamuuuut

10-WANTED-trib unit , cu anumiti jucatori de valoare

11-3-A-trib bun , cu o urcare in clasament dupa o fuziune du o parte din fostul ~Q~

12-Gloria-10 maxim 20 jucatori buni..in rest praaaaafff..

14-F~K-trib bunicel..destul de unit..in rest..furnizor de sate pentru david..oare se va opri?

In rest nu cunosc..
 

DeletedUser2821

Thomas te rog fara spam .Ai topic in care poti spune despre o.s. si m.t. .
 

DeletedUser4991

recrutari din partea voastra mb? mi se pare mie sau esti un pic cam ... nu spun cum ca-mi iau ban ;)
 
Sus