TOP 25 Triburi

  • Autor subiect DeletedUser42057
  • Data de început

DeletedUser44130

Rog membrii tribului Fun sa ocoleasca acest subiect cu acest trib de mincinosi pana "harta o sa vorbeasca".

Concetrare pe harta va rog, nu e bai ca ei mint in continuare :D

Au vrut sa fuzioneze cu Rule! ca sa joaca impotriva noastra, schema nu le-a iesit tot din cauza unei minciuni.
La fel stim ca s-a vorbit cu MOFT ca sa lupte impotriva noastra, asa ca daca vrei razboi, uite primul razboi. Dar va rog, pe harta, lasati externul pentru cei care nu mint, si cei care vor o discutie mai agreabila si relaxanta.
 

DeletedUser

Succes, Aka. Baftă Erenarun, Oro și ce prieteni vechi îmi mai văd eu pe acolo. Pacea fie cu voi! :)

Nu cred ca o sa fie o lume usoara dar asa am zis si de L35 si la viteza 1 s-a incheiat intr-un an de zile.
Sunt triburi bune pe harta, la prima vedere, si cred ca va fi o lume interesanta.
Totusi sper sa nu se inceapa cu diplomatii peste diplomatii ca atunci devine plictisitoare.

Cat despre pace..hai sa fim seriosi..ne place sa ne facem dusmani. Multi dusmani si putini prieteni..asta e succesul distractiei :))


Si va multumim tuturor pentru sustinere. E prima lume pe care primesc si eu "incurajari" in afara de critici si "huiduieli" :))

Bafta tuturor si spor la farmat si unora la luat sate :D
 

PRADA

member
Scor reacție
6
triburi noi în top25/
2nbahzr.jpg
 

DeletedUser42199

Ibidem e cel mai bun trib si cel mai unit la ora actuala nu cred ca un altul poate concura cu el in acest moment
 

DeletedUser

Lumea nu se castiga in acest moment asa ca mai e mult pana sa discutam despre triburile care vor domina lumea.
Se va vedea cam peste 1 luna cine misca ceva pe harta si cine nu si in 2-3 luni se va stii sigur cine are sanse si cine nu .
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Ibidem e cel mai bun trib si cel mai unit la ora actuala nu cred ca un altul poate concura cu el in acest moment

ba da, sunt concurenți. Nu-i nici cel mai bun nici cel mai unit.

Ca exemplu de atitudine, lumea nu trebuie să știe că secretul unui bun start se rezumă la întreținerea membrilor cu semințe și manele. :D
 

DeletedUser34078

ba da, sunt concurenți. Nu-i nici cel mai bun nici cel mai unit.

Ca exemplu de atitudine, lumea nu trebuie să știe că secretul unui bun start se rezumă la întreținerea membrilor cu semințe și manele. :D

ahahaha ...adevarat! pune de-o plantatie cu nuplecabilitate bre, ca iar o taie nasu' mare...fara numar!
 

DeletedUser44862

Lumea nu se castiga in acest moment asa ca mai e mult pana sa discutam despre triburile care vor domina lumea.
Se va vedea cam peste 1 luna cine misca ceva pe harta si cine nu si in 2-3 luni se va stii sigur cine are sanse si cine nu .
Ai de gind sa joci 2-3 luni pe l41?
inseamna ca am pus-o de mamaliga :( tre sa ** cu astia la servici sa-mi dea concediu pina ....pe la craciun in colo:D sa-mi dea si cadou: un sac de seminte,un sac de cafea si o basculanta de bere.... sa ma mut naiba definitiv pe joc:D...sau ia vezi poate te plictisesti tu mai repede de l41 si ma anunti si pe mine sa nu mai ** la servici de concediu :D
Am glumit..i-mi pare bine ca sunt jucatori buni aici ...asta inseamna ca jocul o sa fie foarte frumos
Va doresc "multa sanatate tuturor" spor la farmat si unora deja si la luat sate
Mult respect pt toti jucatorii
tata JAN
 

DeletedUser

Gloriosul trib, Ibidem reuseste performanta de a pierde primul sat de pe lumea aceasta :D
Si totodata il pierde si pe mahan "am zis" :D
 

DeletedUser45675

Gloriosul trib, Ibidem reuseste performanta de a pierde primul sat de pe lumea aceasta :D
Si totodata il pierde si pe mahan "am zis" :D

cum am spus si pe celalalt topick...am zis ,a iesit din schema...la 3000 puncte el are 500 topoare si 300 cavalerie:)) bai frate..ai bani ai puncte:)))
 

DeletedUser

Ai de gind sa joci 2-3 luni pe l41?
inseamna ca am pus-o de mamaliga :( tre sa ** cu astia la servici sa-mi dea concediu pina ....pe la craciun in colo:D sa-mi dea si cadou: un sac de seminte,un sac de cafea si o basculanta de bere.... sa ma mut naiba definitiv pe joc:D...sau ia vezi poate te plictisesti tu mai repede de l41 si ma anunti si pe mine sa nu mai ** la servici de concediu :D
Am glumit..i-mi pare bine ca sunt jucatori buni aici ...asta inseamna ca jocul o sa fie foarte frumos
Va doresc "multa sanatate tuturor" spor la farmat si unora deja si la luat sate
Mult respect pt toti jucatorii
tata JAN

Colegii vad ca au chef de joc momentan deci zic sa iti iei liber de la servici :))
 

DeletedUser

Venim tare din urma, tribul PP isi propune sa castige "economic" lumea asta!! intr-un clasament al PP-urilor cred ca deja conducem detasat, asteptam membri noi, promitem ca ii vom ajuta: cu sfaturi bune, cum sa ascunda sau sa scape eficient de resurse, il putem ajuta si cu un contraatac de mesaje la adresa atacatorului cu mesaje de genul huuaaa!!, sa-ti fac!, sa-ti dreg!, te rup!, te indoi!, si alte mesaje psihologice cat mai elaborate creeate de strategul si diplomatul tribului.

PS, daca nu ne veti vedea peste o luna in top 20, atunci sigur ne veti gasi pe prima pagina a revistei "Forbes"

Ontopic. Clasamentul va oscila in functie de cui vom vinde mai multe resurse, ai bani/pp?, ai parte, nu ai, pa si la revedere, cauta un joc mai ieftin, cam asta a ajuns acest joc, dintr-un joc de 9 spre 10 lei, a ajuns unu de 2 lei, la pariu ca "nemtii" aia care au inventat jocul sunt la origine jidani!
 
Ultima editare de un moderator:
Sus