Top 20 !

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început

DeletedUser

recrutari din partea voastra mb? mi se pare mie sau esti un pic cam ... nu spun cum ca-mi iau ban ;)

in total am recrutat 3 jucatori...catiusa-cs ,rares123 si tamas...
la fel si voi de la noi...pe baboni kamikazeblackout si leetrasnet....


care e problema?
 

DeletedUser

Nu stiu care ``tribul tau`` cand e vorba de el! Este ca Decebal...nicaieri si pretutindeni! Iar cu putin ajutor extern, treaba ii merge super si se poate lauda!:rolleyes:
 

DeletedUser

Esti cam arogant..vezit`ti de tribul tau si nu te mai lauda atat..

rko.d
Puncte: 116
Rang: 18007
Trib:
» Scrie un mesaj
» În cartea de adrese
» Marcheză pe hartă
» Invitaţie în trib
» Actele jucătorului: (pagina externă)

Sate Coordonate Puncte
satul lui rko.d 445|945 116


da tu din ce trib faci parte?
esti prea mic si neinsemnat ca sa`mi dai mie lectii...

cum zicea o persoana "desteapta":
"ciocu` mic ca acuma noi suntem la putere..."
 

DeletedUser2821

Daca mai dati un comment aici pe langa tema o sa am grija sa primiti toti warn .
 

DeletedUser

Daca mai dati un comment aici pe langa tema o sa am grija sa primiti toti warn .

toate discutiile sunt legate de TOP 20....de razboaiele si de aliantele lui...O.S. scade in top...si pe tema asta ne certam...
imi stiu drepturile asa ca lasa aburelile astea...

iar cu WARN`u ala...incearca...sa vedem ce iese...
 

DeletedUser

rko.d
Puncte: 116
Rang: 18007
Trib:
» Scrie un mesaj
» În cartea de adrese
» Marcheză pe hartă
» Invitaţie în trib
» Actele jucătorului: (pagina externă)

Sate Coordonate Puncte
satul lui rko.d 445|945 116


da tu din ce trib faci parte?
esti prea mic si neinsemnat ca sa`mi dai mie lectii...

cum zicea o persoana "desteapta":
"ciocu` mic ca acuma noi suntem la putere..."


Ma scuzi domnu`
Aia e L7..scos la margine in 3 zile de 3 jucatori care impreuna erau de vreo 10 ori cat mine..din -Sl- parca..21 la aparatori pe L7

Pe L5 ma gasesti ca rko emmiy
 

DeletedUser

cred ca nu scapat vreo tema la care sa nu va certati pe tema razboiului asta :)
 

DeletedUser

ykz rulz

1 M.T. - putini si buni.
2 WaRooM agresivi
3 NOI multi si raspanditi - curios cum au rezistat atat
4 |AT| - nu conosc
5 DHBM - nu cunosc
6 YkzLcn - sper sa mearga bine :)
7 O.S. in cadere dupa cum se vede
8 +SAS+ - prea multi pt un nume atat de mic
9 T.T. - nu respecta rezervarile :)
10 3-A who?
11 WANTED nu cunosc
12 Gloria - sta sa explodeze in mii de bucati
13 L.O.D. blah blah
14 F~K ...
15 E~W ...
16 RB ...
17 GN
18 UFO
19 GEMINA - dispar curand si ei
20 nebunu - sunt nebuni astia rau incat sa creada ca vor mai rezista :))
 

DeletedUser

Le reamintesc celor care se cearta pe tema razboaielor dintre triburile lor ca exista topicuri speciale pentru acest lucru. Aici este topicul despre top 20. Va rog sa va limitati la aprecieri asupra triburilor din acest top, iar discutiile in contradictoriu intre dusmani sa le aveti in topicurile potrivite.
Multumesc.
 

DeletedUser

12 Gloria - sta sa explodeze in mii de bucati

Niste detalii ne dai si noua?
Nu de alta..da chiar vrea sa`i vad destramati..:))
 

DeletedUser

Nu ii impiedica nimic sa paraseasca tribul..
Oricum..daca se parasesti din K25 Musn1 pierde tot de acolo..
 

DeletedUser

Nu ii impiedica nimic sa paraseasca tribul..
Oricum..daca se parasesti din K25 Musn1 pierde tot de acolo..

e nu ii impiedica. am vazut useri de cate 500-800 k dati refugiati pt ca au parasit tribul...cine a mai vazut ...
 

DeletedUser14376

bravooo

Am vazut multe comentarii placute mai mutin placute si penibile la adresa noastra....in fine hai sa dau si eu cateva la adresa voastra...

1.M.T. - tot ce stiu e ca au razboi cu colegii nostrii...eu crescut si pe atacuri si pe cateva recrutari acolo

2.Waroom - hmmm..tribul ce se afla la sud de noi...multe nume au fost aici..(rebel,one,noa,silent...si nu mai tin minte...)si am mai vazut ca zicea cineva...recruteaza membrii...cam da....

3.NOI - nici o treaba cu ei...da la 1000 de membri nici nu iti mai trebuie razboi...iei din curte ce vrei

4.|AT| - nu cunosc nu vorbesc...da ma interesez si de ei

5.+SAS+ - idem

6.WANTED - stiu doar ca Aliat e era pe acolo...si e un nume greu pe acest joc

7.DHBM - nu prea stiu nimic..doar ca e acolo

8.YkzLcn - hmm..primul dusman al tribului nebunu..YKZ..au cazut mult cand ne-am pus noi mintea la bataie...recunosc am luat de la ei jucatori...dar iam si atacat...altfel nu veneau la noi jucatori..noi fin 20 de membrii si ei undeva la 800 dominand k-ul nostru....am multe aici...mi-a placut cand era ykz pe k46...spioni alea alea...e ok asa sa joci

9.3-A - nu stiu nimic si tac

10.T.T. - aveam alianta cu ei....dar din cate am inteles ne-au luat pe sus crezandu-se superiori...si nah...nu stam la p..* nimanui

11.O.S. - aliatii nostri...cunostiintele lui Lcaius...jucatorii ce gandesc

12.Gloria(MeTe) - alti fosti dusmani ..momentan neutri...si ei au crezut ca ne bat...la fel..noi 60 ei 1000+....si cine a rezistat....??

13.L.O.D. - nimic nu stiu

14.F~K - undeva la sud..

15.E~W - nu demult in top

16.RB - nu cunosc

17.GN - trib floare...cerc..frumos l-au facut...imi place...vecinii nostri

18.nebunu - hmmm...sa intelegeti si voi...noua ne place sa ne batem cu cei de sus...nu topul ne intereseaza.ci .numarul de membrii..calitatea lor..si sa facem cat putem viata grea alor ce se cred superiori

19.UFO - de vreo luna cred si ei in top....

20.Gemina - prima alianta facuta pe lumea 5 luptand impotriva ykz ...vecini

cam asta am in minte acum.....

am vazut ca multi ziceau de nebunu :fara viitor..bai tati....nebunu e aici si rezista mult si bine....a trecut prin multe..prea multe...uitate unde suntem asezati...mijlocul hartii..uitate cu cine ne batem...


Waroom
T.T.
Gloria
Ykzlcn

cu M.T. nu mai avem granita..si in ultimul rand

TT
 

DeletedUser14376

...

szetel sau cum te cheama:
19 - Nebunu Mai sunt in top ? .....A da au luat academia ...deh...

cei din academie tot din nebunu erau...au fosti trimisi acolo...ca avea caius niste fantezii sa ramana cu 20 de oameni in trib.....

numa vorbeste gura fara unii pe aici..sincer
 

DeletedUser

szetel sau cum te cheama:
19 - Nebunu Mai sunt in top ? .....A da au luat academia ...deh...

cei din academie tot din nebunu erau...au fosti trimisi acolo...ca avea caius niste fantezii sa ramana cu 20 de oameni in trib.....

numa vorbeste gura fara unii pe aici..sincer

tu sa taaaci!
omul meu setzel adevar a grait...:D
si incearca sa`i scrii numele corect...totusi e un personaj destul de cunoscut..

 

DeletedUser14376

tu sa taaaci!
omul meu setzel adevar a grait...:D
si incearca sa`i scrii numele corect...totusi e un personaj destul de cunoscut..


....Lcaius în data de 01.10. la ora 18:06
Dragi colegi,

Dorim sa facem o organizare foarte amanuntita de aceea am desfintat tribul neb-a si am infintat tribul Insane,pentru ca sa nu mai avem discuti de proasta organizare etc. membri care sunt in lista urmatoarea RAMAN IN TRIB! restu au invitatie din insane. REPET! DACA NU ESTI PE LISTA URMATOARE TE ROG SA MERGI IN Insane


cokee
sir lancelot I
privat tony
MOISI-DANY
ady93c
simi92
jaluzea
Blackerowow
constantinus
dracovenia
aditzuu
raol
vio31
derby02
Energy-Bulldog
rosetti
adrianbrutus
ilsultano

Insane a fost creat cu un singur scop: PENTRU a ne putea organiza mai bine in ATACURI!vreau sa redevenim ce am fost in trecut cand ne mergeau clanurile pe DUSAMNAI!

ATENTIE 2 lucruri:

1)NU vreau sa incepeti cu teori ca : "eu nu merg in Insane pentru ca ...(n motive)"in curand va merge un conducator din nebunu in insane.

2)Daca NU esti pe lista si NU parasesti tribul in 48 de ore esti nobilat INTERN!

Urez tuturor SUCCES si acum sa vedem care e cu noi si care NU!si acum sa vad care participa la clanuri si la toate actiuniile tribului, o sa va pun toate conditile voi trebuie sa jucati, daca vreti, daca nu puteti lasa locul altora care doresc acest lucru

citeste si sa vezi adevarul spus de snitel ;)
 
Sus