TOP Triburi

  • Autor subiect DeletedUser40969
  • Data de început

DeletedUser

Sarbatori fericite tuturor! Sa lasam "cearta" , dupa revelion de acum . Eu unul promit ca mai atac doar la anul =)) !
 

DeletedUser24244

radu aici
valy, faptul ca ai gresit cu eticheta..e ceva. adica pe mine m-a deranjat asta pentru ca am stat toata noaptea on ca sa vad daca vin nobili. si tu ziceai ca ai berbeci..pe un sat doi nobili, pe unul 3..etc. eu te-am tot intrebat sigur nu sunt nobili? si dupa toate astea, cand ai pierdut satele alea erai gata sa renunti. nu era mentalitatea de care era nevoie

si m-a deranjat faptul ca vorbeai tot fara tine legat de trupe si cercetari. mi-a facut cineva print la un sat luat de la tine si erau lancile la 3 si spadele la 1 :p

La faza cu atacurile, am gresit...nu a fost ceva intentionat. Dar sa stii ca nu am vrut sa renuntz cu adevarat, m-am enervat pe moment. Chiar am incercat sa recuperez, abia dupa ce am vazut ca renuntza lumea am lasat si eu balta treaba. Aia cu trupele si cercetarile era la deruta, stiam ca ne citesc si altii conversatiile. Asta e acum, degeaba mai dezgropam mortul. Spor la joc in cntinuare si sa ne auzim cu bine la anu!
 

DeletedUser

Nu ne-a interesat ce vorbiti voi pe conferinta si in trib pana nu am aflat ce vreti sa faceti. Cramp a vorbit sa mergem pana la capat, dar ce a zis ca, cu doua triburi langa el inchide el lumea . :)) . Asta e se mai intampla .
 

DeletedUser39475

La faza cu atacurile, am gresit...nu a fost ceva intentionat. Dar sa stii ca nu am vrut sa renuntz cu adevarat, m-am enervat pe moment. Chiar am incercat sa recuperez, abia dupa ce am vazut ca renuntza lumea am lasat si eu balta treaba. Aia cu trupele si cercetarile era la deruta, stiam ca ne citesc si altii conversatiile. Asta e acum, degeaba mai dezgropam mortul. Spor la joc in cntinuare si sa ne auzim cu bine la anu!

Dar ce te-a indus in eroare bre? Curățările ce veneau sub formă de tren cu berbeci?
 

DeletedUser24244

N-am stiut ca etichetarea calculeaza doar din momentul in care selectezi. N-am vazut atacurile de la inceput,am intrat mai tarziu si mi le-a etichetat cu berbeci si spade:). Am zis ca sunt fakeuri... Na, asa e cand nu mai joci de mult timp, se mai schimba treburile.
 

DeletedUser24244

Ghiocele, cand jucam jocu asta te incaltai cu fesu amice...dupa 3 ani de pauza e normal sa nu cunosc toate facilitatile astea noi. Am mai spus si o repet, spre deosebire de multi altii eu nu ma ascund in spatele unui nick fals. Ma mir ca te mai tin in trib, aproape jumatate din sate sunt barbari...
 

DeletedUser39475

Lumea îl vorbește pe Ghiocel. Sper ca asta să-i ridice cota între...care vor pește.
 

DeletedUser39475

Au fost războaie. Dar dacă opoziția a fost slabă, e partea 2.
 

DeletedUser29124

Pacat ca nu s-au deschis teme cu razboaiele...din postura de spectator nu am vazut decat recrutari si razboi cu barbarele...probabil asta a fost strategia...oricum felicitari pentru castigarea specialei!
 

DeletedUser39475

Eu, de fel, nu fac valuri, nu-mi place. Vorba multă, sărăcia omului.
Și în legătură cu recrutările. Am avut câțiva oameni in NV, care au venit la noi după cele 24 de zile, cei 3-4 membri veniți din Anonymous și unul din BLp. Sper să nu fi greșit cu numărătoarea. Deci, nu e ceea ce pare.
Război, am avut înca din primul minut al expirării protecției. Am dat în tot ce a mișcat, dar mă repet, nu am ieșit pe extern să facem propagandă sau valuri. Ne-am văzut de treabă și am jucat fără diplomație. Nu cred că a mai fost vreun trib, pe vreo specială până acum să facă acest lucru, să închidă o lume fără diplomație.
Nu e vina mea, că am început mult mai bine ca BLp și am fost mereu peste ei din punct de vedere cantitativ (calitativ, mă abțin). Frustrații să vorbească, însă, îi aștept să închidă o specială într-un timp atât de scurt, fără diplomație.
Dacă vroiam respectul din exterior, începeam să fac gargare pe aici pe extern, însă, respectul oamenilor mei, îmi e de ajuns. Ei sunt cei care contează, părerea a căror contează. M-am cam întins.
Mulțumim!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu, de fel, nu fac valuri, nu-mi place. Vorba multă, sărăcia omului.
Și în legătură cu recrutările. Am avut câțiva oameni in NV, care au venit la noi după cele 24 de zile, cei 3-4 membri veniți din Anonymous și unul din BLp. Sper să nu fi greșit cu numărătoarea. Deci, nu e ceea ce pare.
Război, am avut înca din primul minut al expirării protecției. Am dat în tot ce a mișcat, dar mă repet, nu am ieșit pe extern să facem propagandă sau valuri. Ne-am văzut de treabă și am jucat fără diplomație. Nu cred că a mai fost vreun trib, pe vreo specială până acum să facă acest lucru, să închidă o lume fără diplomație.
Nu e vina mea, că am început mult mai bine ca BLp și am fost mereu peste ei din punct de vedere cantitativ (calitativ, mă abțin). Frustrații să vorbească, însă, îi aștept să închidă o specială într-un timp atât de scurt, fără diplomație.
Dacă vroiam respectul din exterior, începeam să fac gargare pe aici pe extern, însă, respectul oamenilor mei, îmi e de ajuns. Ei sunt cei care contează, părerea a căror contează. M-am cam întins.
Mulțumim!

Probabil a fost razboi, dar nu cu Anonymous!
Noi nici nu v-am atacat organizat niciodata... plus, satele de la statistica o gramada s-a dat la amicii din tribul tau!!!!!
Mai bine zis cedate, nu prin lupta!
 

DeletedUser39475

Ok. Și ce treabă are acest aspect (care nu e deloc în totalitate cum zici tu), cu ce am expus eu?
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Adevarul este ca Grupul a fost exact un grup si asta s-a vazut. Cine spune ca nu au fost razboaie, se inseala, au fost razboaie, si ele au fost castigate de cei din Grupul. In plus, un trib care sa joace fara diplomatie, si sa inchida lumea, mai rar intalnesti, asta este ceva de apreciat. :)
 
Sus