Top 20

  • Autor subiect DeletedUser10256
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

mai, pe asu nu il pot contrazice ca macar stie sa atace spre deosebire de tine, caruia i-ar trebui un desen ca sa cucereasca un sat de la un copil de gradinita:)))


ce tare !:))

aici vad ca esti senior member ! dar pe joc ........junior , el fugitivo ! pe bune cine esti ? existi ?
gata m am prins ai fost admin ! sau nu ai fost ?

noi vorbeam cu razvan-tric pe care l stim de jucator bun cu multe puncte ! apropo cum se ia un sat de la inobilari ? tot la fel de greu cum le pierzi ? si chiar cum se pierd satele ? mai greu cu ajutorul altora ?


prea multe semne de intrebare ptr un nimeni !:)
 

DeletedUser10929

scuza-ma ca te-am ofticat, iar:))

ce o sa faci de data asta? o sa cauti hi5 sa folosesti iar faimoasa ta replica "esti urat"?:))

si in privinta juniorilor, joc sau forum ca sa nu zic si prin alte parti, ti-am vazut maturitatea:)))))))
 

DeletedUser

relax !
imi era teama ca nu mai este vorba de acel huzy dar ......ce crezi despre el este vorba ! :)

la ce te asteptai cand ai afirmat ca ai face rau lupilor si in realitate ? sincer am ras cand ne am cunoscut indirect pe hi5 , nu mi venea sa cred aveam in realitate vanatorul de lupi ! dar bine ok nu ma pot pune cu tine ai dat dovada de mare maturitate si inteligenta , ai fugit (te ai retras la timp) , ai evitat rusinea si ai impartit satele pe care le ai obtinut moca ! aici te am apreciat in rest tati .....sper sa ....no way !

sper sa fim iertati de spam ! dar este singurul loc unde ne putem scrie !
 

DeletedUser26025

Profesionistule... ;)
Stai relax, nu te mai imbata cu apa rece... Cine te-a numit noob nu a gresit deloc.
Esti locul 10 pe lumea clasica ?
Si locul 130 ca si inamici invinsi ca si agresor ?
Neinspirat ai fost cand ai postat aici... Mie mi-ar fi fost rusine... :)))) Dar nah, tu esti profesionist la capitolul penibilitate :)

Dupa ce vi-l rezolvam pe ahile ala al vostru din Knight, o sa ne uitam mai cu atentie dupa profesionisti ca tine, sa-i ajutam sa creasca in statistici. Am asa o presimtire ca vei urca subit cateva zeci de locuri la inamici invinsi la gradinita... :)
Uita de locul 10... fa-ti print screen ca doar cu ala vei ramane :)

Succese "profesioniste" ... profesionistule :))))

Nu sunt profesionist. Sunt World Class. :))
Nu ma imbat cu apa rece. Doar am spus adevarul.
Nu sunt noob. Sunt player.
Nu sunt pe locul 10 pe clasica. Sunt pe 9.
Nu sunt pe locul 130 la inamici invinsi ca agresor. Sunt pe 118.
Nu consider ca am fost neinspirat ca am postat. Nu imi este rusine ca am postat. Chiar mi-a facut placere.
Penibil este cel care joaca murdar acest joc, atacandu-l pe 'ahile al nostru' - cum il numesti tu - si este pedepsit de admini. Jucand corect nu aveti sanse sa-l doborati. Acum va tocati satele de atac in sate de barbari...:))
Sa cresc in statistici?! Pai am deja 19,32 milioane de inamici invinsi la aparatori si sunt pe locul 54. Aici chiar te depasesc.
Am fost si pe locul 8 pentru o zi, dar nu asta conteaza. Nu e nevoie sa-mi fac print-screen-uri. Statistica ramene pe ro.twstats sau ro.twplus.
 

DeletedUser

un exemplu pentru nero2: 10 razvan-tric Knight 25.622.698 2413 10619

medie de puncte pe sate : 10619.....

inamici invinsi k agresor: 130 razvan-tric 6,97 Mio.
inamici invinsi ca aparator: 54 razvan-tric 18,78 Mio.
in total: 61 razvan-tric 25,75 Mio.
un profesionist! :)
nero2, pe cine numesti tu noob? eu nu am pierdut 10 sate de cand joc in favoarea dusmanului...si joc de peste 2 ani pe clasica!




nero2
Puncte: 16.715.894
Rang: 37


inamici invinsi ca agresor : 32 nero2 18,08 Mio.
inamici invinsi ca aparator: 16 nero2 42,83 Mio.
in total : 15 nero2 60,91 Mio.



si asa ca fapt divers..eu am fost in majoritatea timpul ori singur in trib..ori doar cu -=cineva=- si am si cu 8mil pct mai putin k tine.


nici la amatori nu as putea sa te incadrez:)) si aia mai stiu ceva despre joc...


felicitari pt k ai pierdut doar 10 sate la dushmani..dar tot un noob ramai pentru mine.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26025

grea e matematica asta...16+8=24 :))
poti sa ma consideri cum vrei, eu imi cunosc potentialul. tu iti dai doar cu presupusul. cifrele pe triburile nu au o relevanta asa mare.
ce este daca am doar cam 8 mil de inamici invinsi la agresor? (44% din cat ai tu ca fapt divers)
 

DeletedUser4249

si asa ca fapt divers..eu am fost in majoritatea timpul ori singur in trib..ori doar cu -=cineva=- si am si cu 8mil pct mai putin k tine.


asta pentru ca nu sti sa joci TRIBURILE si joci acest joc doar pentru tine... cand inveti cum se joca triburile apartinand unui TRIB atunci poti sa judeci pe oricine daca e noob sau nu ..pana atunci tu esti doar un simplu jucator care vrea sa demonstreze ca e bun dar defapt chiar daca esti fara trib faci zeci de PNA-uri personale ..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus