top triburi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2821

Imi place sa aud ca oamenii isi mai aduc aminte de l10. Cert e faptul ca daca mai ramaneam , noi cei din Zarg , inventatorii culoarelor de dezvoltare , acum s-ar fi discutat altfel . Sincer regret ca ( probabil din cauza problemelor mele) tribul Zarg a pierit pe l10 . Sincer si nu o spun cu falsa modestie , dar daca mai ramaneam impreuna cei ce eram in Zarg , acum altfel s-ar fi inchis Lumea 10 . Spor !:D

Daca si cu parca, IMMO o inchide si eu am jucat acolo nici nu imi aduc aminte de ZARG astia de zici tu pe cand IMMO exista din prima zi, la fel si noobs :)
 

DeletedUser38023

Daca si cu parca, IMMO o inchide si eu am jucat acolo nici nu imi aduc aminte de ZARG astia de zici tu pe cand IMMO exista din prima zi, la fel si noobs :)

ZARG a fost un trib deosebit..
Cred ca sunt doi ani de cand s-a renuntat la formula ZARG, dar inca mai poti admira pe hartile avansate de pe lumea 10 jucatorii fosti ZARG organizati pe culoare ..

Inca imi pare rau ca "Primul Razboi Mondial" a avut una din puteri IMMO-Noobs-VM-EC si nu IMMO-Noobs-ZARG ..
 

DeletedUser38023

Adevarul ca nu pot sa dorm noaptea ca nu am inchis lumea cu IMMO pe L 10.

repet : cu IMMO : ) )

Pai vad ca nu prea poti.. Iti pare cam rau .. :(

Poate ca pe lumile populate de bastinasi, printre acei bastinasi ai reusit sa te afirmi si tu si sa-ti treci 2 lumi castigate la C.V. .. WOW! Adevarul e ca perioada in care ai fost in Noobs pe lumea 10 ti-a trezit niste complexe ..
Acolo erau multi oameni cu mai multa experienta decat aveai tu la vremea aceea, jucatori mai buni carora, probabil, nu li se parea atat de extraordinar, mirific si minunat ceea ce faci tu, iar mataluta cum esti din fire, avid dupa recunostinta, ai zis: "IA UITE BA, EU STIU SA DAU NOBILI LA MINUT SI ASTIA NU MA LAUDA! IO-MI BAG PICIOARELE!"

:D
 

DeletedUser3357

Pai vad ca nu prea poti.. Iti pare cam rau .. :(

Poate ca pe lumile populate de bastinasi, printre acei bastinasi ai reusit sa te afirmi si tu si sa-ti treci 2 lumi castigate la C.V. .. WOW! Adevarul e ca perioada in care ai fost in Noobs pe lumea 10 ti-a trezit niste complexe ..
Acolo erau multi oameni cu mai multa experienta decat aveai tu la vremea aceea, jucatori mai buni carora, probabil, nu li se parea atat de extraordinar, mirific si minunat ceea ce faci tu, iar mataluta cum esti din fire, avid dupa recunostinta, ai zis: "IA UITE BA, EU STIU SA DAU NOBILI LA MINUT SI ASTIA NU MA LAUDA! IO-MI BAG PICIOARELE!"

:D


Prietene te-a scos sefu sa latri pentru el si nu o faci bine. O sa te certe : :) )
Eu joc triburile pentru a mai da un click pe la birou, cand mai am timp pe acasa, nu sa caut recunostinta . omFg.

in fine. traiasca maretul noobs. hai ca va las sa latrati unu la altu.
 

DeletedUser

Imi place sa aud ca oamenii isi mai aduc aminte de l10. Cert e faptul ca daca mai ramaneam , noi cei din Zarg , inventatorii culoarelor de dezvoltare , acum s-ar fi discutat altfel . Sincer regret ca ( probabil din cauza problemelor mele) tribul Zarg a pierit pe l10 . Sincer si nu o spun cu falsa modestie , dar daca mai ramaneam impreuna cei ce eram in Zarg , acum altfel s-ar fi inchis Lumea 10 . Spor !:D

Asta e mama, toate suferim. Da' eu port unu' in poseta tot timpul, e de-ala care miroase frumos. Zic baietii ca-s o imputita altfel.
 

DeletedUser

Dar cu culoarele alea as fi mai retinuta. Ce naiba fata, zic astia ca suntem deschise la orice.
 

DeletedUser

cel putin unul dintre triburile de top ( luati topul cum vreti voi , puncte primii 40 sau total , agresor-aparator-total ) nu isi merita locul si nu isi merita nici nominalizarile ca fiind trib de viitor http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=41238
nu vreau sa intru in polemici deci n-am sa spun la care trib ma refer , voi spune doar ca face parte din top 4
daca mi se va confirma parerea va fi dezamagirea lumii 28 si vom vorbi la momentul potrivit despre el
 

DeletedUser

daca nu as fi fost intrerupt de un neavenit, probabil ca as fi indreptat discutia catre o tema interesanta pentru multi jucatori: ezista o deosebire frapanta intre top 20 triburi punctaj si top 20 inamici invinsi. si desi in timp este posibil ca aceste doua topuri sa reuneasca acelelasi nume de triburi (atat prin cresterea la inamici invinsi a triburilor crescute prin pp, cat si prin cresterea in puncte dupa nobilari a triburilor mai agresive), inventia asta cu pp-uri contra dezvoltare faca ca lumea asta sa nu mai semene deloc cu celelalte.
 

DeletedUser1195

E normal ca facilitatile oferite de contul premium sa creeze un curent impotriva lui, fiindca da, avantajeaza pe cei ce isi pot permite sa il foloseasca.
Totusi, indraznesc sa afirm ca nu contul premium va favoriza castigarea acestei lumi, ci priceperea in joc.
Incepatorii nu vor folosi premium fiindca nu te ajuta cu nimic daca nu stii jocul. Cei cu adevarat priceputi il vor folosi mai devreme sau mai tarziu, dar intrucat eu cred ca il vor folosi toti cei ce vor conta in joc, diferentele vor fi date de priceprea la joc si de politica tribului.
Si mai cred ca e prea devreme pentru a discuta despre topul triburilor. Acum e momentul dezvoltarii individuale, adevarata lume 28 va incepe cu primele razboaie adevarate.
 

DeletedUser

Dar cu culoarele alea as fi mai retinuta. Ce naiba fata, zic astia ca suntem deschise la orice.

ai dreptate fata:D numai ca nu stiu la ce sunteti voi deschise , eu sunt deschis catre sentimente provunde , love-uri puternice , chestii de-astea :) Baftalo :):D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus