Top Jucatori Speed - Schimb de pareri!

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

top jucatori?
as zice ca sunt cei care nu utilizeaza skype, putini...dar aia-s jucatori,
nu cei cu 2-3 conferinte...se stiu ei..vad ca sunt si ridicati in slavi=))=))
 

DeletedUser

ionutze sti cand un trib iese cu 5k pct in top 3 pt ca locu 1 are cateva sute de mii atunci ei se considera trib bun

tocmai aici este provocarea si adevaratul curaj.cand inamicul este impunator,si tu ai curajul sa il infrunti.daca reusesti sa il dobori,este cu atat mai rasunator.daca bati jucatori mici cand tu ai multe puncte,ce bravura mai este aia.si unde mai este curajul si eroismul?e doar glorie fara lauri,si parerea mea nu mi-o voi schimba.
 

DeletedUser

@hunter. Azi dimineata sa joc si eu si Rhadookoo se trezeste el cu 170k puncte sa imi ia mie de 3 ori satul, de 3 ori avand 4k.Tot respectul, esti bun, dar nu ai dovedit-o cu aceasta.Eu astazi m-am simtit mult mai bine cand am reusit sa sparg ceva legende si forte, decat speedul trecut cand am terminat pe 9...
 

DeletedUser16540

@hunter. Azi dimineata sa joc si eu si Rhadookoo se trezeste el cu 170k puncte sa imi ia mie de 3 ori satul, de 3 ori avand 4k.Tot respectul, esti bun, dar nu ai dovedit-o cu aceasta.Eu astazi m-am simtit mult mai bine cand am reusit sa sparg ceva legende si forte, decat speedul trecut cand am terminat pe 9...


ce legende frate?


btw... pui pariu ca You Can't Beat Me?
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus