Top 25

  • Autor subiect DeletedUser38225
  • Data de început

DeletedUser45285

Nicidecum nu sunt jucatorii din triburile urmaritoare blocati cu orele. Cate 4-5 jucatori. Dar asa e frumos, sa ai prieteni sus...Si asa dispara si satele barbare de langa inamici...si cresc langa noi. O sa fie o lume interesanta. Plina de jucatori PROFi...:)
 

DeletedUser38518

Eu zic sa dati toti stergere in semn de protest impotriva abuzurilor adminilor...e clar ca cei din Monroe sunt favorizat.
 

DeletedUser19202

Nicidecum nu sunt jucatorii din triburile urmaritoare blocati cu orele. Cate 4-5 jucatori. Dar asa e frumos, sa ai prieteni sus...Si asa dispara si satele barbare de langa inamici...si cresc langa noi. O sa fie o lume interesanta. Plina de jucatori PROFi...:)

Eu cred ca tu te uiti pe alta harta.M-am uitat si eu si nu vad nici un jucator din monroe in situatia care zici tu..in schimb vad destui plini de barbare lipite prin diverse triburi...si sunt acolo .Nu le vad sa dispara..
 

DeletedUser45285

O alta harta zici, a? 11 sate prinse doar intr-un screen pe harta 15x15, dintre care 4 sate bonus si mai sunt spre est destule! Eu cred ca tu ai vrut sa faci o gluma cu alta harta! Picture
 

DeletedUser45285

A mai primit cineva acest gen de mesaj? De la noi un singur jucator l-a primit. Suspecta si treaba asta.

Evenimente restante

Construcția de clădiri, recrutarea de trupe, atacuri și suport necesită mai mult timp din cauza unor probleme tehnice. Am fost înstiințați și încercăm să remediem problema cât mai repede posibil.

Nicio grijă: construcțiile, recrutarea, atacurile și suporturile vor fi procesate în mod corect odată ce jocul ajunge să facă toate calculele.

Ne scuzăm pentru neplăcerile produse,

Team-Triburile
 

DeletedUser523

foarte suspecta treaba...nu miroase a bine, as adauga....cred ca cineva isi pregateste tepele deja...
 

DeletedUser44398

Lasati bai, noua ne-au mutat barbarele langa Mappy, garantat!

Daca nu puteti castiga prin metode legale, macar sa castigati si voi prin trisat.
 

DeletedUser523

plina lumea de trisori dle...n-ai loc sa tragi o besina de ei ca imediat iti striga ca pute urat...
 

DeletedUser19202

Cred ca imi pierd vremea pe aici cu voi ...astea sunt copilarii ..
Daca barbarele alea ti se par multe thresh are putine sau cum?:))))
Si una e sa incepi cu 3-4 lipite..si alta e sa ai 11...pe 15 x 15..adica..chiar la 3 ore ..poate mai mult cu caii
 

DeletedUser523

eu sunt inconjurat de tufisuri...oare ce inseamna asta ? e modul adminilor de a-mi zice: mai dute la iarba verde si lasa naiba triburile ca deja ai bolunzit la cap ?
 

DeletedUser

Hef@istos,toata lumea stie ca voi,cei din Monroe umblati cu tot felul de prostii ca sa cresteti repede.S-ar putea sa nu va prinda 11 martie,treaba voastra.


uite cine vorbea pe aici....
incercati sa il atacati pe nea caisa asta....si o sa va apara...Jucătorul este încuiat din cauza aceasta nu poate fi atacat sau sprijinit :)

cine umbla cu magarii?:rolleyes:
 

DeletedUser42339

uite cine vorbea pe aici....
incercati sa il atacati pe nea caisa asta....si o sa va apara...Jucătorul este încuiat din cauza aceasta nu poate fi atacat sau sprijinit :)

cine umbla cu magarii?:rolleyes:

o fi il grande? o fi il grande decebal?:d
 

DeletedUser38225

Iluminati peste tot bre :D Va zic eu, aia din Monroe sunt pe mana cu iluminati, semnele sunt clare. Asta e o conspiratie a celor din Monroe, pt a stapani lumea 38 si pt a vinde sepci, tricouri sau alte accesori cu emblema lor, cunoscuta.
 
Sus