Top 20 !

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început

DeletedUser

daca nu stim cine esti cum ar putea cuvantul tau sa insemne ceva kissmyass ? ....
 

DeletedUser

Eu ti`am spus cine sunt... Ce cadou vrei sa`ti aduc?
Nu ma intereseaza ca inseamna ceva sau nu cuvantul meu. Faptele vorbesc( asta ii valabila ptr toti care stau si se lauda pe aici ).
 

DeletedUser

kissmyass tocmai asta e ideea....sa stim cine esti ca sa ne dam seama si de faptele tale :)
 

DeletedUser6843

am inteles..nu era nimik de ascuns...
el ca jucator numai exista,tribul la fel,se ascunde in spatele la alt nick deoarece a avut planuri mari care nu au dat roade,iar acum a facut si el rost de un cont in +SAS+ si se mai joaca si el,ca deh
 

DeletedUser

poate tu n-ai inteles la ce am facut eu referire ... oricum ar fi ne vedem pe campul de lupta... poate o sa ne intalnim curand

ar fi o chestie desi esti cam departe...

si nah e posibil sa nu fi intales ce ai vrut sa zici,
data vitoare fi mai explicit sa nu existe confuzi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13364

el ca jucator numai exista,tribul la fel,se ascunde in spatele la alt nick deoarece a avut planuri mari care nu au dat roade,iar acum a facut si el rost de un cont in +SAS+ si se mai joaca si el,ca deh



ia legatura direct cu Andy si ai sa vezi daca e el sau nu ... ce te face pe tine sa crezi ca e Andy ? daor atat posta el ?:))) iti facea mesaje kilometrice, asa ca nc
 

DeletedUser

ce bine ar fi daca s-ar reveni la scopul acestui post .......................
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sa spun si eu ceva de UFO sunt in razboi cu DHBM si au cam luat sate

[
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14376

e prea distrus sa vada despre ce e vorba aici.....


1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

e prea distrus sa vada despre ce e vorba aici.....

cred ca tu esti distrus daca citeai tot topicu vedeai ca foarte multi nu stiau nimic despre UFO si eu am incercat sa le arat ce face UFO
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie
.---2.1.1. 2.1.1Fiecare utilizator al forumului este responsabil pentru intregul continut al mesajului sau. In cazul citarii mesajelor care incalca regulamentul, veti fi sanctionati in concordanta cu gravitatea abaterii savarsite.
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14376

sa spun si eu ceva de UFO sunt in razboi cu DHBM si au cam luat sate


aici nu e topic pentru a posta statistici din razboiul ufo si dhbm....

puteai deschide un nou topic pentru asta...aici se vorbeste despre top 20 in general...nu razboiae...;)
 

DeletedUser

Pai si ce daca postat asta,tu nu vezi ca sa sarit de mult de la top20 la toate prostiile,daca vreti sa va injurati sau cn stie ce ati mai vrea vorbiti in particular nu aici in public pt. a va da "cocosi"

PS:NU TREBUIA SA-L FACI "DISTRUS", CA EL NU TE-A JICNIT PE TINE!!!
 

DeletedUser

1 M.T.

2 WaRooM

3 NOI

4 +SAS+

5 G-M-R

6 WANTED

7 YkzLcn

8 3-A

9 DHBM

10 newage

11 UFO

12 T.T.

13 L.O.D.

14 ~ORG~

15 E~W

16 RB

17 GN

18 NATO

19 S~LW

20 New~U

Nu comentez de nici un trib,inafar de UFO dupa cum se vede a mai urcat in top20,acum ceva timp,cineva nu ii mai stiu nik-u a zis ca UFO nu sa stea mult prin top20...dar se pare ca sa inselat...ba chiar cred ca dupa 1 ianuarie Va ajunge cel putin pe locu10
 

DeletedUser

1 M.T.-domina clasamentul de la caderea IMMO , au eliminat O.S. isi merita locul!
2 WaRooM-de la aparatie au facut o figura frumoasa..
3 NOI-suntem unici..:X
4 +SAS+-se descurca bine de la inceputul lumii
5 G-M-R-traiasca fuziunile!
6 WANTED-trib bun..dar cam multe impresii(sorry flex..:))
7 ykzlcn-traiasca fuziunile!
8 3-A-sunt de la inceput , si fac o treaba buna..trib de urmarit
9 DHBM-in cadere libera!
10 newage-nu cunosc
11 UFO-nu cunosc
12 T.T. trib bun , organizat , pleaca si vin aceeasi membri..:confused:
13 L.O.D-dupa statisticile impotriva T.T. nu stiu ce sa zic..
14 ~ORG~ va disparea curand
15 E~W nu cunosc
16 RB nu cunosc
17 GN- bine organizat , membri putini , au rezistat bine pana acum..
18 NATO trib bine organizat
19 S~LW how?
20 new~U how?
 

DeletedUser

19. S~LW este rezultatul fuziunii dintre SAINTS si LOW, mai multe sa spuna ei. Remarcabil ca SAINTS a trecut printr-o desfintare de trib si a ajuns aici de la 6 mil acum 2 luni
 
Sus