Top 20

  • Autor subiect DeletedUser10256
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

corvinul prietenul meu =)) ? in veci de veci nu o sa fie asa ceva...din 5 mai d *** am inceput razboiu cu el...am 6-1 la sate cucerite =))


si apoi eu ma refeream k cei din top au foarte putine puncte la inamici invinsi k agresor in compartie cu punctele lor =))
 

DeletedUser13188

:)

man...pai cand ataci pe cineva...si iti razi cam tot atacul....o saptamana DOUA tragi pe dreapta....apoi..mai trebuie sa iei si satele celui care il ataci. de aici si "lipsa" de puncte la AGRESOR

nu vreau sa dau cu bata in balta....dar mai usor se face puncte ca agresor cand iei...SATE MOCCA ;)

in defence....e altceva....acolo e ADRENALINA

sa stai in fatza calculatorului 2....chiar si trei zile...nu cred ca pot multi sa faca asta NON STOP

cam asta e diferenta intre "profesionisti" si AMATORI


PS

in ce priveste "fostul tau AMIC" ca deh eu am dedus asta din profilul tau...nu aveam de unde sa stiu ca va CASAPITI....

pot sa iti dau un pont.....si poate ajungi la scorul 100-1....fiecare are punctele lui slabe ;)

dar asta pe PM ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sunt multe feluri in kre se cunoaste unu care stie jocu de un noob...



de exemplu : 25 razvan-tric Knight 11.254.152 1656 6796


medie de puncte pe sate : 6796.....

inamici invinsi k agresor : 209 razvan-tric 3,03 Mio.


un profesiont :)))))



altul : 24 sutzux ~E.U~ 11.681.226 1185 9858

k agresor : 520 sutzux 1,02 Mio.
k aparator : 744 sutzux 876.452


etc..=))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13188

mda...poate ar fi bine sa facem noi un " TOP 20 " al noob-ilor

si asta prin vot.....

....sa vezi atunci cum se incuie topicul asta :))
 

stou

member
Scor reacție
0
Nero ** mult si degeaba
Coovrig mai uitate si in curtea ta si vorbeste dupa ce teai documentat temeinic .Nu cred ca esti tu in masura sa numesti vreun jucaor de pe harta noob sau nu !!!sau de a intocmi un astfel de top !
Sunt jucatori cu experienta pe harta care nu isi permit a face astfel de declaratii !!!
Nu cred ca cinva din familie si-a permis a face declaratii malitioase la adresa vreunui jucator de la voi din trib sau dintre aliatii vostrii !!!
Dar na ce face plictiseala din om !!!
 

DeletedUser

:)
astea is din gama cine e mai tare bruce lee sau van damme ..

ma asteptam ca se ** totusi nu despre individualitati, ci despre triburi. as vrea sa vad acel jucator atat de bun care face de unul singur un trib si se bate cu 100 de jcautori prosti din alt trib fara sa ceara sprijin de la terti.
in privinta lui razvan-tric e un tip muncitor. asta se va vedea tot mai mult spre finele jocului cand harta se va inchide. ceea ce nu se vede e cate trupe de atac au ucis trupele lui de sprijin pe alte sate poate.


iar topurile astea is criminale. as sugera ptr urcarea masiva in acest top atacul asupra propriilor sate si se poate ajunge pe primul loc si la atacator si la agresor. sugerez chiar atacul cu trupe de aparare pe propriile sate de atac. e o delicatesa ;)
 

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
si eu ma consider noob :))
ma auto-denunt :D
pe bune acum...daca nu pot sa intru in primii 20 vreau macar sa intru in top20 noobi :D
 

DeletedUser13188

Nero ** mult si degeaba
Coovrig mai uitate si in curtea ta si vorbeste dupa ce teai documentat temeinic .Nu cred ca esti tu in masura sa numesti vreun jucaor de pe harta noob sau nu !!!sau de a intocmi un astfel de top !
Sunt jucatori cu experienta pe harta care nu isi permit a face astfel de declaratii !!!
Nu cred ca cinva din familie si-a permis a face declaratii malitioase la adresa vreunui jucator de la voi din trib sau dintre aliatii vostrii !!!
Dar na ce face plictiseala din om !!!


deh...cine se "simte"....imi da si cate o replica

uite STOU

eu in curtea mea am 3 "NOOB"-i (TREI NOBILI)

dar am promis ca nu ii folosesc la nici o "cucerire" de sat...desi citeodata imi vine sa ma reapuc de joc si....sa ma mai ciuruiesc...cu unii cu altii

daca nu ai observat si crezi ca sant INAMIC al vostru ....asta a fost odata

eu nu am trib....si nici nu voi mai avea

am sa mai intru din cand in cand ca sitter ...pe ICI pe COLO....dar fara RECLAMA......

nici chiar "SHPIONII SPIONILOR" nu vor mai sti pe ce cont sant

pe de alta parte tu NU sti dar noi am avut "ciocniri" indirecte.... nu de pe contul meu....si NU TE-AM categoorisit in vreun fel....

mai mult chiar...din JUST (daca inca mai esti acolo)...cred ca esti adevaratul LOR lider.....si spun asta chit ca unii o sa te ia la ochii...ca deh...mai nou se practica...lovitura pe la spate (cazul GASPER 26)

ultimul post...e al lui Bogdanel...dar ma abtin sa comentez......ca imi iau BAN ;)
 

DeletedUser5712

mama ce de lume buna pe aici, salut baieti ;)

mama ce inseamna spamul asta ..stii regula aia

"2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta." -- FOLOSESTE_O DATA VIITOARE
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13188

salut marius

ma bucur ca te vad aici postand

"carcotashii".....(se stiu ei)...o sa zica ca postez tot eu si de pe adresa ta :)

in fine, macar aici putem intra o data la 3 luni si sa ne mai salutam...ca pe joc

(..........) ne luau SATE aici...ce sa ne ia ??

cel mult ne da BAN...si peste o luna ..putem continua discutia ;)

ce zici , refaci EC-ul ? ;)


PS

:)
............""in privinta lui razvan-tric e un tip muncitor. asta se va vedea tot mai mult spre finele jocului cand harta se va inchide..........""

neon , parerea meea e ca "Harta" s-a inchis la finele anului trecut

cand arbitri au inceput sa joace si ei fotbal

acum in clasic...exista CEL PUTIN un arbitru in fiecare trib din clasic, desi NU O RECUNOSC

...de parca mai e nevoie

NB

E o PARERE personala si nu am probe in sprijinul afirmatiilor de mai sus

MEA CULPA ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

.eu am spus ca e un profesionist...:D nu am spus ca e noob .... pacat ca voi nu stiti sa cititi....



mi-as dorii si eu sa ajung la 11 mil pct cu 3mil pct la inamici invinsi ca agresor...


stou....nu am cuvinte pt tine pt ca nu folosesc limbajul specific tie :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13188

nero...tu ai ce ai cu stou...

uite aici ceva interesant...

ma uitam la UNU la ALTUL sa vad cum isi gestioneaza AVEREA (satele) in joc....

si ce vad..

un sat..pe care cred ca ORICARE dintre voi l-ar vrea (inclusiv eu )

coordonatele sant simple (1|1)

cum doamne iarta-ma ....a ajuns satul ala acolo...sau cum a ajuns POSESORUL sa il ia in custodie....

NU STIU

deh.......misterele.CLASIC-ului.....sau poate o fi vreo donatie ceva....la aia ...saraci si amarati :)


PS

daca apare vreun sat cu coordonatele(-1|-1)....il rezerv anticipat ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

SI apoi neoane .. eu consider jucator profesionist pe cel care ia sate de la dusmani...nu zeci de mii de sate la margine .sau face numai defence in sate si trimite sprijin la colegi ca atunci *** se lasa de joc sa ii lase contu pomana .

nero te rog frumos sa ai grija la limbajul de messenger.
 
Ultima editare de un moderator:

stou

member
Scor reacție
0
Covrig ca sa incheiem cazul Gasper26:
A fost innobilat pentru incalcarea diplomatiei !!!
Ataca aliati respectiv K.L. fara acordul conducerii si nu a ascultata avertizarea conduceri !!
Asa ca s-a acordat pedeapsa maxima innobilarea !!!!
Plus ca avea foarte multe bile negre facte anterior !!!
Deci Gasper26 alias Navaro alias Master alias ................ a fost trimis la margine in maniera corecta !!!
Nimeni niciodata nu a fost innbilat in JUST pe nedrept !!!!
Orice player din just are drepturi egale indiferent ca face parte din conducere sau nu !!
Eu nu sunt liderul Just doar ca am si eu o functie de conducere in cadrul acestei comunitati de jucatori de Triburile.
Cat despre lovituri pe la spate sunt deja obisnuit :))))
Intotdeauna la primul de semn de slabciune hienele dau iama :))))Aviz amatorilor tot de mine dati pe cont :))))
 

DeletedUser

stou ....de ce nu spui si de faptul k JUST a devenit o puscarie... :))? odata intrat nu mai ai voie sa iesi pentru ca ti se acorda pedeapasa maxim....


Davyddoff în data de 22.05. la ora 17:06
Am decis sa refac niste reguli in trib as vrea sa fiti atenti la urmatoarea regula:
A sasea regula:
Orice membru care va parasi tribul va fi innobilat oricare ar fi relatiile diplomatice cu tribul respectiv.
 

DeletedUser13188

Cazul Gasper e incheiat demult....in fine, eu stiam de el, de cind era ciuruit.

Acum ca EL ataca KL sau nu stiu ce "aliat".....poti face o comparatie:

eu sau ORICARE alt jucator din NMZ (si asta in trecut) daca intra in

CONFLICT

cu un "aliat" sau "PNA" in LITIGIU...problema se rezolva intre CEI DOI...adica ,

putea iesi de sub UMBRELA tribului si se ciuruiau cat vroiau

CU APROBAREA CONDUCERII TRIBULUI

In fine fiecare cu Politica TRIBULUI, LUI.

dar sa imi lichidez PROPRIUL COLEG..........

deh no comment.

Acum sa nu intelegi ca daca eram dushmani , JUST-ul pt mine era OMUL NEGRU :)......gresit !

Daca nu ar fi existat aceste razboaie JOCUL ar fi fost NON SENS...

de aceea respectul pt INAMIC exista, desi unii au interpretat "discutiile" noastre ca o JIGNIRE la adresa voastra

dar si COMUNICAREA face parte din acest razboi...: "razboiul psihologic"


PS

Davyddoff în data de 22.05. la ora 17:06
Am decis sa refac niste reguli in trib as vrea sa fiti atenti la urmatoarea regula:
A sasea regula:
Orice membru care va parasi tribul va fi innobilat oricare ar fi relatiile diplomatice cu tribul respectiv.


daca citatul de mai sus e real....

imi permit sa fac o completare

REGULA 6

se aplica si in functiile de PILELE pe care le are respectivul la "SHEF"

mai pe romaneste ......se aplica numai UNORA......dintre voi ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11978

stou ....de ce nu spui si de faptul k JUST a devenit o puscarie... :))? odata intrat nu mai ai voie sa iesi pentru ca ti se acorda pedeapasa maxim....


Davyddoff în data de 22.05. la ora 17:06
Am decis sa refac niste reguli in trib as vrea sa fiti atenti la urmatoarea regula:
A sasea regula:
Orice membru care va parasi tribul va fi innobilat oricare ar fi relatiile diplomatice cu tribul respectiv.

Da nero se pare ca si aici te bagi in seama, hai spune la lume ca te-am blocat la mesaje ca oricum a aflat toata harta lumii clasice :))

Gandeste-te bine cand ai iesit din trib si ai cerut PNA la Just aaa ma scuzi ai uitat de fazele astea...

Ce sa mai spun caracterul tau il stiu multi playeri...

Inainte de a posta gandeste de doua ori inainte de a scrie ceva.
 

DeletedUser13188

eu , as posta acum ....ceva....dar astept mai intai sa iti dea replica "amicul" tau si dupa aceea..................
 

DeletedUser13449

Iar va certati...de cand joc numai asta ati facut mereu....offf...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus