Top 20

  • Autor subiect DeletedUser10256
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10256

Eu presupun ca o tema in legatura cu parerea fiecaruia despre top 20 pe L CLASICA ar fi destul de interesanta:D(idea luata de pe ''politica si propaganda'' lumea 5)

1.~SUN~->trib puternic... dar din pacate numai e ce a fost odinioara de la retragerea lui castillo. Insa crioli face o treaba destul de buna in ciuda afirmatiilor descurajatoare
2.JUST->dupa parerea mea cel mai puternic trib de pe clasica in acest moment. Le urez succes si sa aibe grija in viitor sa nu se certe pe drepturi... etc.
3.UNITED->din statisticele pe care le vad la lupii vs UNITED nu stau chiar ff bine(intro perioada era dezastru dar incet incet recupereaza)
4.~RW~-> trib nou format (majoritatea din fostii dacii)... sau certat cu emperor... mai multe detalii nu stiu
5.300-> trib ff bun care isi revine incet incet. Succes
6.NorthK-> Format din fuziunea triburilor M.T. si NOBIL. O pozitie ff buna... ar putea face o figura ff frumoasa
7.WAR-> nu stiu ff multe... la fel ca in cazul cu RW... Habar nam cine are dreptate cine minte...
8.Oldies->trib format din jucatori ff experimentati dar... cam multe plecari si veniri
9. K.L.->cam raspanditi pe harta... destul de slabiti nu stiu daca pot face fata cu adevarat la un conflict cu unul din triburile din top 10
10.Lupii->hmm... cred ca este al 2lea trib ca valoare de pe clasica... Tot respectu... ce a reusit o mana de oameni sa faca acolo este extraordinar. Succes sitizan si asu mai departe si aveti grija ce decizii luati de acum incolo
11.Omerta-> trib urat de multa lume... din pct ar trebui apreciat... sunt jucatori buni si formeaza o echipa excelenta
12.gotii->aliati SUN... nu stiu foarte multe
13.K.L. A... la fel ca K.L.
14.Swarm- trib format din jucatori experimentati care fac fata si chiar iau destul de multe sate de la 300.
15.Olimp-> nu stiu prea multe
16.Happy!->fuzioneaza cu UNITED
17.SR->habar nam cum au rezistat pe k47,k57(am auzit ca ar fi ajutati de anumiti membrii SUN)
18. A-JUST-> academie JUST
19. LoW-> ma bucur ca au revenit... pacat ca in trecut au fost carne de tun.. Jucatori experimentati si o comunitate de prieteni
20. Fratia->academia Oldies
 

DeletedUser

1.SUN -> nu mai e ce a fost :(..dar isi revin ei;)

2.JUST -> akolo sunt si jucatori fff buni...dar si cativa n00bi !

3.UNITED -> ce pot spune au devenit mamuti in urma fuziunii cu happy:eek:..asta nu imi place..

4.~RW~ -> trib nou format, fosti membri WAR.Cred ca trb sa se numeaska dacii nu RW...akolo sunt numai fosti membri dacii:)

5.300 -> au revenit....akum cateva saptamanii nici nu miscau:(....dar totusi s-au ridicat...si cresk rapid..sunt din ce in ce mai puternici....bv lor:p

6.NorthK -> good:) sunt formati din fostu trib nobil si Mt.....
de mt nu stiu prea multe.
Dar totusi e de admirat faptul cum a rezistat nobil war-ului gg:rolleyes:

7.WAR -> mom. se reorganizeaza succes:)

8.OLDIES -> stau bine pe harta,dar sunt cam putini:(:(

9.K.L. -> nam ce spune..mom cam toti membri mari sunt in academie sa o reorganizeze....

10.LUPII -> no comm....cei mai buni dp clasika parerea mea...fffff uniti..tineti-o tot asa,aveti respectul meu

11.Omerta -> cam toti au pica pe ei:D..dar totusi rezista gg:)

12.gotii -> habar nam :confused::confused:

13.K.L A -> se reorganizeaza;);)

14.Swarm ->:confused::confused:

cam atat restu nu ma intereseaza:)
 

DeletedUser2936

1.SUN -> nu mai e ce a fost :(..dar isi revin ei;)

2.JUST -> akolo sunt si jucatori fff buni...dar si cativa n00bi !

3.UNITED -> ce pot spune au devenit mamuti in urma fuziunii cu happy:eek:..asta nu imi place..

4.~RW~ -> trib nou format, fosti membri WAR.Cred ca trb sa se numeaska dacii nu RW...akolo sunt numai fosti membri dacii:)

5.300 -> au revenit....akum cateva saptamanii nici nu miscau:(....dar totusi s-au ridicat...si cresk rapid..sunt din ce in ce mai puternici....bv lor:p

6.NorthK -> good:) sunt formati din fostu trib nobil si Mt.....
de mt nu stiu prea multe.
Dar totusi e de admirat faptul cum a rezistat nobil war-ului gg:rolleyes:

7.WAR -> mom. se reorganizeaza succes:)

8.OLDIES -> stau bine pe harta,dar sunt cam putini:(:(

9.K.L. -> nam ce spune..mom cam toti membri mari sunt in academie sa o reorganizeze....

10.LUPII -> no comm....cei mai buni dp clasika parerea mea...fffff uniti..tineti-o tot asa,aveti respectul meu

11.Omerta -> cam toti au pica pe ei:D..dar totusi rezista gg:)

12.gotii -> habar nam :confused::confused:

13.K.L A -> se reorganizeaza;);)

14.Swarm ->:confused::confused:

cam atat restu nu ma intereseaza:)



NU,nu sunt numai fosti membrii DACII.au plecat si din care au fost in RCRD.f multi.pacat ca s-a ajuns aici
 

DeletedUser

1.SUN -> trib bun domina clar harta lumii clasice

2.JUST -> trib f bun implicat in multe razboaie.singurii care pot zice ca sunt in mai multe conflicte

3.UNITED -> cativa jucatori buni cu experienta restul nuubi

4.~RW~ -> ii stiu doar ca jucatori nu stiu ce s-a intamplat exact..

5.300 -> trib vechi rezista bine:)

6.NorthK -> nobil si m.t ..aveati nevoie de o fuziune ca va ardea united urat pe cateva k-uri


7.WAR -> mai exista?

8.OLDIES -> membrii vechiului burn..tot respectul

9.K.L. -> tot respectul si pentru ei sunt un trib bun mai ales in atac:)

10.LUPII -> trib pozitionat foarte bine

11.Omerta -> nu am avut de a face cu ei so :-??

12.gotii -> au strans cativa jucatori f buni acolo au cateva zone unde sunt majoritari si au aliante f bune

13.K.L A -> loading...

14.Swarm ->rud.mrc are sate pe langa mine de asemenea inca vreo 3 de la ei.baieti ok vad ca nu ataca jucatori mult mai mici cum fac altii

15.olimp -> trib vechi pe l clasica inca rezista

16. A-just->o academie :-??

17.SR ->rezistam bine insa in unele zone pierdem sate..singurul trib care ne mai ataca des e united..daca pierd sate de la lupii trebuie sa si le recupereze si ei de la altii mai mici..nu degeaba suntem in top la aparatori:)

18. low -> jucatori buni:)

19. fratia -> :-??
 

DeletedUser

alo aici triburile de pe celelalte lumi sunt doar cu numele ... nu si jucatori experimentati de pe alte lumi...in majoritatea cazurilor
 

DeletedUser10929

poate din motiv ca nu poti fi bun pe mai multe lumi, daca vrei sa excelezi, nu iti permite timpul sa te ocupi de mai multe...asta daca mai vrei sa te ocupi si de viata ta personala:)

eu de exemplu, nu stiu cat de bun sunt sau crede lumea ca sunt, dar pe clasica ma descurc aprox bine(parerea mea), in schimb pe alte lumi, am luat bataie la greu:)))
 

DeletedUser13449

nu stiu daca sa se inchida inca...anisia mai am inca lucruri de rezolvat pe aici:D mai trebuie sa mai iau sate doar sunt innobilator profesionist..lool:D
 

DeletedUser

din pacate nu ofer astfel de satisfactie la nimeni <pele> chiar daca o sa am un sat nu dau inchidere cont, las mostenire la copii si silviu va ramane pe clasica:))):D:D:D:D

in ridmu asta lumea clasica va fi inchisa in 6 luni ..max 1 an..
cand *** inchisa nu ma refer sa opeaska srvu de tot...
sa nu se mai logheze nimeni..sa ramanem astea care suntem...
si intr-un an vor fi eliminati cei mai slabi si raman aia buni;)


asa sper ca va fi ;);)
da cine draq mai joaka 2 ani..ca sa se intmaple astea....care sunt ideei deale mele...10% shanse sa se confirme:))
 

DeletedUser10256

sunt sanse... inca...(sper)... mai sunt jucatori care pun suflet pe aceasta lume... Oricum e o lume destul de interesanta dupa parerea mea:D
 

DeletedUser14558

Gpl .... gresesti ! aici joaca multi care au facut treaba si pe L1 acolo unde esti tu !!! Davyddoff e un jucator bun !
fortza ...JUST !!!
 

DeletedUser11978

Auzi la el noob il ajuti sa creasca si apoi te face noob, bravo bravo te tin minte la pomul de craciun. ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus