TOP Triburi

  • Autor subiect DeletedUser32874
  • Data de început

DeletedUser42770

Organizat pe Pna super ... Cadou de ziua barbatului sau cum :)))))))) nu mai stie lumea de respect Dom le
 

DeletedUser46530

vladmihai2010

jucatorul este blocat si nu poate fi atacat sau sprijinit

felicitari m-sqd
 

DeletedUser24244

Opaaa, au inceput sa fie suportii blocati...nici nu ma mir la cat def avea pe sate.
 

DeletedUser

Organizat pe Pna super ... Cadou de ziua barbatului sau cum :)))))))) nu mai stie lumea de respect Dom le

Nu, a fost de ziua prostului :))
Nu mai era niciun PNA de mult, iar ambele conduceri stiau asta.


Parca luaram ceva sate acolo.
LA MAI MARE COANE, LA MAI MARE!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

N-am sa mai repet comentariile...

Ci doar va transmitem sa lasati aroganta ieftina jos ca zeii sunt fictiuni;)

Parte 1:
Triburi: Sh0cK, Sh0ck., ShocK, ShocK.
Parte 2:
Triburi: M-SQD, M-SQD$, M-SQDT, M-SQDS, M-SQDR, M-SQDN, M-SQDC

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 7
Tabăra 2: 25
Diferență: 18

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 16
Diferență: 12

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 24,843
Tabăra 2: 72,695
Diferență: 47,852

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14,660
Tabăra 2: 56,773
Diferență: 42,113

chart


Sa verificam cate sate ati crescut voi pentru a le innobila intern sa va faceti mari? Plimbati-va ca nu meritati nici sa mai deschideti gura , dar orgoliul va este lovit stiu si acest lucru:).

Cu respect,

Nasu' parsivilor(va place noua semnatura?:)))
 

DeletedUser46530

nu stiu,nu tu erai ala de ziceai ca ai x academii numa ca sa-i innobilezi intern?
 

DeletedUser42593

Mai exista onoare in zilele noastre?Au zis sa ne faca o surpriza :D

Hannibal. mar 10, 14:22
Esti obraznic rau de tot. Urat iese cred...

Master109W6 mar 10, 17:12
Ai grija cum vorbesti...ai zis bine crezi...

Hannibal. mar 10, 17:51
Nu stiu la ce te gandesti tu.
Eu ma refeream la fair play'ul jocului asta.
Se pare ca si tu si restul de pe acolo prin echipa ta nu il cunoasteti.
Sau e la moda ceea ce faceti voi ?

Master109W6 mar 10, 17:55
La joc m-am referit si eu Florine.
Nu vreti sa va recunoasteti greselile si faptul ca ati incalcat PNA-ul in repetate randuri...n-am ce sa va fac mai mult de atat.
Eu dovezi am:).

Esti constient ca n-ai sa ramai pe zona si spune ms ca puteam sa incep cu tine primul ca nu rezistai cu 3k lanci si 3k spade ce le aveai...

Nu te-am scos pe tine primul ca am bun simt, noi ne stim de mai mult timp fata de ceilalti, dar lasa...asta a fost de la mine din respect pentru tine;).

Nu te-ai tinut de cuvant sa-ti vezi de drum...acum pana la capat mergem:).

Hannibal. mar 10, 17:57
Pai si tu ce faceai in locul meu daca voi ati inceput primii cu atacurile pe mine ?
Sa stau sa ma uit la voi ?
Daca incetati cu atacurile, incetez si eu.
Altfel lasam sa curga totul asa cum o fi sa fie.

Hannibal. mar 10, 17:57
Uite si cum ai inceput totul tocmai tu.

[report_export]CK1QMCVDamsvyjRthwN3/MH5WYfqghn50x8CQZo0VkluZVYmSfHCNv+jojWWEP2TfHaSmeMesIRh/iOV1qCzOByoqukG41lpvQEEWIlgdbDEgrjzOrdO4d3NZWA3Cnjii03XuYehpDoD/x3b4+DIrGtM+z3hl/Rdq2bHa+12KEIm3p7hCNUL5ZMNc54Pui92efaQ6HcSkS9X5XFQK4HN7h0GMFQZGeONo6bBCnV17M1QVM8FaIBh6MuF+0sS/d70mAsz3j8UpQjZkneWjo4=[/report_export]

Master109W6 mar 10, 18:01
Spionajele erau inevitabile Florine...daca te tineai de cuvant imunitate aveai din partea mea, dar n-ai preferat asta.

Si oricum in cazul asta iti mai dau 2 optiuni:

1.Toate satele din zona le cedezi ca de luat oricum ti le vom lua fara dar si poate si iti dau voie sa te muti la prietenii tai in partea opusa cu trenulet. Adica iti las satul mare pana te muti in timp ce le cedezi pe celelalte...sper sa intelegi ce-ti transmit acum.

2.Continuam ca n-am nici o problema. O circulara dau si vor zbura pe tine atacuri cat cuprinde si doar in reale vorbim:).

Noi putem toca trupe fara probleme:).

Master109W6 mar 10, 18:02
Ti-am spus ca acolo e jucator. Faptul ca pot sa ii intru sitter fiind jucator defensiv e alta treaba. Doar ce m-ai intrebat de el cu cateva zile inainte.

De ce crezi ca nu puteam sa te atac asa cum trebuie?

Hannibal. mar 10, 18:12
Cum sa imi dai tocmai mie o asemenea optiune ? :)))
Doamne, nu ai pic de bun simt, pe cuvant daca te mint.
Continui sa fi arogant in fata mea si sa suferi de statutul ce il ai in tribul tau si sa te folosesti de asta la maxim.
Eu sunt AICI inca. Si nu dau un pas inapoi in fata nimanui, si mai a celor ce sunt cu 2 fete si parsivi cum esti tu si tot tribul tau.
Nu imi spune tu mie ca nu ai dat tu spionajul ala inainte de a se incheia PNA'ul ca nu te crede nici mama omida.
Fa ce crezi de cuviinta ca trebuie facut.
Eu sunt jucator de onoare, asa am fost si nu tradez si nici nu plec capul in fata nimanui. Am scoala TSL in mine si stii bine ce inseamna asta.
De jucatori ca tine si ca multi din tribul tau e plina orice lume, dar ca mine se gasesc rar pe jocul asta, poate pe cale de disparitie.
Mi-e rusine acum ca am stat acolo la masa cu tine si cu toti ai mei. Mi-e rusine de rusinea ta ca imi propui chestiile astea tocmai mie :)))

Spor la joc !

Master109W6 mar 10, 18:44
Rusine ar trebui sa va fie voua ca PNA-ul l-ati vrut pentru ca stiati ca nu puteti sa va bateti cu Cnoobs si noi asa ca nu tine vrajeala cu mine.
Tu ai fost cle ce ai cerut pentru ca erai intre ai mei si nu-ti ofeream o dezvoltare pasnica si stiai asta clar.

Tu chiar crezi ca esti tu cel mai destept?

Parisvitatea a fost la tine de la inceput si la voi...n-ai idee cati m-au avertizat de voi...dar se pare ca pentru voi nu conteaza decat jocul si am vazut asta practic.

De spionaj daca nu crezi e problema doar a ta si n-am ce sa-ti demonstrez pentru ca nu meriti.

Eu nu sunt suparat pe nici unul din voi, ci doar m-ati lasat rece 2 persoane dintre voi si mi-a fost de ajuns pentru ca mi-ati confirmat defapt ce aveati in cap voi sa faceti.

Si am dovezi cu nemiluita cand voi spuneti cu gura voastra ca voiati sa ne-o faceti asa ca...tie ar trebui sa-ti fie rusine, dar iti lipseste am vazut asta si multi altii te cunosc nu doar tu pe ei;).

De gainariile care le faci mi-au spus foarte multi...sincer nu prea mi-a venit sa cred, dar...cand 2 iti spun ca esti beat...mai ** mergi si te odihnesti nu? Ei bine asta am auzit de la 6 persoane in saptamana in care am facut PNA-ul...nu ti-am spus ca nu aveam de gand sa incerci sa te justifici in fata mea...este problema ta ce imagine iti faci...dar te-ai patat din cap pana in picioare din ce am observat.

Nu dadusem nici 1 spionaj pe voi si ati si sarit pe extern sa va maimutariti...cum spuneam...m-ati lasat rece si nu avem ce sa mai stam de vorba.
Eu doar va voi bate cu aroganta voastra;).

Succes!

Hannibal. mar 10, 18:47
Cine sa te avertizeze pe tine despre noi si mai ales despre mine ?
Tu nu ai prieteni care sa ii numesti prieteni.
Tu ai numai caractere 0|
Nu vreau sa mai intru in polemica cu tine deloc pentru ca nu mi se pare normal ca eu sa ma cobor si sa discut cu tine cand tu negi in continuare faptele voastre.
Lasa-ma te rog frumos in pace.

Hannibal. mar 10, 18:53
Eu sunt jucator cu onoarea nepatata din toate punctele de vedere.
Si nici tu si nimeni nu imi poate baga mie vorbe pe gat aiurea.
Sunteti prea mici pentru mine ca sa vorbim despre lucruri de genul.
Duceti-va si plangeti pe forum ca si eu si armand va facem de ras peste tot cu atitudinea, stilul vostru de joc si mai ales cu nesimtirea de care ati dat dovada.

Succes si astept organizatul ala de care spuneai.
Eu sunt AICI !
Va astept cu zambetul pe buze !


Tonight we die in HELL :)))
 

DeletedUser42593

Mi-e rusine ca te-am bagat in seama prea mult si lumea te-a catalogat drept prietenul meu...
Stii tu despre ce vorbesc mare conducator de triburi multiple cu numele tau care te simti cu musca pe caciula...
 

DeletedUser

simo hayha Sa o aducem pe verma aici pe forum sa ne povesteasca putin despre onoarea si demnitatea ta de pe L30?

Ascunde-te!
 

DeletedUser38023

asKbGYX.png


Nu imi vine sa cred ce citesc!!! :eek:

MASTER conducatorul, vibratorul si cotropitorul! :eek:
 
Sus