TOP 25 Triburi

  • Autor subiect DeletedUser42057
  • Data de început

DeletedUser

:eek::confused::eek:

Drepturile lui GheorgheÎnsuşiri
Numele tribului: Drepturile lui Gheorghe
Prescurtare: Drept?
Număr de membri: 17
Punctajul celor mai buni 40 jucători 13.779
Punctaj total: 13.779
Punctaj mediu: 811
Loc: 77
Inamici învinşi: 107.324 (15.)
» Marchează pe hartă
» Actele tribului (pagina externă)
Membri

Trist,se pare ca unitatea ,prietenia sau stiu eu ce alte dragalasenii novelistice nu inlocuiesc trupele
 

DeletedUser43238

:eek::confused::eek:

Drepturile lui GheorgheÎnsuşiri
Numele tribului: Drepturile lui Gheorghe
Prescurtare: Drept?
Număr de membri: 17
Punctajul celor mai buni 40 jucători 13.779
Punctaj total: 13.779
Punctaj mediu: 811
Loc: 77
Inamici învinşi: 107.324 (15.)
» Marchează pe hartă
» Actele tribului (pagina externă)
Membri

Trist,se pare ca unitatea ,prietenia sau stiu eu ce alte dragalasenii novelistice nu inlocuiesc trupele

tie-ra dor de mine lilisor?
 

DeletedUser45675

ce va framanta ts/bi a?:) nu stiti nimic de ei...sunt oamenii mascati de pe 41:))
 

DeletedUser44934

Samuraii au intrat si ei recent in top 20 se pare. Cam multe academii totusi...
 

DeletedUser23722

:eek::confused::eek:

Drepturile lui GheorgheÎnsuşiri
Numele tribului: Drepturile lui Gheorghe
Prescurtare: Drept?
Număr de membri: 17


Jucatorii din Drept?, inca sunt pe harta,asa ca mai bine lasa harta sa vorbeasca :)


Punctajul celor mai buni 40 jucători 13.779
Punctaj total: 13.779
Punctaj mediu: 811
Loc: 77
Inamici învinşi: 107.324 (15.)
» Marchează pe hartă
» Actele tribului (pagina externă)
Membri

Trist,se pare ca unitatea ,prietenia sau stiu eu ce alte dragalasenii novelistice nu inlocuiesc trupele


Jucatorii din Drept? sunt inca pe harta. :) suntem curiosi in schimb cat o sa rezistati voi . Nu plangea tu de noi, ca imediat vine si randul vostru !
 

DeletedUser

Serios ,s-au milogit pentru invitatii pe unde au apucat.:))))Nu iti este rusine sa mai comentezi dupa ce v-ati facut de ras cu tribul vostru de vedete?

Puncte: 1.369
Loc: 1254
Inamici învinşi: 1 (8878.)
Trib: Comedy
» Scrie un mesaj

Tu esti pe harta?Am barbar langa mine mai dezvoltat ca tine:))
 

DeletedUser

Ce razboi Mircea?Imediat vine Radu si ma certa ca vorbesc cu barbarii pe extern:)).
 

DeletedUser23722

Serios ,s-au milogit pentru invitatii pe unde au apucat.:))))Nu iti este rusine sa mai comentezi dupa ce v-ati facut de ras cu tribul vostru de vedete?

Puncte: 1.369
Loc: 1254
Inamici învinşi: 1 (8878.)
Trib: Comedy
» Scrie un mesaj

Tu esti pe harta?Am barbar langa mine mai dezvoltat ca tine:))

Ma faci sa imi fie scarba de forumul asta :)
 

DeletedUser

Serios ,s-au milogit pentru invitatii pe unde au apucat.:))))Nu iti este rusine sa mai comentezi dupa ce v-ati facut de ras cu tribul vostru de vedete?

Puncte: 1.369
Loc: 1254
Inamici învinşi: 1 (8878.)
Trib: Comedy
» Scrie un mesaj

Tu esti pe harta?Am barbar langa mine mai dezvoltat ca tine:))

Iara tu ma ? Ai avut vreodata in viata ta mai mult de 3 luni jucate pe vreo lume ? Ia zi bai profesionisto cat de greu e sa cresti un sat cu zeci de mii de pp-uri ?
 

DeletedUser

Haha,uite clonele ,unde ati fost mai vedetelor cu tribul vostru imprastiat ,vai de capu lui de trib:)))Numai gura a fost de voi de la inceput ,in rest praf

Va mai milogiti pentru invitatii?Ha?


Si mataluta ,doamna posi daca esti asa scarbita mergi la topicul de poze si mai pune ,ca parca 300 cate ai pus ..sunt putinele,mai pune ca sunt foarte frumoase
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Serios ,s-au milogit pentru invitatii pe unde au apucat.:))))Nu iti este rusine sa mai comentezi dupa ce v-ati facut de ras cu tribul vostru de vedete?

Puncte: 1.369
Loc: 1254
Inamici învinşi: 1 (8878.)
Trib: Comedy
» Scrie un mesaj

Tu esti pe harta?Am barbar langa mine mai dezvoltat ca tine:))


Am fost vedeta ?
 

DeletedUser38023

Wow! Ma uit pe pagina asta de forum si, in afara de 2 oameni, pe toti echipa noastra i-a facut ferma, i-a innobilat pe alte lumi sau le-a refuzat cererile de invitatie aici..

Sa nu va suparati, voi jucati bine, dar aveti ghinion mereu.. :D
 

DeletedUser

Sa te stergi intai pe la nas de maro, te asigur de cei cu care am intrat eu ca vor rezista acolo cu mult mai mult decat amaratii tai !

Mai onflames,degeaba iti ascunzi numele de joc ,toti stim ca esti un noob fara trecut si fara viitor.Asta ati fost de la inceput,o turma de noobi cu gura mare si nesimtire pe masura.Ce frumos v-ati organizat voi si ati murit in ziduri cu amaraciunile voastre de trupe.Nu mai postati la top 25 triburi,nu mai aveti trib sunteti niste ramasite patetice imprastiate prin triburile din zona.

Cand scoti capul din fundul lu raducu, atunci sa vii sa postezi pe extern !

Willie wonka de ce il alinti pe radu cu ”raducule”?Iti trezeste pasiuni si te-a refuzat ca prefera femeile?:confused:De ce doamne feri,un ”barbat” l-ar alinta pe altu cu diminutive pe un forum?;)

Hai ,dispareti de pe Top 25 triburi,sunteti niste trisori fara valoare,banati non stop,ati umplut harta de jucatori incuiati si ferme
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42487

Incercati sa va cenzurati vocabularul si sa evitati atacul la persoana.
 
Sus