Top jucatori/triburi

DeletedUser23756

Pentru mine T.I.T.T isi face treaba excelent, au fost semne de intrebare ca ia barbari insa din moment ce eu am insistat ca echipa sa grabeasca acest proces, consider ca T.I.T.T si-a facut cel mai bine treaba din trib.Felicitari pentru felul cum va faceti treaba si sper sa o tineti tot asa! O sa va mai felicit o data cand o sa ajungeti pe rank 1.

Pentru Emi si celelalte guri rele, nu mai fiti invidiosi ca doar nu ia sate de la voi.

Loc Porecla Trib Puncte Sate Medie de puncte sat
1 T.I.T.T Clasic 6.979.683 1151 6064
2 King Michael destroyer- R.S 6.957.992 835 8333

Inca odata, felicitari Diana, felicitari George!
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Foarte meritat loc, fara numar la barbari si puncte premium pentru managerul de cont. :eek: Vai de pana lor de triburi.. câti vad oare diferenta dintre succes si valoare?
 

DeletedUser

bine punctat:)))

asta poate face oricine cu barbarele si managerul de cont
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Ei.. nici chiar toata lumea, vezi-ti spre exemplu colegii care trimit curatari de pe satele de aparare :D

Agresor: the red scorpions
Origine: +X05+ (518|557) K55

Număr: 3000 2883 0 25 0 2000 0 0 0
Pierderi: 3000 2883 0 25 0 2000 0 0 0

Apărător: kenzo cel voinic si greii de aur :))
 

DeletedUser12991

Unde sunt aia cu gura mare din MAG ?
Era plin pe forum de "baieti smecheri".Se pare ca au fugit in alt trib :)

Asta tine tot de strategie cred :))
bai dust , unde esti acum copile ?
asta este deosebire intre neica nimeni ca voi si cei care au stat in Omerta pana la ultimul sat
coloana tata, coloana
 

DeletedUser

Unde sunt aia cu gura mare din MAG ?
Era plin pe forum de "baieti smecheri".Se pare ca au fugit in alt trib :)

Asta tine tot de strategie cred :))
bai dust , unde esti acum copile ?
asta este deosebire intre neica nimeni ca voi si cei care au stat in Omerta pana la ultimul sat
coloana tata, coloana

Respect!
 

PRADA

member
Scor reacție
6
bai dust , unde esti acum copile ?
asta este deosebire intre neica nimeni ca voi si cei care au stat in Omerta pana la ultimul sat
coloana tata, coloana

Scuze eram în vizita pe la mama ta (suntem prieteni) si între timp s-a ocupat coplayeru de-o fuziune. Du-te tati cu coloata ta si cânta la alta masa.

Tribal vorbind, oricât de magnific a fost MAG-ul n-ar fi rezistat prea mult timp la un razboi contra Masonilor si samurailor. Desigur ca am fi putut juca si noi cartea 'Omerta', dar n-ar fi fost interesant decât 2-3 saptamâni si.. nici nu mi-ar fi crescut înca un vârf de unicorn în frunte, batându-ma ulterior în piept cu idei de 'fidelitate' si 'pâna la ultimul sat'. Bine ca ati fost voi mafiotilor în trecere pe lumea asta si ne-ati aratat ca se poate merge foarte usor spre margine când n-ai strategie pe termen lung. Ehm, viteza asta.. :eek:
 
Ultima editare:

DeletedUser

Scuze eram în vizita pe la mama ta (suntem prieteni) si între timp s-a ocupat coplayeru de-o fuziune. Du-te tati cu coloata ta si cânta la alta masa.

vorbesti de parca ti-ar fi un prieten de pe strada. cred ca e o diferenta de 20-25 de ani poate chiar mai mult, asa ca mai respecta si tu.
 

DeletedUser12991

Scuze eram în vizita pe la mama ta (suntem prieteni) si între timp s-a ocupat coplayeru de-o fuziune. Du-te tati cu coloata ta si cânta la alta masa.

Tribal vorbind, oricât de magnific a fost MAG-ul n-ar fi rezistat prea mult timp la un razboi contra Masonilor si samurailor. Desigur ca am fi putut juca si noi cartea 'Omerta', dar n-ar fi fost interesant decât 2-3 saptamâni si.. nici nu mi-ar fi crescut înca un vârf de unicorn în frunte, batându-ma ulterior în piept cu idei de 'fidelitate' si 'pâna la ultimul sat'. Bine ca ati fost voi mafiotilor în trecere pe lumea asta si ne-ati aratat ca se poate merge foarte usor spre margine când n-ai strategie pe termen lung. Ehm, viteza asta.. :eek:



cobor si tot cobor ,asa distanta mare este intre noi ,am obosit deja
este greu de inteles cum supravietuiesc specimene atat de abjecte ca tine
ai dat de greu ? hop la p...t o b..a,asa mai scapi cu cateva satuce
 

PRADA

member
Scor reacție
6
vorbesti de parca ti-ar fi un prieten de pe strada. cred ca e o diferenta de 20-25 de ani poate chiar mai mult, asa ca mai respecta si tu.

Scriu de parca l-as cunoaste, nu ? Respectul se merită. Vârsta nu e un argument din punctul meu de vedere; Godzilla adună exact ceea ce a semănat - cu un pic de bonus acid, de dragul lui Lady Albertus.

cobor si tot cobor ,asa distanta mare este intre noi ,am obosit deja
este greu de inteles cum supravietuiesc specimene atat de abjecte ca tine
ai dat de greu ? hop la p...t o b..a,asa mai scapi cu cateva satuce

Aham.. si eu privesc în jos spre tine si tot nu înteleg ce vrei. Probabil ca supravietuiesc pentru ca nu mi-am gasit înca naşul. Aveam eu o idee si m-am pus bine (la propriu si la figurat) pe lânga Padrino Ciccio si echipa lui.. dar n-am apucat sa ne ciocnim. În fine.. n-ar fi vorba ca ai avut si tu doar vreo 10-15 sate pe lumea asta si abia ai adunat 100k inamici învinsi ca agresor.. ci ca acum, în al 14lea ceas când nu reprezinti decât un punct în marginea hartii si doar un fir de amintire pentru câtiva jucatori (si asta datorita tribului din care faci parte).. tipi p'aici pe forum ca un zmeu frustrat (deah, tot asa pari!) si arunci cu pietre-n jucatorii care au trimis Omerta la seminte. Haters gonna hate, a fost mereu valabila chestia asta. Cu atât mai trist din partea ta daca ai într-adevar în jur de 40 de ani.
 

DeletedUser34110

Godziloo eu zic sa iti iei jucariile si sa pleci,esti in plus p'aici,numai baliverne scoti!
 

DeletedUser12991

Godziloo eu zic sa iti iei jucariile si sa pleci,esti in plus p'aici,numai baliverne scoti!

adevarat , baliverne ,creierasul vostru lipsit de substanta nu duce mai mult

cand ai oute te bati pana la capat,cand esti dust,stai ascuns ca un gunoi sub pres si le mai dai lectii si la altii,precum ca asa este bine
bai dust ? sub ce nume esti pe joc ? poate am asa o amitie pe lumea asta cu tine
ai oute ?
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Numele din joc mi-e spre semnatura p'acolo, da' asculta-l pe Mefi mai bine.. a zis si el ceva bine anu' asta :)) Gata Godzillo, lasa-ne.. du-ti outele pe lumea 28 si fa legea acolo cu Omerta, tot succesul din lume pentru noul start.
 

DeletedUser12991

Scriu de parca l-as cunoaste, nu ? Respectul se merită. Vârsta nu e un argument din punctul meu de vedere; Godzilla adună exact ceea ce a semănat - cu un pic de bonus acid, de dragul lui Lady Albertus.



Aham.. si eu privesc în jos spre tine si tot nu înteleg ce vrei. Probabil ca supravietuiesc pentru ca nu mi-am gasit înca naşul. Aveam eu o idee si m-am pus bine (la propriu si la figurat) pe lânga Padrino Ciccio si echipa lui.. dar n-am apucat sa ne ciocnim. În fine.. n-ar fi vorba ca ai avut si tu doar vreo 10-15 sate pe lumea asta si abia ai adunat 100k inamici învinsi ca agresor.. ci ca acum, în al 14lea ceas când nu reprezinti decât un punct în marginea hartii si doar un fir de amintire pentru câtiva jucatori (si asta datorita tribului din care faci parte).. tipi p'aici pe forum ca un zmeu frustrat (deah, tot asa pari!) si arunci cu pietre-n jucatorii care au trimis Omerta la seminte. Haters gonna hate, a fost mereu valabila chestia asta. Cu atât mai trist din partea ta daca ai într-adevar în jur de 40 de ani.

simt eu ca nu mai este mult si vei avea in ceafa "doar un fir de amintire"
 
Sus