Top 20

  • Autor subiect DeletedUser10256
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13449

Nero2, fiecare pasare pe limba ei piere, iar tu ti-ai pregatit lichidarea demult, practicand in joc cea mai veche dintre meserii ;)

Stii ce zicea Bogdan3l cand le-ati propus alianta pentru a da in NMZ? Uite cum a prezentat propunerea voastra:
"Ne aliem, oricum sunt la distanta, ii lasam sa se rupa in NMZ si cand avem nevoie, rupem alianta cu ei"



lool...."Nero2, fiecare pasare pe limba ei piere, iar tu ti-ai pregatit lichidarea demult" ..... stii conform legii 53/2003..care e perioada de previz ..nu?:)
 

DeletedUser

he he ..stiu k stou si compania mi-au pus gand rau :)) .....vor sa ma dea la margine ....:-j.


dar asta e ... inca nu mi-a venit ceasul sa plec :-j
 

DeletedUser

neah....iese davyd :)) si ma ataca cu spade si lanci k altceva nu prea are prin satele alea.....
 

DeletedUser24331

lool...."Nero2, fiecare pasare pe limba ei piere, iar tu ti-ai pregatit lichidarea demult" ..... stii conform legii 53/2003..care e perioada de previz ..nu?:)

15 zile calendaristice pt post de executie si 30 pt post de conducere? :)
 

DeletedUser

silviu noi asa murim :)) cine sta 30 de zile dupa noi?
iar tu nero cred ca tot in categoria asta te incadrezi :D


sper sa nu ne trezim iar ca se inchide topicul ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

in ce categorie..?....eu nu o sa mor...o sa traiesc pana la apusul lumii clasice :D
 

DeletedUser11978

Nero chiar este adevarat ce spune rumi?

cat despre teatru domnule nero nu voi juca cu tine stai linistit din cauza asta esti blocat la mesaje... dar nu ma asteptam sa spui la toata lumea ca te-am blocat la mesaje...

Si crede-ma ca imi aduc aminte niste discutii cu tine care imi lasa un gust amar...
 

DeletedUser11978

Nero tati chiar crezi ca am numai spade in sate? :)) ma uimesti copile... ai stat u sitter la mine si eu nu stiu? hmmm crezi ce vrei...
 

DeletedUser

:)) am zis si eu la mistho.....nu stii de gluma tinere...

kt despre teatru jucat ....nu am fost eu cel care a spus asta.....


ce sa fie adevarat ?.......
 

DeletedUser13449

15 zile calendaristice pt post de executie si 30 pt post de conducere? :)


daca pleci din propia initiativa da...:)) dar daca te da firma "tribul" afara...hmm atunci ai 20 zile lucratoare......:p:p
si dupa poti intra in somaj..ca si asa rata somajului e in crestere.........
.........ma uitam asa ...din curiozitate la cati jucatori pier intr-o saptamana de triburile.ro......296.320 pe la sfarsitul lui mai iar azi......Participă deja 268216 jucători! ..deci ...in ritmul asta o sa mai ramana doar cativa care vor mai juca ....:)( asta ca o paranteza)
 

DeletedUser24331

Eu am fost doar demisionara, de fiecare data, d-aia nu stiu f bine detaliile :p

Revenind la oitele noastre, mi-a placut ziua asta, mi-era dor de P&P pe extern :D
 

DeletedUser13449

ma bucur ca ti-a placut..eu cred ca si seara va fi promitatoare ;)
 

DeletedUser24331

Ai dreptate, ma loghez de indata pe Raquel si ma pun calare pe Politica si Propaganda :D
 

DeletedUser26025

un exemplu pentru nero2: 10 razvan-tric Knight 25.622.698 2413 10619

medie de puncte pe sate : 10619.....

inamici invinsi k agresor: 130 razvan-tric 6,97 Mio.
inamici invinsi ca aparator: 54 razvan-tric 18,78 Mio.
in total: 61 razvan-tric 25,75 Mio.
un profesionist! :)
nero2, pe cine numesti tu noob? eu nu am pierdut 10 sate de cand joc in favoarea dusmanului...si joc de peste 2 ani pe clasica!
 

DeletedUser2711

un exemplu pentru nero2: 10 razvan-tric Knight 25.622.698 2413 10619

medie de puncte pe sate : 10619.....

inamici invinsi k agresor: 130 razvan-tric 6,97 Mio.
inamici invinsi ca aparator: 54 razvan-tric 18,78 Mio.
in total: 61 razvan-tric 25,75 Mio.
un profesionist! :)
nero2, pe cine numesti tu noob? eu nu am pierdut 10 sate de cand joc in favoarea dusmanului...si joc de peste 2 ani pe clasica!


Profesionistule... ;)
Stai relax, nu te mai imbata cu apa rece... Cine te-a numit noob nu a gresit deloc.
Esti locul 10 pe lumea clasica ?
Si locul 130 ca si inamici invinsi ca si agresor ?
Neinspirat ai fost cand ai postat aici... Mie mi-ar fi fost rusine... :)))) Dar nah, tu esti profesionist la capitolul penibilitate :)

Dupa ce vi-l rezolvam pe ahile ala al vostru din Knight, o sa ne uitam mai cu atentie dupa profesionisti ca tine, sa-i ajutam sa creasca in statistici. Am asa o presimtire ca vei urca subit cateva zeci de locuri la inamici invinsi la gradinita... :)
Uita de locul 10... fa-ti print screen ca doar cu ala vei ramane :)

Succese "profesioniste" ... profesionistule :))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus