Top 20

  • Autor subiect DeletedUser10256
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13188

se pare ca ai dreptate.....

in loc sa lamurim niste "mistere"....se ajunge la cearta :(
 

DeletedUser

:D eu n-am nimic cu just...doar ca imi place sa fac misto de ei......davide..deblocheaza-ma ca vreau sa vorbesc ceva cu tine in particular.
 

DeletedUser11978

:D eu n-am nimic cu just...doar ca imi place sa fac misto de ei......davide..deblocheaza-ma ca vreau sa vorbesc ceva cu tine in particular.

Nero atata timp cat voi juca eu nu vei fi debanat la mesaje, nu mai avem ce discuta... cu mistourile o sa mearga pana intr-o zi...
 

DeletedUser13449

:)) nero o sa fi baiat cuminte cand ma inscriu eu la teologie:)))):p
 

DeletedUser

silvik :))) nu se stie niciodata....nimic nu e imposibil in lumea asta...deci *** te duci acolo sa vii la mn sa le cantam la baietzii astia rai .... *** ii ducem spre locu cu verdeata al jocului
 

DeletedUser24331

Aici e imbarligatura mare, dom'le...

K-NWO aliat cu Justice-ul, cu WAR-ul si cu EU-ul...
K-NWO sprijina EU, WAR sprijina K-NWO impotriva NMZ, cu care a rupt PNA-ul cerut pentru a lupta aliatului de mai sus, Justice, bagand un motiv subtire, cum ca blu3 sprijina nu stiu ce jucator marunt impotriva K-NWO, dar acelasi blu3 sprijinea pe -=CINEVA=-, cand il ataca NMZ...atunci ii convenea lui nenea Tibi (alianta cu Justice se cerea de prin18.05, cu mult timp inainte sa se rupa PNA-ul, alianta ceruta de K-NWO pentru a putea da in NMZ)
Davidoff, Stou si Nero2 joaca un teatru ieftin si de prost gust, cum ca s-ar dusmani, in conditiile in care ei se vad reciproc cu bleu pe harta...
Silviu24 intretine si el acest teatru, dar nu m-am dumirit inca daca o face constient sau nu...
Anisia, hmmm, as vrea sa fiu o musca sa ma plimb un pic prin satele tale sa vad trupele in deplasare...
 

DeletedUser

Aici e imbarligatura mare, dom'le...

K-NWO aliat cu Justice-ul, cu WAR-ul si cu EU-ul...
K-NWO sprijina EU, WAR sprijina K-NWO impotriva NMZ, cu care a rupt PNA-ul cerut pentru a lupta aliatului de mai sus, Justice, bagand un motiv subtire, cum ca blu3 sprijina nu stiu ce jucator marunt impotriva K-NWO, dar acelasi blu3 sprijinea pe -=CINEVA=-, cand il ataca NMZ...atunci ii convenea lui nenea Tibi (alianta cu Justice se cerea de prin18.05, cu mult timp inainte sa se rupa PNA-ul, alianta ceruta de K-NWO pentru a putea da in NMZ)
Davidoff, Stou si Nero2 joaca un teatru ieftin si de prost gust, cum ca s-ar dusmani, in conditiile in care ei se vad reciproc cu bleu pe harta...
Silviu24 intretine si el acest teatru, dar nu m-am dumirit inca daca o face constient sau nu...
Anisia, hmmm, as vrea sa fiu o musca sa ma plimb un pic prin satele tale sa vad trupele in deplasare...


1. alianta cu K-NWO este rupta de cateva zile la cererea expresa a lui nero2. (uite si dovada: http://roc1x.triburile.ro/public_report/af6ffb0e636e40dcb34164ece9d4bc57)
2. tribul WAR nu sprijina K-NWO
3. in satele mele te astept oricand. trupele mele sunt unde le este locul. in nici un caz la dusman cum probabil crezi tu.

altceva? mai ai alte nelamuriri? :D
 

DeletedUser11978

Aici e imbarligatura mare, dom'le...

K-NWO aliat cu Justice-ul, cu WAR-ul si cu EU-ul...
K-NWO sprijina EU, WAR sprijina K-NWO impotriva NMZ, cu care a rupt PNA-ul cerut pentru a lupta aliatului de mai sus, Justice, bagand un motiv subtire, cum ca blu3 sprijina nu stiu ce jucator marunt impotriva K-NWO, dar acelasi blu3 sprijinea pe -=CINEVA=-, cand il ataca NMZ...atunci ii convenea lui nenea Tibi (alianta cu Justice se cerea de prin18.05, cu mult timp inainte sa se rupa PNA-ul, alianta ceruta de K-NWO pentru a putea da in NMZ)
Davidoff, Stou si Nero2 joaca un teatru ieftin si de prost gust, cum ca s-ar dusmani, in conditiile in care ei se vad reciproc cu bleu pe harta...
Silviu24 intretine si el acest teatru, dar nu m-am dumirit inca daca o face constient sau nu...
Anisia, hmmm, as vrea sa fiu o musca sa ma plimb un pic prin satele tale sa vad trupele in deplasare...

Nu stiu cine esti macar da-mi id de joc sa vad cu cine am onoarea... cat despre teatru... daca crezi ca e teatru e afla tati ca nu este.

Cat despre ce ai mai spus cu aliante si altele nu cred ca te priveste...
 

DeletedUser24331

Rumi sunt, David, mi-e lene sa ma loghez cu Raquel.
Cum sa nu ma priveasca, din moment ce tribul meu este direct implicat? ;)
 

DeletedUser13449

Aici e imbarligatura mare, dom'le...

K-NWO aliat cu Justice-ul, cu WAR-ul si cu EU-ul...
K-NWO sprijina EU, WAR sprijina K-NWO impotriva NMZ, cu care a rupt PNA-ul cerut pentru a lupta aliatului de mai sus, Justice, bagand un motiv subtire, cum ca blu3 sprijina nu stiu ce jucator marunt impotriva K-NWO, dar acelasi blu3 sprijinea pe -=CINEVA=-, cand il ataca NMZ...atunci ii convenea lui nenea Tibi (alianta cu Justice se cerea de prin18.05, cu mult timp inainte sa se rupa PNA-ul, alianta ceruta de K-NWO pentru a putea da in NMZ)
Davidoff, Stou si Nero2 joaca un teatru ieftin si de prost gust, cum ca s-ar dusmani, in conditiile in care ei se vad reciproc cu bleu pe harta...
Silviu24 intretine si el acest teatru, dar nu m-am dumirit inca daca o face constient sau nu...
Anisia, hmmm, as vrea sa fiu o musca sa ma plimb un pic prin satele tale sa vad trupele in deplasare...

lool... silviu nu intretine nici un teatru daca stou, david si nero s-au inscris la ATF...e treaba lor......
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24331

David, am pretentia de la tine sa ai o privire de ansamblu asupra politicii unei lumi :)
Nicio piesa (a se citi trib), nu poate fi analizata separat, totul face parte dintr-un intreg, totul se rasfrange asupra acelui intreg :)
 

DeletedUser13449

:) ce imi place atmosfera de aici , e un aer asa intepator...:p...de aia nu m-am lasat eu de clasica...stiam ca se vor intampla lucruri din ce in ce mai interesante....hmmm oare ce va urma....:=)))
 

DeletedUser

asa se intampla cand sunt bananele prea coapte :D

@silviule...imbarligate sunt potecile diplomatiei... :D
Parerea mea ;)
 

DeletedUser

=)) numai aberatii se vorbeste pe aici....Tribul K-NWO nu face jocurile nimanui..e pe cont propriu in mare parte...fiecare trib isi face propria lui diplomatie cum ii e mai la indemana...


privitor la teatru.....eu nu joc cu stou sau dafy......

pe ei ii supara adevarul cand le spun de incompetenta lor impotriva nmz-ului si e.u.. si de faptul ca cei cu pct multe de acolo :D sunt liderii noi generatii de conturi pimite cadou :D


aaaa si sa nu uit de faptul k pe forumul de rezervari vad k se rezerva in masa sate de 116 pct =))
 

DeletedUser

privtor la ce zicea cnva mai sus....vin sa aduc dovezi k war si k-nwo nu mai au alianta d acum vreo 3 zile...


anisia în data de 02.06. la ora 22:42
dupa ce ai rupt alianta cu noi? stii ca ma ataca jucatorii tai?

nero2 în data de 02.06. la ora 22:44
kre din ei ? :))

anisia în data de 02.06. la ora 22:45
are vreo importanta?

nero2 în data de 02.06. la ora 22:46
poi spunemi pt ce era alianta ?....

anisia în data de 02.06. la ora 22:47
ce rost mai are acum?
 

DeletedUser24331

Nero2, fiecare pasare pe limba ei piere, iar tu ti-ai pregatit lichidarea demult, practicand in joc cea mai veche dintre meserii ;)

Stii ce zicea Bogdan3l cand le-ati propus alianta pentru a da in NMZ? Uite cum a prezentat propunerea voastra:
"Ne aliem, oricum sunt la distanta, ii lasam sa se rupa in NMZ si cand avem nevoie, rupem alianta cu ei"
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus