Top Triburi

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început

DeletedUser20252

iy23nk.jpg


Cum am observat ca inca nu s-a creat acest subiect pe forumul lumii 46,ma gandii sa il creez eu.
Il consider unul destul de important pentru ca astfel putem pune in imagini sau in scris istoria lumii 46,de la inceput,pana la finalul ei.


Pareri si opinii cu privire la actualul clasament?
Preconizari cu privire la ce credeti ca s-ar putea schimba la clasamentul actual odata ce se da liber la parasire trib?

Asteptam parerile voastre aici. :confused::rolleyes:
 

DeletedUser

asteptam TSL-ul în top 5 acolo! în rest, asteptam data de 4 să vedem mamutii mai bine! :cool:
 

DeletedUser45031

poate ca H nu o sa castige si lumea asta, insa alianta din care face parte o sa castige cu siguranta :)

cum speranta e mai bine sa traiasca iar visele nu e nevoie sa fie spulberate mai devreme dacat e necesar, puteti crea cate iluzii vreti voi...
 

DeletedUser20252

15p3hfl.png


Sa vedem vineri cum o sa evolueze clasamentul.
Va fi interesant,zic eu.
 

DeletedUser46447

eu zic ca prindeti top 5 daca se realizeaza acum fuziunea cu -SW- :)
 

DeletedUser46447

salut,vad ca nu m-ai uitat,sunt foarte curios sa vad cum ve-ti arata imediat ce pica restrictia de parasire trib.
 

DeletedUser20252

Trebuie sa recunoastem,ca lumea 40 e o lume cam greu de uitat.
Nu vor fi mari schimbari,dar cine stie,conducerea poate stie mai multe decat mine.

Mult succes cu zig-ul.
Am o impresie ca nord estul o sa ajunga al vostru in scurt timp.
 

DeletedUser45031

da, se observa schimbari majore... inca nu e clar cine ocupa locul 3...
 

DeletedUser45031

nu a iesit asa cum ati vrut voi... sau ma insel eu

cred ca puteti sa incepeti sa va ganditi la lumea 47
 

DeletedUser

e vreme lunga pana la final.... sunt convins ca multi dintre inamici v-or devenii aliati...:rolleyes:
 

DeletedUser45031

poate ar fi bine sa stiu si eu cine se baga in discutie avand in vedere ca pe 46 nu exista un jucator cu numele asta...

iar inamicii H de regula ajung la margine nu aliati... sigur exista si exceptii dar asta insemna ca deja s-au declarat invinsi inainte sa ajunga aliati... este o mica diferenta...
 

DeletedUser

dar ce ai de esti asa agitat?..... vrei sa castigi lumea acum?
 
Sus