Top Jefuitor(cantitate resurse)

  • Autor subiect DeletedUser22126
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser33975

Jefuitor (Aur - nivelul 4)
Ai acaparat deja 100.000.000 resurse!
:D
 

DeletedUser

STF!!!!! a se traduce Suntem Trib de Femei rulz!
esti tare mishule... da' tot te... beau o bere
 

DeletedUser33975

eu sunt curios cum ai realizat asa ceva
since rmi se pare de domeniul sf-ului din moment ce contul meu e activ macar 12 ore din 24 eu am adunat abia un sfert din ce ai tu acolo.

Hehe,m-am farmat singura?:)))))))fa ticket daca nu:p

M-a m-ai intrebat unul azi ce coduri folosesc:rolleyes:

1234qwer astăzi la ora 13:37
cum de poti sa faci atat de multe puncte ca nici cu cod nu pot sa ajung 300.000

De mintit nu mint,verifica pe profil;)


011.M-au ciuruit (434|606) K64 370 Abandonat Lord Catau [Persia] 2010-06-02 01:17:38,eu aceste sate prefer sa le farmez:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sati dau un pont... e online mai mult decat 12 ore pe zi si probabil farmeaza si din satele de deff :D
 

DeletedUser33975

sati dau un pont... e online mai mult decat 12 ore pe zi si probabil farmeaza si din satele de deff :D

nu e adevarat...nu fac fata cu usorii:( cand sa mai dau cu deff-ul?:))

De ex. azi nu am trimis toti usorii la farm si am luat 2 mil. resurse,nu mai farmez decat dimineatza o tura si seara daca mai dau o tura e ok,daca nu,nu...

A devenit mai plictisitor jocul,noroc de atmosfera din trib...
 

DeletedUser33975

vezi ca e dubios? eu am 3 ture de farmari pe zi

Cand aveam 15/20 sate mergeau aproape nonstop usorii ,cat timp eram pe joc...asta vine mai mult de 3 ture pe zi;)

Daca ma pun pe farm in serios intr-o zi adun mai mult de 5 mil.(la pariu),dar nu are rost sa farmez atat:)


mai asteapta o zi 2 si vei vedea cum si alti jucatori vor avea lvl 4 la jefuitor:p atunci poate vei crede
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
nu ma indoiesc ca vor fi:)
apropo laso mai moale cu satele ca sunt altii dornici de afirmare care ravnesc la locul 1:))
 

DeletedUser

mik si rau credeam ca ai si tu in satele de deff cate 1000 de LC in loc de HV ;) daca e sat de deff si e mai departe de restu numi ajung nici 1500 sa farmez...
 

DeletedUser

si eu nu prea mai am chef de jefuit,dar de dragul troofeului o sa reincep atacurile :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus