TOP Triburi

  • Autor subiect DeletedUser32874
  • Data de început

DeletedUser5970

Tu nu prea intelegi multe,dar o sa le intelegi la timpul potrivit!
Pentru noi e un motiv de mandrie,pentru voi e o mare rusine!
Ati incercat ceva gen-Hai sa intram cat mai multi,ca poate se sperie astia si fug la noi :)

Evident ca era o intrebare retorica. Nu stiu de unde atata mandrie ca ati atras atata lume impotriva voastra prin recrutarile aiurea facute. Nu s-a pus nimeni la masa ca sa stranga cat mai multi impotriva voastra, voi singuri i-ati chemat.
Enigma nu se aseamana cu rom, aceeasi gasca de la inceputul lumii, cu bune si rele .. doar putin incapatanati
 

DeletedUser46704

Nu am tras pe nimeni impotriva noastra,doar niste triburi care l-a inceput de lume erau minuscule si apoi au crescut si na..au incercat sa faca marea cu sarea...voi vorbiti de recrutari?
Mi-ar fi si rusine sa zic ceva...uiti de mesajele care mi le trimiteai la inceput...ca domne suntem loiali,etc etc...doar ca sa nu fiti scosi..dar nu e tarziu niciodata.Oricum n-o facem noi..altii cu siguranta o s-o faca!!
Spor!
 

DeletedUser42542

Fa pasi cu recrutarile Amonaldure, v-am spus de cand ati luat tot RP-ul la voi (Nu bre, maxim 10 jucatori luam, si ati luat 20-30), de atunci v-am spus ca o sa inceapa problemele.

Ia zi, s-a meritat sa ai un razboi de o asemenea anvergura pentru cativa jucatori?

Si sunteti pe plus doar datorita Enigmei, altfel nu stiu daca ati mai fi, si nici nu am chef sa calculez. De asemenea, daca nu ma insel, inca nu a fost nici un organizat, corect? Pentru niste atacuri zonale atatea laude..:)
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
loool ,s-a schimbat treaba :-?
nu mai se merge pe "internele e viata mea" ,acum e " recrutarile e viata mea" :D
 

DeletedUser37656

Fa pasi cu recrutarile Amonaldure, v-am spus de cand ati luat tot RP-ul la voi (Nu bre, maxim 10 jucatori luam, si ati luat 20-30), de atunci v-am spus ca o sa inceapa problemele.

Ia zi, s-a meritat sa ai un razboi de o asemenea anvergura pentru cativa jucatori?

Si sunteti pe plus doar datorita Enigmei, altfel nu stiu daca ati mai fi, si nici nu am chef sa calculez. De asemenea, daca nu ma insel, inca nu a fost nici un organizat, corect? Pentru niste atacuri zonale atatea laude..:)


Baietas, te inseli. S-au dat atacuri pe ROM si academiile, si n-ati facut mare branza. Cat despre mandrie, Amonaldur chiar poate fi mandru, ca are in trib atatia oameni cu caracter, care au stat si vor sta aici sa lupte cu toata "turma voastra", ca aia numai alianta nu mai e. Si da, are dreptate in ce spune la post-urile de mai sus, ar trebui sa va fie rusine, si sa va tineti gura inchisa, pentru ca ROM-ul, asa cum e el, cu bune si cu rele, inca este pe harta, in ciuda faptului ca au peste 20 de razboaie. Si nu in ultimul rand, le multumim baietilor din Enigma, pentru ca asa cum spui si tu, suntem pe plus datorita lor, datorita unor jucatori cu caracter. Insa, ma gandesc, daca voi ati fi pe plus, cat timp ti-ai pierde sa insiri toate triburile din "alianta" voastra, carora ar trebui sa le multumesti!?
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Baietas, te inseli. S-au dat atacuri pe ROM si academiile, si n-ati facut mare branza. Cat despre mandrie, Amonaldur chiar poate fi mandru, ca are in trib atatia oameni cu caracter, care au stat si vor sta aici sa lupte cu toata "turma voastra", ca aia numai alianta nu mai e. Si da, are dreptate in ce spune la post-urile de mai sus, ar trebui sa va fie rusine, si sa va tineti gura inchisa, pentru ca ROM-ul, asa cum e el, cu bune si cu rele, inca este pe harta, in ciuda faptului ca au peste 20 de razboaie. Si nu in ultimul rand, le multumim baietilor din Enigma, pentru ca asa cum spui si tu, suntem pe plus datorita lor, datorita unor jucatori cu caracter. Insa, ma gandesc, daca voi ati fi pe plus, cat timp ti-ai pierde sa insiri toate triburile din "alianta" voastra, carora ar trebui sa le multumesti!?

nu vorbi de turme ....
 

DeletedUser37656

Pe tine nu te baga nimeni in seama de iti place sa iesi in evidenta? Din cate stiu, nu mai joci pe L43 ... Vezi-ti de drum.
 

DeletedUser5970

Ar fi bine sa nu va mai victimizati cu toate ca sunteti niste victime dar intr-un alt context, victime a politicii voastre de dezvoltare si a diplomatilor vostri. Turma asta voi ati creat-o, nu e ciudat ca de la un albastru complet ati ajuns in cealalata extrema, cu rosu complet ? Ati recrutat tot ce aveam noi cu rosu si astfel ati fost colorati adecvat. E de apreciat ca sunt oameni cu caracter dar nu e pacat ca nu lupta pentru o cauza nobila ?

@alex2peu : are dreptate gauthier, rom nu mai formeaza o turma, rom 2 si 3 au fost dizolvate, de ce oare ?:rolleyes:
 

DeletedUser37656

Ar fi bine sa nu va mai victimizati cu toate ca sunteti niste victime dar intr-un alt context, victime a politicii voastre de dezvoltare si a diplomatilor vostri. Turma asta voi ati creat-o, nu e ciudat ca de la un albastru complet ati ajuns in cealalata extrema, cu rosu complet ? Ati recrutat tot ce aveam noi cu rosu si astfel ati fost colorati adecvat. E de apreciat ca sunt oameni cu caracter dar nu e pacat ca nu lupta pentru o cauza nobila ?

@alex2peu : are dreptate gauthier, rom nu mai formeaza o turma, rom 2 si 3 au fost dizolvate, de ce oare ?:rolleyes:

Nu-mi spune ca rom 2 si 3 s-a dizolvat din cauza voastra, ca ma faci sa rad rau de tot. :))=))
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Pe tine nu te baga nimeni in seama de iti place sa iesi in evidenta? Din cate stiu, nu mai joci pe L43 ... Vezi-ti de drum.

mosule.....te bat propriile argumente,vorbiti de turme si mamuti ,e simplu ! Ei v-au urmat exemplul vostru,am fost obiectiv,n-am nimic cu ROM ,nu tin cu nimeni,dar e cam ironic sa vorbesti tu despre marele FOST mamut ROM,si ca fapt divers,da,acolo sunt ceva jucatori cu caracter,dar daca iei in calcul ca ROM a rezultat in urma a 2 fuziuni....daca era intemeiat de la inceputul lumii era ceva....asa ca ciocu mic ;)
evita pe viitor sa comentezi despre turme
 

DeletedUser46530

Si un top

ktCCmSd.png
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Va rog sa mentineti discutiile in limitele bunului simt si sa tineti cont de regulament.

 

DeletedUser27142

Voi va iubiti tare, nu rezolvati nimic cu externul :) O harta avem, pe care jucam, si o lume, 43. Nici nu inteleg de ce exista forumul asta, daca e pana acolo, hai sa refacem un forum comun in joc :))
 

DeletedUser

Neah, nu e o idee buna. Aici se mai abtin, pe un forum comun ar fi mai rau ca in piata.
 
Sus