Top triburi

  • Autor subiect DeletedUser43069
  • Data de început

DeletedUser46332

Voi sunteti ca oltenii la inceput de campionat :))
Tragem la titlu, vrem cupa si campionatul...si dupa 8-10 etape va zbateti in mediocritate.
Eu stiu ca aveti ganduri mari, ca vreti sa faceti ceva...dar o sa va asimileze jucatorii triburile care au o relatie aparte cu ei...si vorbesc aici de colegialitate, prietenie sau fosti dusmani de pe alte lumi care o sa faca trecerea treptat in alte triburi.
ZEN = o adunatura de olteni :))

Asta incerci tu sa faci acum ....doar ca oamenii nostrii sunt asi in politica si au vazut multe...

apropo...eu sunt moldovean si daca imi aduc bine aminte au fost vremuri cand Oltenii dominau campionatul....doar ca tu nu ai prins momentele alea si poate nici nu sti istoria...nu este nimic o sa cresti si o sa inveti.
 

DeletedUser46957

Senzatia mea e ca aceasta lume a deschis era mamutilor.
Jocul se schimba
 

DeletedUser13059

"tu nu ai prins momentele alea si poate nici nu sti istoria...nu este nimic o sa cresti si o sa inveti."


:)))))))))

de ce esti rau cu stelistu ? :( mie si acuma are sa imi dea 5000 pp-uri si cand ii zic de ele dintr-o data il loveste alzheimeru , omu cred ca ii un caz pierdut la capitolul TRIBURILE
 

DeletedUser42026

Prietene, nu se râdea de mine...cred ca ai nevoie de ochelarii și de puțin mai multa minte sa observi și tu ce a vrut sa spună.
P.s: ești mare jucător de triburile? Ca vorbești pe forum ca sa aduni postari? Ca pe joc nu am auzit de tine ca ai fii mare jucător ;)
 

DeletedUser47018

Prietene, nu se râdea de mine...cred ca ai nevoie de ochelarii și de puțin mai multa minte sa observi și tu ce a vrut sa spună.
P.s: ești mare jucător de triburile? Ca vorbești pe forum ca sa aduni postari? Ca pe joc nu am auzit de tine ca ai fii mare jucător ;)

Da' tu te-ai analizat pe tine?
Cate secrete are jocul asta pentru tine ?
 

DeletedUser38518

Prietene, nu se râdea de mine...cred ca ai nevoie de ochelarii și de puțin mai multa minte sa observi și tu ce a vrut sa spună.
P.s: ești mare jucător de triburile? Ca vorbești pe forum ca sa aduni postari? Ca pe joc nu am auzit de tine ca ai fii mare jucător ;)

Da tu cine esti? Ca de tine n-am auzit deloc...macar ursu, asa noob cum e, il stiu.
 
Sus