TOP Triburi

  • Autor subiect DeletedUser40969
  • Data de început

DeletedUser42606

ce pot sa zic unii se mai duc si la munca nu stau toata ziua la calculator.
 

DeletedUser

ce pot sa zic unii se mai duc si la munca nu stau toata ziua la calculator.

Sau sistemul de sitting e slab si jucatorii nu pot sa joace ca un colectiv..dar mai usor e sa zici ca unii au si munca,doar de-asta au intrat pe o lume cu o asemenea viteza.
 

DeletedUser42606

Sau sistemul de sitting e slab si jucatorii nu pot sa joace ca un colectiv..dar mai usor e sa zici ca unii au si munca,doar de-asta au intrat pe o lume cu o asemenea viteza.

nu are rost sa ma contrazic cu tine dar cum am spus si mai sunt unii mai au si servici,familie,viata personala,etc.Tu crezi k toti care au intrat pe speciala asta au intrat doar sa castige? poate au intrat sa de distreze,sa se razbune, sa ia legatura cu vechii cunostinte.
 

DeletedUser46511

daca nu iti faci un obiectiv in a castiga,dupa parerea mea eu nu mai gasesc distractia
 

DeletedUser523

cati oameni, atatea feluri de distractie
cati oameni, atatea gusturi
;)
si nici un om nu seamana cu altul...
 

DeletedUser19690

nu are rost sa ma contrazic cu tine dar cum am spus si mai sunt unii mai au si servici,familie,viata personala,etc.Tu crezi k toti care au intrat pe speciala asta au intrat doar sa castige? poate au intrat sa de distreze,sa se razbune, sa ia legatura cu vechii cunostinte.

In orice joc toata lumea intre sa castige ,scuze apar mereu ,dar unele sunt jalnice .. eu cand am pierdut am recunoscut intr-adevar si nu mi-am cautat alte motive sa ma scoata din "rahat" ..am pierdut in fata altora mai buni ca mine ,sau cu mai mult timp ,sau cu mai multa vointa de a castiga,sau cu ...orice alt motiv sau abilitate mai buna.

Nimeni nu este invincibil,toti pot pierde ...insa nimeni nu vrea sa recunoasca si se crede cel mai bun,chiar si cand pierde...asa e omul facut sa fie :)
 

DeletedUser42606

Daca intri cu intentia de a castiga cu orice motiv unde mai e distractia?
de exemplu eu ieri desi am pierdut un sat pun pariu k m-am distrat mult mai mult decat cel care la inobilat:)) si distractia putea sa fie si mai mare,dar norocul sa tinut scai de adversarii cel in cauza stie ce **:))
 

DeletedUser19690

Daca intri cu intentia de a castiga cu orice motiv unde mai e distractia?
de exemplu eu ieri desi am pierdut un sat pun pariu k m-am distrat mult mai mult decat cel care la inobilat:)) si distractia putea sa fie si mai mare,dar norocul sa tinut scai de adversarii cel in cauza stie ce **:))


Cum sa te distrezi daca pierzi? Ce spui tu aici e ca si cum te-ai distra la o petrecere unde toata lumea bea si tu iei antibiotice ,sau esti sofer :)
 

DeletedUser12163

O comparatie mai buna decat asta nu stiu daca gaseai:))

La o petrecere daca nu bei nu te distrezi? (de fapt ai dreptate, asta este mentalitatea tinerilor din ziua de astazi)..


Deviez de la scopul acestei sectiuni si nu vreau sa intru in discutii inutile, mult succes in viata reala celor care se cred zmei pe joc!
 

DeletedUser45492

Cum sa te distrezi daca pierzi? Ce spui tu aici e ca si cum te-ai distra la o petrecere unde toata lumea bea si tu iei antibiotice ,sau esti sofer :)

Precum jucatorii de football de weekend joaca ca sa se distreze , asa si pe triburile sunt fel si fel de categorii de jucatori.
 

DeletedUser19690

Precum jucatorii de football de weekend joaca ca sa se distreze , asa si pe triburile sunt fel si fel de categorii de jucatori.

Ai perfecta dreptate :) ,m-a cam luat valul un pic, sa revenim la tema forumului :


Loc Numele tribului Punctajul celor mai buni 15 jucători Punctaj total Membri Puncte pe jucător Sate Puncte pe sat
1 Banită 956.740 1.199.883 40 29.997 249 4.819
2 -?- 814.612 999.771 40 24.994 203 4.925
3 UFO 373.099 464.416 36 12.900 111 4.184
4 BLp 352.474 451.831 40 11.296 103 4.387
5 GEMINA 225.785 235.662 37 6.369 70 3.367
 

DeletedUser42606

Cum sa te distrezi daca pierzi? Ce spui tu aici e ca si cum te-ai distra la o petrecere unde toata lumea bea si tu iei antibiotice ,sau esti sofer :)

aaa gata am inteles ,multumesc de revelatie deci sa te distrezi trebuie sa fi neaparat beat sau sa bei alcool nu?
prietene daca tu crezi asta,, inseamana k tu nu te-ai distrat niciodata cu adevarat,sincer imi pare rau pt tine.
 

DeletedUser46169

aaa gata am inteles ,multumesc de revelatie deci sa te distrezi trebuie sa fi neaparat beat sau sa bei alcool nu?
prietene daca tu crezi asta,, inseamana k tu nu te-ai distrat niciodata cu adevarat,sincer imi pare rau pt tine.

si de tine imi pare mai rau,ca te imbeti cu apa rece,cand spui ca te-ai distrat ca ai pierdut :eek:
 

DeletedUser

aaa gata am inteles ,multumesc de revelatie deci sa te distrezi trebuie sa fi neaparat beat sau sa bei alcool nu?
prietene daca tu crezi asta,, inseamana k tu nu te-ai distrat niciodata cu adevarat,sincer imi pare rau pt tine.

Mai zmeule , pe speciala 4 te credeai superman al triburilor . Tot rupi , tot distrugi . Acum vi cu lectii de viata la noi , tu ala disperat ce stateai pe cont nopti la rand ? . In locul tau m-as abtine si mi-as vedea de joc, bun, rau cum il ai . Nu mai veni tu sa dai lectii de viata , aici discutam despre joc, nu cat suc bei tu in realitate, nu ne intereseaza ca tu esti pocait. Daca cineva vrea sa bea , poate sa bea nu esti tu mare scula pe bascula sa dai lectii de distractie, viata, familie . Stii de ce ? Deoarece esti prea "noob" sa folosesc cuvantul asta ca e permis, numai un om cu mintea scurta poate sa isi dea cu parerea despre niste oameni care nu stie absolut nimic .

Pentru mine esti un frustrat care vine pe extern sa ce ? Ghici ? Sa vorbeasca despre el acu ceva timp in urma , te-ai descris perfect . Din cate stiu eu asta e un joc , nu sa ne dam cu parerea " Ma ala creca nu are viata reala, da ala sigur sta in casa, da, da. Sigur altfel cum sa faca fata jocului" .

Mai scuteste-ne si distreazate cum stii tu mai bine , adica sa pierzi mereu . Succes!
 

DeletedUser42606

´´zmeule´´ mai scuteste-ma in primul rand eu ,niciodata nu m-am batut cu pumnul in piept cat de tare sunt si tot ce mai spui tu,in primul rand tu nu ma cunosti , al doilea eu doar am spus parerea mea,nu am venit pe extern sa dau lectii de viata pt k nu sunt in masura,dar se pare k pe unii dintre voii va supara adevarul si cu asta am incheiat,bafta la dominat lumea virtuala macar aici sa apareti si voi in fata:))
 

DeletedUser

Mai zmeule , pe speciala 4 te credeai superman al triburilor . Tot rupi , tot distrugi . Acum vi cu lectii de viata la noi , tu ala disperat ce stateai pe cont nopti la rand ? . In locul tau m-as abtine si mi-as vedea de joc, bun, rau cum il ai . Nu mai veni tu sa dai lectii de viata , aici discutam despre joc, nu cat suc bei tu in realitate, nu ne intereseaza ca tu esti pocait. Daca cineva vrea sa bea , poate sa bea nu esti tu mare scula pe bascula sa dai lectii de distractie, viata, familie . Stii de ce ? Deoarece esti prea "noob" sa folosesc cuvantul asta ca e permis, numai un om cu mintea scurta poate sa isi dea cu parerea despre niste oameni care nu stie absolut nimic .

Pentru mine esti un frustrat care vine pe extern sa ce ? Ghici ? Sa vorbeasca despre el acu ceva timp in urma , te-ai descris perfect . Din cate stiu eu asta e un joc , nu sa ne dam cu parerea " Ma ala creca nu are viata reala, da ala sigur sta in casa, da, da. Sigur altfel cum sa faca fata jocului" .

Mai scuteste-ne si distreazate cum stii tu mai bine , adica sa pierzi mereu . Succes!



Adevarat graiesti ! Un "noob" care se crede zmeu ! :)
 

DeletedUser43609

Precum jucatorii de football de weekend joaca ca sa se distreze , asa si pe triburile sunt fel si fel de categorii de jucatori.
exact tigane asa este,cilnic joaca speed nu aceste lumi sunt pt.tine deoarece nu ai timp,lasa-i pe cei ce au timp sa isi manance muci in fata la pc pe alte lumi unde necesita timp.Distractia pe joc nu o vad, mai ok ar fi e placerea de a juca,distractia este in afara jocului decat sa stai in fata la un pc.Acum depinde de fiecare cum stie sa se distreze.
 

DeletedUser45492

Ma bucur sa te vad Barecau , ca nu am mai auzit de tine de ceva timp .

Pai no fiecare cu treaba lui , eu oricum ma joc pe speciala asta sa mai treaca nitel timpu' sa vad ce se intampla , avand in vedere ca e scurta lumea , o joc din curiozitate fiind la prima speciala , nu neaparat sa fac ce stiu eu ce , Cilnic a jucat si pe sp4 , are antrenament :D Eu nu am mai jucat o normala/speciala de anul trecut din Decembrie :))

Acuma no cu putin ajutor de la prieteni , un coplayer ceva , merge treaba , nici nu am pretentii la top 10 , ma mir ca sunt in top 20 :)) Mereu uit sa imi dau atacurile , sa le sincronizez , mai stau la povesti le dau la o ora distanta si apoi improvizez cu curatari slabe pe zid 0-5 la nobilii dati aiurea :))
 

DeletedUser43609

Ma bucur sa te vad Barecau , ca nu am mai auzit de tine de ceva timp .

Pai no fiecare cu treaba lui , eu oricum ma joc pe speciala asta sa mai treaca nitel timpu' sa vad ce se intampla , avand in vedere ca e scurta lumea , o joc din curiozitate fiind la prima speciala , nu neaparat sa fac ce stiu eu ce , Cilnic a jucat si pe sp4 , are antrenament :D Eu nu am mai jucat o normala/speciala de anul trecut din Decembrie cu exceptia L39 unde am facut pp ca tot omu' insa aia nu o pot lua in calcul. :))

Acuma no cu putin ajutor de la prieteni , un coplayer ceva , merge treaba , nici nu am pretentii la top 10 , ma mir ca sunt in top 20 :)) Mereu uit sa imi dau atacurile , sa le sincronizez , mai stau la povesti le dau la o ora distanta si apoi improvizez cu curatari slabe pe zid 0-5 la nobilii dati aiurea :))
pai da tigane tu esti jucator de speed campion mondial si joci acum o lume speciala cu viteza si asa cum faci si cum joci te descurci binisor,cilnic ar trebuie sa se orieteze unde stie juca si cum are timp.Pe speciala cand intri ma refer la jucatori experimta-ti peste un an,aici ori iti manaci muci in fata la calculator si joci triburile s-au iti vezi de munca s-au alte activita-ti.
 
Sus