Top innobilari interne

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu stiu ce spune lucrul asta despre respectivii jucatori, daca e de rau sau e de bine.. dar cred ca ar fii interesant de .. consemnat :)

Mie unul mi-a sarit in oki : Primul L8

Felicitari ! :)
 

DeletedUser

Tinand cont ca e intemeietor si vede cine e inactiv,poti spune ca incearca sa pastreze satele in trib. O fi rau,o fi bine,voi decideti.
 

DeletedUser15145

frate , inobilarile interne fac parte din joc , sunt ilegale? da sunt deci nu vad de ce ati face asa amre gura?
 

DeletedUser

Fate unde vezi tu ca facem gura ? Sa cerut sa se deschida topicuri active pe forum si asta am facut, nu zice nimeni ca e bine sau rau sa faci inobilari interne sa postat doar topul inobilarilor interne tocmai pentru ca face parte din joc , rog un moderator sa stearga posturile de mai sus inclusiv al meu deoarece nu au legatura cu topicul.


Adaugare :

Topicul sar putea numi top inobilari interne/sate de barbari

Nimeni nu zice ca e rau sa inobilezi intern sau sa inoiblezi sate de barbari pur si simplu fac parte din joc asa ca nu vad de ce nu am si discuta despre ele.


Ontopic:
xxBlack.Kingxx
http://ro.twstats.com/ro14/index.php?page=player&mode=conquers&id=948478
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24393

cineva oricum va lua sate de barbari,altfel ele ar exista peste tot...
 

DeletedUser

ce sa zic parerea mea este ca nu are alta alternativa ... se stie deja ca in aceasta lume e foarte greu de legat ceva mai ales sunt foarte multi inactivi; tocmai aceasta este si provocarea! si daca stau bine sa ma gandesc procedeaza foarte bine decat sa te chinui sa ii faci pe unii activi sau mai bine zis sa ii rogi sa faca parte din viata tribului si sa interactioneze cu colegii mai bine fara ei.
intr-un trib trebuie sa ai colegi pe care sa te poti baza dar maia les cu care sa ai un joc cat mai interactiv si frumos! nu oricine trebuie sa ramana intr-un colectiv daca nu doreste sa se si implice spre binele si dezvoltarea tuturor.
 

DeletedUser5151

LtLucky

Fortuno

nagbuly

Asta ultimu nu prea se potriveste la innobilari interne, dar nu m-am putut abtine sa nu il postez...


Toti 3 mai nou sunt membri FLAME, de ieri incepand :)) :eek::eek::eek::D:D:D
 

DeletedUser4933

Cred ca va scade calitatea tribului, nu si cantitatea...probabil ca flame au schimbat strategia si merg pe cantitate de azi inainte.
 

DeletedUser

LtLucky

Fortuno

nagbuly

Asta ultimu nu prea se potriveste la innobilari interne, dar nu m-am putut abtine sa nu il postez...


Toti 3 mai nou sunt membri FLAME, de ieri incepand :)) :eek::eek::eek::D:D:D

domane...nu imi vine a crede!
asta ultimul ar trebui sa se numeasca "spaima barbarilor" :rolleyes:
nu pot sa cred ca cineva se incumeta sa invite in trib asa ceva!
eu mai degraba m-as apuca sa il inobilez :D
dar in fine...stiti voi cum e vorba cu ce nu poti sa faci in gustul omului :p
 

DeletedUser5151

Bun trib =LF=. Cum le merge in ultima vreme, stie cineva?

Side 1:
Tribes: SH ~SH~
Players:

Side 2:
Tribes: =LF= ~LF~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 74
Tabăra 2: 10
Diferență: 64

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 433,112
Tabăra 2: 56,106
Diferență: 377,006

image.php


________________________________________________________

Side 1:
Tribes: FLAME FLAME2
Players:

Side 2:
Tribes: =LF= ~LF~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 66
Tabăra 2: 3
Diferență: 63

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 348,036
Tabăra 2: 11,730
Diferență: 336,306

image.php



Bun trib LF, nu-i asa? Totul terminandu-se, cu fuga rusinoasa a mai marilor din trib, a conducerii in FLAME. Acesti mai mari, sunt prezentati in linkurile de mai sus.. sate de barbari, crescute mai repede cu ajutorul contului premium, si innobilari interne.



*dark1one ti-am zis ca nu m-am putut abtine sa il postez.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus