top triburi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

te pomenesti ca esti lupadam ala din SKIN care a cam luat-o pe coaja?16 paladini in sat iti spun ceva?:))
poate esti eufrosina care si-a luat-o in freza pe 8?
eu sunt un conducator fericit nubule
P.S. sarac esti tu domnu cu nume de cocalar!

lupadam te farma bine, a? si nici macar nu-i gay..pe eufrosina poti s-o lingusesti in continuare, ca-i place.
 

DeletedUser

Esti bolnav cumva?
Te doare cam rau nu de alta.
Pana sa-mi explici mie neste chestii neste treburi, te rog frumos sa-l mai inveti pe Lupadam sa joace triburile si mai vorbim.
Bafta!
 

DeletedUser

salutare kimo!
am intrat si eu putin pe forum aici sa mai vad "vedetele"
din pacate jucatorii sunt tot mai de "cacao" ca oameni, probabil o fi din cauza crizei financiare
au ventuzele la ei de nici nu mai stii cum arata neste buze dreaq:))


si acum sa mai vedem niste ventuzisti pe aici sa "ne mai radem" si noi
 

DeletedUser

salutare...cum merge treaba Skinosilor?:D
tracis...inca nu te-ai ridicat de la nivelul de ferma?:confused:
 

DeletedUser23756

116omlt.jpg
Noi am iesit din top :eek:
 

DeletedUser39099

probabil voi nici nu va dati seama insa unia stiu ce inseamna sa joci triburile alaturi de prieteni pe care iai ajutat... nu conteaza care trib intradevar este in top ci conteaza sa joci cu prietenii ceea ce consituie extraordinar... triburile care sunt cu adevarat de lunga durata care are jucatori buni sunt acelea din top 20
 

DeletedUser38581

probabil voi nici nu va dati seama insa unia stiu ce inseamna sa joci triburile alaturi de prieteni pe care iai ajutat... nu conteaza care trib intradevar este in top ci conteaza sa joci cu prietenii ceea ce consituie extraordinar... triburile care sunt cu adevarat de lunga durata care are jucatori buni sunt acelea din top 20

Sa mor de inteleg ceva:))
 

DeletedUser39099

nu intelegi pentru ca poate nu ai cum sa te compari cu mine si cu reusitele tribului RVANSA din lumile de mai demult ceea ce nu este un lucru chiar simplu pentru unia...
 

DeletedUser40250

Pt mine loc 1 e CIRCUS,nu am tangente cu ei,dar este clar...La inamici invinsi si cuceriri ei sunt pe loc 1!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus