Top jucatori/triburi

PRADA

member
Scor reacție
6
ai vreo jena ?
lasa semnatura,este buna de sters la c..r


:)) Te-ai întepa si nu ti-ar mai trebui nimic.
Bine-am zis eu atunci ca tu dai în urât imaginea Omertei, asa.. ca fapt divers.

Silent Smoke
Puncte: 3.692.869
Loc: 12
Inamici învinşi: 25.768.491 (21.)
ODA: 7 Silent Smoke [R.S] 15,85 Mio.

Poate m-o ataca familia Clasicului d'acum mai serios.. sa intru si la aparatori în loc fruntas.

Ia, acum analizeaza-mi internele si barbarele si alte alea-alea.. :eek: Doar ca d'acum nu te mai bag în seama si-am sa te ignor total pe forumul asta frumos. Pace tie.
 
Ultima editare:

DeletedUser523

Care e treaba cu triburile nou aparute TL si R ? De unde s-au desprins, de ce si incotro se indreapta? Ne poate cineva lamuri?
Loc Numele tribului Punctajul celor mai buni 40 jucători Punctaj total Membri Medie de puncte jucători Sate Medie de puncte sat
4 ~TL~ 30.107.032 30.107.032 28 1.075.251 3124 9.637
8 ~R~ 8.005.917 8.005.917 8 1.000.740 888 9.016
 

DeletedUser

tzepes a spus:
Care e treaba cu triburile nou aparute TL si R ? De unde s-au desprins, de ce si incotro se indreapta? Ne poate cineva lamuri?
Loc Numele tribului Punctajul celor mai buni 40 jucători Punctaj total Membri Medie de puncte jucători Sate Medie de puncte sat
4 ~TL~ 30.107.032 30.107.032 28 1.075.251 3124 9.637
8 ~R~ 8.005.917 8.005.917 8 1.000.740 888 9.016

Alte academii R.S...sapte si opt...nu le mai stiu exact numarul :)
 

PRADA

member
Scor reacție
6
24ljtzp.png


Cam câte j'demilioane de inamici învinsi se fac oare ? Cam câte 5mil. atac si 20 la aparare pe saptamâna zic eu - mai e sprijin pe drum.. sa mai tai din ele oare ? :eek: :))
 

DeletedUser18437

baga baga linistit :) ca bagi fara rost ...
uite, am si eu trupe :D

20to6xv.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

baga baga linistit :) ca bagi fara rost ...
uite, am si eu trupe :D

20to6xv.jpg

ungure tu ramai doar cu visele , altii le pun in practica .. asta ii diferenta dintre un roman si un ungur .. ii ca si atunci cand ai merge intr-un club , stai 2 ore si te gandesti sa te bagi sau nu pe o fata anume .. si in timpu ala cand sa iti faci curaj apare romanu ii zice 2 vorbe si o duce la imblanzit bestia ... app ai mai invatat sa vorbesti ? sa stiu ca vin prim timisoara zilele astea si cum am aflat unde te gasesc o sa iti fac o vizita ... asa sa bem si noi o bere ca intre fosti colegi :)
 

DeletedUser12196

uite, recunosc, nu-mi plac topurile dar voi sunteti aia mai cu mot in top?:rolleyes:
 

DeletedUser

24ljtzp.png


Cam câte j'demilioane de inamici învinsi se fac oare ? Cam câte 5mil. atac si 20 la aparare pe saptamâna zic eu - mai e sprijin pe drum.. sa mai tai din ele oare ? :eek: :))

daca tot vrei sa faci asa ceva, fa-le pe spatele tau, nu al altora. cersesti sprijin desi ai contul mare doar ca sa te lauzi pe forumul extern. jalnic sau de-a dreptul patetic. parca ai fii un pusti de 10 ani.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Mă păsăroiule încearcă amigo altă masă.. că de când ai fost trimis în margine de 5x vad ca doar pe extern stii sa-ti acordezi pliscul ala batrân. Peste 80% din trupele care le vezi acolo sunt ale mele, asa ca-- joc de glezne. Oricum, cu cât mai mult sprijin din trib cu atât mai bine pentru viitorul razboi. Punct. (:
 

DeletedUser

asta spui pe forum, pe joc realitatea e alta. dar sa nu intram in detalii, toate la timpul lor. apropo, cand vorbesti de mine, incearca sa vorbesti avand ceva serios la baza, altfel...risti sa gresesti. problema ta nu a mea....domnule refugiat.


asa ca poti sa canti tu la alta masa. eu vorbesc pe baza unor lucruri concrete.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Tu vorbesti pe baza la ce auzi sau citesti de la altii. Când ai intrat tu pe contul meu sa stii de unde provin trupele alea ? Treci la 'Spam' acolo ca e singurul topic unde te mai poti simti în elementul tau si sa fâlfâi în stânga si-n dreapta. Refugiat esti mai mult tu decât mine, nenea cu un sat. Cât despre cântat.. o fac oriunde si oricând vreau pentru ca am.. voce, gen. B@fta; sper ca pe tine sa te pot ignora pe forumul asta. Nu-i usor, dar o sa fac tot posibilul. pax
 

DeletedUser523

Inamici învinşi
Ca apărător
Loc Porecla Cucerit
1 Silent Smoke [Mason] 148,24 Mio.
2 kenzo [Mason] 127,27 Mio.
3 --emy-- [Mason] 117,21 Mio.
4 darck scorpion [Mason] 110,13 Mio.
5 FirstStepAzazel [CRAMA] 92,72 Mio.
6 cobra 76 [Clasic] 85,84 Mio.

Inamici învinşi

Ca agresor
Loc Porecla Cucerit
1 ramses81 [Clasic] 120,31 Mio.
2 n-am nobili [Clasic] 74,14 Mio.
3 darck scorpion [Mason] 68,99 Mio.
4 Quirinus [Clasic] 62,39 Mio.
5 T.I.T.T [Clasic] 60,22 Mio.
6 uhrin [Mason] 57,40 Mio.

Se vede clar cine ataca si cine se apara deci cum se desfasoara treburile pe harta,nu? :)
 
Sus