TOP Triburi

  • Autor subiect DeletedUser40969
  • Data de început

DeletedUser

Asa se intampla Cramp cand la inceput de lume vorbesti o treaba , iar tu te apuci sa pui harta pe noi fara sa stii ce asi avem in maneca . :))
 

DeletedUser

Asa se intampla Cramp cand la inceput de lume vorbesti o treaba , iar tu te apuci sa pui harta pe noi fara sa stii ce asi avem in maneca . :))

Ce s-a intamplat? nu tu sau altu m-a scos :))) Am dat stergere :))) Sate nu s-a luat cat am vrut sa le aparam :)
 

DeletedUser

Pai pleaca si tu cu capul sus de pe joc , repede ai dat stergere . :))


P.S. Acum doua zile te laudai pe forum ca rupi tot , vrei sa pun sa-ti reamintesc ?
 

DeletedUser

Timp de luptă dec 19, 2014 15:06:10 :005
Wayne Cramp a câştigat

Norocul agresorului
-2.4% Ghinion
Noroc
Agresor: Wayne Cramp
Origine: 0017 (535|464) K45

Număr: 0 0 5820 0 0 2416 292 0 305 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Apărător: nebunu999
Ţel(direcţie): Do you wanna play a game ? (517|476) K45

Număr: 28 0 0 0 0 10 0 0 3 0 0 0
Pierderi: 28 0 0 0 0 10 0 0 3 0 0 0

Trupele apărătorului, care au fost pe drum

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Trupele apărătorului în alte sate

Do you wanna play a game ? (516|476) K45 0 0 6 0 0 3 0 0 1 0 0 0
Prada: 0/266.080
Adeziune: Scăzută de la 23 la -8

Si la ora asta va iau sate :))) Despre ce razboi vorbim?
 

DeletedUser

Despre razboiul care l-ai pierdut :)) . Cu 5-10 sate nu se face primavara, toate satele vor intra incet si sigur in trib . Tura viitoare poate o sa te ti de cuvant in loc sa cauti cum sa ne scoti de pe harta ! :)


-?- - Wayne Cramp astăzi la ora 15:36 Mulţumesc Citat
De ce nu se face fuziune intre UFO si LOKO? altfel intr-o saptamana pe toti va innobileaza banita :)

UFO - georgeta... astăzi la ora 15:51 Mulţumesc Citat
Mai are rost sa continuam???

-?- - Wayne Cramp astăzi la ora 15:52 Mulţumesc Citat
Pai? de ce nu?

UFO - georgeta... astăzi la ora 15:54 Mulţumesc Citat
Suntem prea mici ptr. un razboi atat de mare:(,din pacate.

Vedem ,eu astept sa imi spuna Blue ce facem.

-?- - Wayne Cramp astăzi la ora 15:56 Mulţumesc Citat
Pai, trebuie facut fuziune la voi... plus va mai ajutam noi, dar cum sunteti acum intr-o saptamana va inghite :)


UFO - georgeta... astăzi la ora 15:57 Mulţumesc Citat
Daca nu-l scoteau pe Fero,aveam ptr. ce juca,eu personal nu vad rostul jocului,din nefericire stiu cum ataca ei,nu ai cum sa rezisti :(


-?- - valybullet astăzi la ora 15:58 Mulţumesc Citat
Adik? Cum ataca? Cu mitraliere si nucleare?:))


-?- - Wayne Cramp astăzi la ora 15:58 Mulţumesc Citat
Care ei? ca noi v-am atacat pe speciala 4... nu ei :))

-?- - Wayne Cramp astăzi la ora 16:00 Mulţumesc Citat
De la ei numai Nikos a fost Felix Motanul :) restu nu au avzut ei sfarsit pe speciala 4

-?- - Wayne Cramp astăzi la ora 16:04 Mulţumesc Citat
La noi intre si rhadookoo si aia din Inbz :) nu vad ce sanse au ei asa mari :)) daca pe voi nu va intereseaza soarta voastra, ce pot face eu? faci fuziune cu loko si aia mici academie pe care ii innobilati intern!!! Asa greu e?
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: -?-
Parte 2:
Triburi: Grupul

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21
Tabăra 2: 22
Diferență: 1

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 123,476
Tabăra 2: 123,635
Diferență: 159

chart


La organizatul vostru :)) plus 3 oameni au stat numai la recuperarii :D Tribul Anonymous da stergere la conturii! O sa fie o bataie pe barbare :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Prietene , statistica include inclusiv satele luate de voi cand il innobilam pe Dark Eternal . De atunci va-ti semnat sentinta =)) . Acum da stergere si du-te pe casual . Bafta !
 

DeletedUser

Prietene , statistica include inclusiv satele luate de voi cand il innobilam pe Dark Eternal . De atunci va-ti semnat sentinta =)) . Acum da stergere si du-te pe casual . Bafta !

Bine, ca esti tu mare jucator? ai un nuke facut macar :))) top 10 nu il vezi cat de bun esti =)))))))))
 

DeletedUser

Bravo , esti foarte tare . Esti in top 10 , woow !!! Aplauze pentru aceasta performanta . =))
 

DeletedUser42606

mda o sa fie 2 luni de inobilat barbare :))pentru ultima miscare jos palaria!
 

DeletedUser39475

In urma acestei actiuni, unii au avut de castigat, iar altii de pierdut. Acum, trageti voi concluzia cine in ce categorie se incadreaza. E normal sa fie refulari si frustrari. Ne va lua mai mult de 2 luni cu barbarele alea. :(
 

DeletedUser

In urma acestei actiuni, unii au avut de castigat, iar altii de pierdut. Acum, trageti voi concluzia cine in ce categorie se incadreaza. E normal sa fie refulari si frustrari. Ne va lua mai mult de 2 luni cu barbarele alea. :(

Normal, Bafta!!!

Cred cu nu are rost sa ne certam pentru un joc? Sau acuma asta depinde si de voi!
 

DeletedUser

Normal, Bafta!!!

Cred cu nu are rost sa ne certam pentru un joc? Sau acuma asta depinde si de voi!

Nu se cearta nimeni , doar vorbim despre ce sa intamplat . E doar un joc , dupa cum am vorbit la inceput de lume era vorba sa mergem impreuna spre final .. Doar ca tu ai ales sa jucati impotriva noastra , nu e nimic . Cei care au venit vorbeam cu ei din startul lumi, nu ne atacam intre noi . Poate sa iti confirme oricare doar ii cunosti .


Alege-ti oamenii cu grjia ,ca satele tale deja sunt scoase la licitatie :D ,toti le vor.

Bine ma, mai vedem noi care pe care ! :))
 

DeletedUser19025

Buna seara,
Este amuzant sa vezi mereu acelasi scenariu pe jocul asta, teoretic nu o sa se schimbe nimic niciodata, sunt aceiasi jucatori,cu o mentalitate romaneasca tipica, voi le numiti jocuri de culise,strategie , eu le numesc papagalisme si abureli, pe fiecare lume intalnesc genul ala de oameni care nu ataca jucatori de la adversari ca au vorbit de cateva ori cu ei sau au jucat pe nu stiu ce lume, in schimb motivul e doar ala ca tin prea mult la panaramele lor de sate, daca chiar o sa va impartiti in 2 si o sa jucati corect pana la capat va felicit, asta inseamna ca avansam pe joc si schimbam usor din mentalitate, adica facem diferenta dintr-un coleg de joc chiar daca este la adversari si un adversar ,,prieten''
Spor la joc.
 

DeletedUser

Eu am lasat un comentariu mult mai la obiect decat magnatu dar am primit 5 puncte penalizare:confused:
 
Sus