Top 20 !

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început

DeletedUser2821

Hai sa facem un topic in care sa ne spunem parerile despre top 20 ,cine va rezista ,cat va rezista si alte lucruri.
Rog pe fiecare care citeste sa comenteze top 20 .
Incep eu:

1 M.T. 60.879.008 92.026.368 126 730.368 8833 10.418
Este un trib bun cu multi jucatori de elita dar are multe razboaie.
Va rezista mult pe primul loc.

2 WaRooM 51.794.823 75.532.911 96 786.801 7129 10.595
Trib foarte grupat va rezista , are jucaotri FOARTE ACTIVI mai ales pe k55.

3 NOI 40.564.120 183.789.990 1054 174.374 19862 9.253
Trib mamut dar care rezista foartemulte nuclee ... si foarte multe razboaie daca pierd recruteza deci vor rezista mult timp.

4 O.S. 36.286.451 52.956.974 126 420.293 5085 10.414
Hm...
A avut un declin dar acum incepe sa fie din nou prosper sa speram ca va reusi sa isi regaseasca puterea de altadata.

5 |AT| 36.123.065 110.766.067 591 187.421 12055 9.188
Nu stiu nimic despre ei.:DAstept sa spuna comentari cei care stiu ... .

6 DHBM 35.385.835 82.550.244 321 257.166 8369 9.864
Seamana foarte mult cu Legiunea Romana de pe lumea 3 ... Un trib oarecum mamut dar cu jucatori care se implica si fac ca totul sa mearga bine ;)
Au razboi cu M.T. si o duc bine.

7 YkzLcn 34.634.891 74.428.165 323 230.428 7546 9.863
Trib rezultat din fuziunea YKX cu LCN .Altceva nu stiu... .

8 T.T. 34.317.894 37.713.097 58 650.226 3470 10.868
Nu stiu nimic despre ei doar ca au razboi cu Alianta Veteranilor ... .

9 WANTED 33.907.113 50.841.692 151 336.700 4949 10.273
Trib condus de ALIAT dar care din pacate s-a lasat de triburile :(
Acum nu stiu de cine e condus ... .

10 3-A 33.710.268 57.069.386 224 254.774 5655 10.092
Nu prea stiu nimic... .

11 Gloria 32.384.624 97.298.383 416 233.890 9968 9.761
Razboi cu noi.

12 +SAS+ 31.879.424 119.159.169 856 139.205 13443 8.864
Nimic.

13 F~K 30.805.948 44.442.350 114 389.845 4249 10.459
Un trib bunicel care are razboi cu Waroom mai pierde mai castiga dar se mentine foarte bine !

14 L.O.D. 30.355.438 42.675.093 119 358.614 4072 10.480
Trib condus de ilcri :)
Un jucator foarte bun .
Se afla de la inceputul lumi in top si cred ca va ramane .

15 E~W 24.441.339 24.441.339 39 626.701 2252 10.853
Aliati cu M.T. si doar atat .
Nu stiu cu cine au razboaie si ce fac... .

16 RB 23.571.304 37.002.128 197 187.828 3760 9.841
Nu stiu nimic

17 GN 22.464.616 24.946.907 55 453.580 2398 10.403
Au razboi cu WaRoom si se mentin foarte bine.

18 UFO 20.734.094 20.734.094 38 545.634 2063 10.050
Un trib bunicel si mic poate sa faca o figura frumoasa.

19 nebunu 20.370.978 20.571.040 42 489.787 1997 10.301
A avut o decadere foarte mare ... .
Dar acum cineva incearca o reorganizare !
Succes lor !
Speram sa isi revina.

20 GEMINA 20.209.542 22.322.051 80 279.026 2275 9.812

NU stiu mai nimic despre ei ... doar de conducatoarea lor stiu.:)
 

DeletedUser

hmm....sa vedem

1 M.T. ===>nu e nimic de zis:D...
2 WaRooM ===> fratii nostrii...
3 NOI ===>>n00bi cu ambitii mari...e bine
4 O.S. ===>>caz penal
5 |AT| ===>>relativ slabi...nu prea rezista la niciun razboi
6 DHBM ===>>aici impresii mari...vine si ziua lor
7 YkzLcn ===>>fara viitor
8 T.T. ===>>imi place
9 WANTED ===>>foarte multe fuziuni...daca revine ALIAT iese ceva frumos
10 3-A ===>>ma abtin
11 Gloria ===>>ma abtin
12 +SAS+===>>turma mare...viitor sumbru
13 F~K ===>>sub alt nume "SURSA"...o sursa de 114 volti...adica membrii...care alimenteaza un aparat de 3 milioane cu electroni(david ala)...asta mai are nobili?!
14 L.O.D. ===>>sunt curios ce miscari va face pe viitor...
15 E~W===>>fratiorul mai mic M.T.
16 RB ===>>cred ca iar ma abtin...
17 GN ===>>tribulet bun la inceput...acuma...e doar chestiune de timp pana WaRooM ii invadeaza
18 UFO ===>>au facut alegere buna:)...
19 nebunu===>>fara viitor...
20 GEMINA ===>>singurul trib care nu recurteaza si doar cucereste...(oameni pe care nu`i intereseaza topul...)
 

DeletedUser

1. M.T. - ma abtin :) , astept comentariile altora , inclusiv criticile .
2. waroom - trib bun , care au o alianta f. stransa si activa cu m.t. si t.t. si care vor merge foarte bine mult timp de acum in colo .
3. noi - un mamuuut ... unul cin cele mai mari pe care le-am vazut .. vor4 rezista in top si *** se chinuie un pic conducerea ar putea face un trbi f. bun .
4. o.s. - o sa iasa din top 5 curand ... e un trib bun , cu jucatori buni , care desi arunca muilte vorbe in vant se descurca bine si in joc , insa nu in toate zonele de actiune . vor mai rezista (secret)...
5. |AT|-un mamut si el ... se vor mentine in top un timp .... veti vedea de ce in timp ;)
6. dhbm- trib surprinzator de bun , raportat la numarul de membrii ... daca as fi comentat despre el acum 2 saptamani as fi spus k vor ramane ceva timp in top , dar in momentul asta cred ca nu pentru mult timp ... poate doar prin recrutari , dar cert e ca vor pierde din granite
7. YkzLcn-nu cunosc...
8. t.t. - se vor mentine si chiar vor urca in top . au jucatori buni si bine organizati
9,10,11,12 nu cunosc
13 F~K vad ca au inceput sa le plece membrii ... daca o tin tot asa se vor duce repede in jos , desi au facut o figura cat de cat frumoasa cu waroom , insa mai au de lucrat pentru a ajunge sa se bata de la egal la egal cu ei.
14 l.o.d.- trib bun ... se va mai auzi de ei
15 E~W - un trib bun , mic , bine organizat , care face ravagii in zona lor :) . au facut ceea ce ma asteptam de la ei.... vor mai urca
16 rb- nu-i vad mult in top 20...
17 GN-au ales o cale gresita ... oricum se descurca destul de bine ...
18 UFO-trib bun , mic ... gen E~W ...
19 NEBUNU - unul din triburile care mi-a placut cel mai mult , insa acum nu mai stiu nimic de ei ...
20 Gemina - nu stiu mai nimic de ei ... doar cativa care au jucat pe L3 :D :p
 

DeletedUser

1. M.T.-> au scapat de pluton si se duc tare acolo unde le e locu..bravos!..au razboaie mari..grele, jucatori ambitiosi cu chef si stiintza de joc, organizare impecabila, coordonare buna..intr-un cuvant Locul 1. . .

2. WaRooM -> nu cunosc.. ;)

3. NOI -> trib cu traditie incepand cu aceasta Lume 5, au urcat incet dar sigur, se hranesc din pepiniere proprii..au nuclee multiple, dar cu putin noroc pot face shushte si scheme frumoase;)

4. O.S -> de asemenea trib cu traditie, in scadere de forma..reorganizari si alte bla`bla`uri..personal opinion: they`re goeing down..

5. |AT| -> nu`i cunosc , dar le urez noroc si spor :)

6. DHBM -> Organizare relativ buna in raport cu numarul de membrii..desi se pare ca legiunea lor forte se cam separa de stupul mare...sunt buni ca aliati, oameni cu inima mare, iar ca dusmani sunt de respectat (din cate am auzit) , multa bafta lor..

7. YkZLcN -> nu`i cunosc prea bine, dar sper ca prin fuziune sa se nasca un trib super-tare de care sa aud ca face lucruri mari..:)

8. T.T. -> Un trib de top din puncte de vedere al organizarii, diplomatziei, corectitudinii. Au aliante mari (ooopz:D) cu care vor domina lumea 5 (sau cu care domina deja :-j). Multa bafta si salutari lor!

9. WANTED -> ALIAT si marbah faceau o treaba buna, din cae am inteles ALIAT sa cam lasat de joc..ramane sa vedem ce se intampla mai departe(interesant:>), bafta si spor!

10. 3-A -> nu`i cunosc, multa bafta!

11. Gloria -> au inceput in fortza..s-au certat..oricum sunt intr-o zona activa sa zic....e frumos acolo la ei, multe razboaie interesante, ramane de vazut;)..bafta de asemenea si lor!

12. +SAS+ -> mi-am facut o parere anti-mamut(in general nu`mi plac..) , dar vad ca au urcat puternic si ei in ultima vreme , Bravos!, Keep it goeing :)

13. F~K -> erau foarte buni odata..acu se cearta..se impart..se bat intre ei..se mai bat si cu noi..mai ne inseala:)..asta e stilul lor incalcit, dar totusi le uram bafta! si sate multe!(luate de WaRooM :)) ) . P.S. : salutari craus!

14. L.O.D -> demonstratie de continuitate si performanta fara mari recrutari(cred), de cand stiu lumea 5 ei au fost in primii 20, felicitari!, GG! ;)

15. E~W -> mici, destepti...organizati(cred).. nu prea am auzit sa fi facut lucruri mari, dar poate nu aud eu bine! :D..Succese!

16. RB -> Nu cunosc deloc! Multa bafta!

17. GN -> organizarea e buna..ataca binisor, dar la diplomatie sunt praf! (proprie experienta).. nu gestioneaza bine situatiile de criza si nu prea au perspective pe termen mediu si lung!. Asta e politica lor, sa vedem ce iese!, Multa bafta! (e mare nevoie.. ;) )

18. UFO -> o miscare interesanta! ramane doar sa-i laudam si sa speram sa auzim de ei in continuare! Tineti-o tot asa!

19. nebunu -> hmm..aceeasi chestie ca si GN..din punct de vedere diplomatic nu prea gandesc logic, dar e alegerea lor!..poate le plac cutremurele ;). Speram ca si-au aflat linistea(de veci :)))) ) dupa ultimele restructurari. bafta dili-trib!

20. Gemina -> ii vad de mult timp in top 20 cu mici sau mari oscilatii, oricum se tin bine, joaca corect si nu fac compromisuri, Jos Palaria! Sa auzim de bine!


si daca tot am terminat de laudat pe toata lumea va urez tuturor o seara exceptionala!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

Vad ca numai persoane importante posteaza la topicul asta :))Diplomati sefi de trib ... topic de elite :))
La restul le e frica :|???
 

DeletedUser

nu li frica fra :)) dar sunt multi ca mine care habar nu au nici cine drq is M.T. astia.. doar atat ca a auzit de numele asta de trib pe L3 in rest..prajtie ;)) infine :x pot zice doar de Wanted.. un trib bunicel :) speram sa ajungem acolo sus intr-o buna zi.. si pot sa mai urez bafta tribului Die. :) sa ajunga si ei .. cel putin in top 10 :D meritati ;D
 

DeletedUser

corect..nu toti cunoasc toate triburile astea ca sa isi dea cu parerea....de exeplu eu pot spune cate ceva despre urmatoarele triburi....

WaRoom: trib foarte bun si activ cu membri experimentati..daca mai fac ceva misculatii destepte vor fi ,,the best' pe lumea 5

NOI:trib mamut care se descurca bine prin unele zone si mai putin bine prin altele

+SAS+: trib de unde poti sa iei sate cand ai nevoie..nu le prevad un viitor stralucit pana acum ia tinut in viati alianta cu DHBM..oricum respect pe Qiilindory de la ei

DHMB: sunt cam multi pentru gustul meu dar se descurca

F~K: tribu meu de suflet(mentionez ca pe lume 5 am jucat cu numele eXcesiV..defapt mai sunt si acum acolo dar am sitter..sunt oficial retras)..asa sa revin...acum 1-2luni cand nu era razbel cu WaRooM si ne axam mult pe NOI eram pe locu 4...adevaru e ca i-am batut rau pe NOI si or sa-i mai bata...eu sper sa reziste cu WaRoom si sa urce in top..bafta baieti!!

GN: au cativa membrii foarte buni dar sa nu uitam ca au razboi cu WaRooM..


cam atat......
 

DeletedUser

1. M.T.-> trib puternic care merita locul 1

2. WaRooM -> vorbesc din auzite ........ am auzit ca poarta razboaiele recrutand jucatori din tabara inamica ceea ce imi displace ......

3. NOI -> trib mamut .......

4. O.S -> trib puternic care va rezista mult timp de acum incolo
5. |AT| -> nu cunosc .......

6. DHBM -> nu cunosc ........

7. YkZLcN -> nu prea cred in acest trib .....

8. T.T. -> un trib puternic ii cunosc personal si stiu ca sunt puternici , dar au multi tradatori prin trib

9. WANTED ->trib puternic cam neorganizat din cate stiu ....... in wanted se pune baza pe aliante personale zonale

10. 3-A -> nu ii prea stiu , dar am auzit ca sunt destul de tari ( stiu ca au alianta cu wanted :)) ...

11. Gloria -> un trib bunicel care nu cred ca va mai rezista prea mult

12. +SAS+ -> trib mamut

13. F~K -> nu stiu

14. L.O.D -> trib puternic !!!!
 

DeletedUser

ia sa-mi exprim si eu parerea:D

1. M.T. --> impecabil
2. Waroom --> trib bun, cu jucatori de calitate
3. NOI --> cam raspanditi, dar au nuclee compacte. insa au cam multi dusmani...
4. O.S. --> au realizat aliante bune, si par sa mai reziste
5. |AT| --> politica total aiurea...si organizarea de asemenea
6. DHBM --> rezista in razboaie grele. jos palaria!
7. YkzLcn --> sunt mult prea rasfirati. daca nu gandesc bine diplomatia, pot fi batuti;)
8. T.T. -->nu ii cunosc
9. WANTED --> nici pe ei nu ii cunosc
10. 3-A --> nici pe ei...
11. Gloria --> se descurca binisor, desi au pierdut cateva pozitii in clasament si niste jucatori importanti
12. +SAS+ --> au avut o ascensiune continua. Bravos! chiar daca este trib mamut, au si jucatori de calitate, ce se vor inmulti cu timpul
13. F~K --> se descurca in razboaie grele
14. L.O.D. --> sunt de mult timp in top. altceva nu mai stiu despre ei
15. E~W --> intr-adevar joaca impecabil si organizat
16. RB --> i-au macinat prea multe razboaie
17. GN --> imi place cat de compact sunt pozitionati pe harta:D alte lucruri nu mai cunosc despre ei.
18. UFO --> o surpriza in top. si vor continua ascensiunea;)
19 nebunu --> au cazut mult...
20. Gemina --> sunt de ceva timp in top, fara ascensiuni extraordinare, dar se mentin sus
 

DeletedUser3357

gemina - mare tzeapa

stie cine trebuie sa stie despre ce vorbesc
 

DeletedUser

dap....multumim pt aprecieri.....cat despre comentarii...nu stiu ce sa zic...nu pot sa ma pronunt decat in legatura cu triburile cu care am interactionat si ar fi cam asa......
1 M.T - isi merita locul...jucatori buni activi...
4 O.S - inca nu mi`am format o parere despre ei...desi acum am ajuns la granita cu ei...si am luat ceva sate....
5 |AT| - slabi si dezorganizati...
15 E~W - noi :)
16 RB - avem un razboi cu ei, in care nu prea au demonstrat cine stie ce.....

Cam atat in rest nu ma pronunt pana cand ne intalnim pe harta ;)
 

DeletedUser

nu cred k sunt vreun jucator respectabil,dar oricum voi posta si eu,sper sa nu fie cu suparare

1M.T.-nu stiu nik despre ei ,dar *** sunt pe locul 1 ,inseamna ca sunt buni
2Waroom-ii cam macina pe F~K,scz marele trib F~K,care cand aveau razboi cu NOI erau zmei iar akum ca au cu 2 triburi sunt pisicute(F~K)
3NOI-aici sunt de cand ma joc,pentru mine e cel mai bun trib,chiar *** unii ziceti ca suntem varza,am cam demonstrat ca nu e asa,18 razboiae nu sunt usor de dus,M.T.venim:p
4O.S.-stiu ca o data erau pe locul 1 ,si mai stiu ca tribul e compus din veterani,multa bafta in razboiul cu ZBANGOO TEAM
5|AT|-stiu ca au fozionat mai multe triburi si a iesit asta,habar nam cum lupta sau *** au vreun razboi
6DHBM-trib bunicel din ce zic colegii ca nu am luptat contra lor,doar ca din cate am auzit au cam inceput sa se certe intre ei
7YkzLcn-fuziune,**** cat de bine se vor intelege dar pana akum pare totul ok
8T.T-trib bun,chiar *** mai fac unele giumbuslucuri,respect pentru ei,sunt f uniti(parerea mea)
9WANTED-exact cum zicea cineva mai sus ca se bazeaza pe aliantze regionale,dar in rest sunt f buni
10 3-A-aliatii NOI de cand exista triburile cred,cel putin de cand is eu in NOI,si in rest **** nik
11 Gloria-nu imi place in niciun fel,sunt multi,dar nu au atatia jucaotri buni pe cati ar trebui,au o gramada de aliantze si PNA,si doar 4 razboaie din care cel mai mare e cu NOI in rest triburi mici si mijlocii
12+sas+-oarecum se bazeaza pe DHBM,dar sunt buni si ei ...in felul lor
13 F~K-prefer sa nu zic nimic
14 L.O.D-**** mai nimic,stiu ca o data erau pe locul 1 sau pe akolo si aveau ceva legatori cu IMMO
15E~W-astia cred k is f putini si ca joaca f bine,multa bafta
16RB-poarta initalele unui trib care candva a fost mare(Rebel),sper sa le calce pe urme:p
17GN-nu stiu nimic despre ei
18UFO-au venit din neant,spre binele lor,sper ca nu se vor intoarce pe cat de repede au venit
19Nebunu-au cazut mult,dar de la NEBUNI nu stii niciodata la ce sa te astepti
20 GEMINA-nu imi place si deci nu comentez

multumesc ca miaiti citit parerile(sunt doar pareri personale nu trebuie sa le luati in nume de rau,multa bafta tuturor)
 

DeletedUser10256

1. M.T.- ce trib... ce jucatori... ce organizare... impecabil!
2.Waroom- din cate am auzit... mananca F~K
3.NOI- pana acum nu am apreciat nici un trib mamut dar in felul in care sau organizat si au reusit sa reziste pana in aceasta faza a jocului e de apreciat
4.O.S.- din cate imi aduc aminte trib f bun... dar se afla intr-o cadere si pare sa nu se mai ridice
5.|AT|-nu stiu nimic de ei
6.DHBM- hmm au rezistat destul de bine contra M.T. ii apreciez... dar nu stiu cat vor mai face fata.
7.YkzLcn-fuziune... nu stiu nik
8.T.T.-tribu bun... jucatori buni...
9.Wanter-nu cunosc
10 3-A-se mentine de mult timp in top... bv lor
11 Gloria- trib bunicel dar daca imi aduc bine aminte au fost si mai sus
12+SaS+-mamut...
13.doar de david stiu...
... in rest numai stiu nimic
 

DeletedUser8914

...

14 LoD a rezistat datorita maturitatii conducatorilor si jucatorilor , majoritatea sunt trecuti de adolescenta

1 M.T - nu cred ca trebe zis nimic despre ei sunt ca vinul

4 O.S - jucatori de la ei nu stiu , dar joaca bine impreuna , daca nu se despartea de acea mica pare si anume CF erau pe 1-2 acum

8 T.T ? - :)) despre conducatorul lor am auzit ca fura conturi , ii adevarat? daca da ... restul lasa de inteles

9 Wanted - primi jucatori de acolo ii stiu binisor , au multi ani de joc , acum ca aliat a renuntat la joc , ii interesant cum se vor descurca cei din trib.
 

DeletedUser

T.T. Va rezista pana la final...rainn is face bine treaba acolo,dar nu ca conducator;)
 

DeletedUser12147

Am sa vorbesc doar despre ce stiu si anume:

Tribul |AT| este fostul trib |US| are 2 lideri,mai nou vad ca are 3 ceea ce dupa parerea mea este o greseala si cred ca timpul va demonstra asta.A avut un singur razboi cu DHBM din care (cel putin cat timp am stat eu) a iesit tare sifonat.Este genul de trib pasnic care se bazeaza pe recrutat,semnat PNA si aliante asa a si crescut.Un razboi cu un trib serios sau chiar 2 pur si simplu l-ar face sa dispara,o sa ma intrebati de ce am plecat,pentru ca ma plictisisem rau de tot intr-o mare albastra eram aliati cu toti sau aveam PNA pana si cu triburi de rang 40.Sunt si jucatori valorosi cu adevarat in acel trib ,dar la cat de mare este tribul sunt prea putini,cel putin pe k-51 unde sunt si unde AT-ul are peste 1300 de sate daca sunt 15 jucatori buni.XD a fost academia tribului US adica tribului AT (acolo daca sunt 5 jucatori buni in tot tribul e mare minune,marea majoritatea sunt refugiati,jucatori care au venit din alte triburi doar ca sa-si salveze satele) iar acum vad ca a devenit trib de sine statator.Intr-un razboi XD-ul nici nu conteaza.

tribul NOI are o politica ciudata dar vad ca tine,daca AT-ul sau alt trib ar avea razboaiele tribului NOI sincer credeti-ma ca ar disparea intr-o saptamana.
 

DeletedUser6637

...

Bun sa imi dau si eu cu parerea :

1. M.T. - Pozitia din clasament spune totul ... si nu e de ieri acolo e de cateva luni si o sa mai ramana mult timp acolo...

2.WaRoom - Trib bun alcatuit din jucatori care au fost in Silent in mare parte ...e un trib solid si asta se vede din statisticile razboaielor pe care le au!

3.NOI - Poate singurul trib mamut care a reusit sa faca ceva ! Are o conducere buna si activa si o politica atipica pentru triburile de acest gen

4.|AT| - Destul de bine organizat , au rezistat destul de bine contra dhbm zic eu si in momentul de fata au 8 razboaie ...Sunt cativa jucatori destul de buni in trib...Au insa o politica tipica pentru un trib mamut ...

5.DHBM - Au fost destul de buni dar o sa cada mult pentru ca sau destramat ..fosta conducere a format tribul BM iar multi membri au fugit in UFO

6.YkzLcn - Nu stiu nimic despre ei

7.O.S. - In cadere libera ....

8.T.T. - Face parte din Zbang Team deci probabil e un trib bun ...

9.+SAS+ - Mie imi pare doar un alt mamut ...poate ma insel ..

10.WANTED - Nu cunosc

11.3-A - Nici de ei nu stiu nimic

12.Gloria - Nici ei nu mai stiu in ce trib sunt ... au fost parca MeTe (imi pare rau daca ma insel ) , Gloria apoi dupa care au plecat cei din MeTe parca.....

13.F~K - Au o strategie care a dat roade pana la intrarea in razboiul cu WaRoom ... parca au fost si mai sus..

14.L.O.D. .. Nu cunosc

15.E~W - Destul de buni ...din cate stiu e format din cativa fosti membri M.T. ...

16.RB - Parca si-au cam luat-o de la E~W ...vorbesc din auzite ..

17.GN - Tribul intemeiat de **.arabu ...din cate stiu ia fost furat contul ... tot din auzite vorbesc ..

18.UFO - Nu cunosc

19.nebunu - in alianta veteranilor ....mai multe nu stiu

20.Gemina - nu cunosc
.
.
.
.
.
28.BM - Jucatorii de top din DHBM .....cred ca o sa fie o problema in zona aia ...o sa intre cu siguranta in top 20
.
.
.
31.Die. - Oamenii stiu meserie daca au rezistat in formula asta pana acum ...totusi au depasit 20 de membri pentru prima oara decand cu cel mai mare razboi de pe L5 ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12147

dar vad ca esti suparat rau pe cei din at ;)):p

Nu sunt suparat deloc,eu ma las de jocul acesta ,ajunsesem la peste 55 de sate,locul 7 ,am fost si pe 5 pe k-ul meu si acum imi impart satele celor din tribul NOI si celor din fostul trib adica AT(sic!) asa ca interpretarea ta este exagerata.Un trib cu mai multi lideri nu o sa ajunga niciodata departe,bine acest joc nici nu a fost facut ca cineva sau mai multi sa faca : stop joc,azi e tribul x maine e tribul y in top,tocmai datorita faptului ca in majoritatea triburilor sunt
jucatori foarte putini care chiar stiu sa joace si au si timpul necesar sa o faca.

RB un trib slab ii mananca tiest0 si cred ca tiest0 daca isi mentin politica o sa ajunga departe,ramane de vazut,chiar daca nu fac parte din top 20.
 

DeletedUser

despre restul triburilor ma abtin mai putin 3-A--->ca sa ajunga in top innobileaza intern si nu asa cum fac altii ci cer sitter de la jucatori iar intro noapte ia lasat fara sate...
 
Sus