Top10 Lumea1 peste 3 luni ???

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pai hai sa ne jignim unii pe altii, daca unii au voie nu ar trebui sa avem toti?Daca adminii isi permit si tot zic ca toti avem aceleasi drepturi noi dc nu ne-am permite?Sau aici e pt. unii muma, iar pt. altii ciuma? Domnilor admini mai bine uitati-va ce aveti prin ograda pt. ca lasa de dorit :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

si-a pierdut si omul cumpatul si gata,ii sariti in cap
se mai intampla,nu e chiar sf lumii;)
 

DeletedUser

Buna ziua Buna ziua :eek::eek::eek:

1. Domnule director executiv sclav la TATICU tau in Firma eu te-as concedia la cat timp liber ai pt un asa director.
2. Esti un analfabet. Mai invata sa, scrii. Fugi si mai ia lectii de gramatica si invata sa legi subiectul cu predicatul nu de alta dar nu o sa te placa fetele de pe 4vip (aproopo kmy stie ca tu cauti relatii stabile pt casatorie?):D:D:D jalnic.
3. Ma bucur sa vad cat de important sunt pt. tine daca la fiecare postare imi scrii numele.
4. Saracu treidei3 ce vina are ca posteaza ce gandeste? Tu crezi ca toata lumea e atat de frustrata ca tine incat sa isi creeze la nesfarsit conturi pt. a manca rahat (dulce) pe forum?
5. Da! recunosc si am recunoscut, am gresit dupa ce am jucat 1 an de zile fara sa incalc nici o regula, trimitind sms la fiecare 2 saptamani pt cont premium (nu ca altii ce si-a pus puscariasii din gasca lui sa ii de-a premium de pe carduri clonate). Am fost pedepsit pt greseala ca orice alt jucator.
6. In leg cu cei din k75 au primit ce isi doreau(sa plece in tld) nu inteleg cu ce am gresit eu ca i-am dat afara ca sa le indeplinesc visele.

Din cate vad aici multa lume iti zice sa iti vezi de treaba ta ca habar nu ai ce vb. Eu cred ca ar trebui sa vb cu un specialsit in legatura cu obsesia ta pt acest joc si in special cu tribul CIRC. Cand imi amintesc cum fugea lumea de la intalniri cand auzea ca vine MB. Acum imi dau seama de ce face-au acest gest. Nu vrea nimeni sa fie in anturajul tau.

Cam atat am avut de spus. Revin peste 1-2 saptamani sa vad ce s-a mai scris.


La ultimul plan de atac facut de mine s-au luat cam 50 de sate. La planul facut asupra celor din YKZ am ajuns pe locul 1 la agresori si am inceput sa recuperam sate.

NU cunosc sa fi facut MB un plan de atac in care sa fie incluse 500 de sate full ofensive.

MB ai fost cineva tot prin spam pe forum si nu prin actiuni concrete in razboiae. In continuare faci ce stii tu mai bine :D:D:D SPAM. Am sa iti pun o pila poate devii moderator de forum daca iti place asa de mult sa tastezi analfabetic.

Pt dusmanii CIRC: Hai sa vb pe harta. Caterinca pe forum e pt bagatori in seama.

mah maimutoi bleg, 1...intereseaza-te unde lucrez inainte sa mai postezi aberatii de ganul ca eu sunt sclav...nu am sa iti rapsund ca ai o fata de spate desi meriti, nisi nu am sa iti zic ca ai o oarecare inclinatie spre deficit mintal desi o dovedesti, ci pur si simplu am sa iti zic atat: esti un retard si un mancator de kkt de prima clasa, un jeg de doi lei si ti-am demonstrat-o nu numai o data ca esti incapabil sa gandesti in mod normal, fata ta demonstreaza ca esti un retardat....facut din....la betie si carat de musca.....
cat despre includerea familiei si a prieteni kkt cu ochi ce esti, nespalatule iti mai zic o data te astept in bucuresti cu tot neamul tau de moldoveni prosti , cu tot cu sapa! iar ca sa inchei daca mai vrei sa cumperi vezi ca mai am poze cu maimutza nevasta-ta dezbracata sclav de doi lei ce esti...vrei sa ne dam in smecherie...ai zis ca vii sa ma astepti...PS: noua adresa a locului meu de munca este undeva in cotroceni papagalule. si invata tu ce inseamna viatza reala si ce inseamnqa macar demnitate....cat despre opreatiunile tale militare....tot treidei3 ti-a facut planul jeg de doi lei...iti insusesti munca altora!ca deh daca nu esti in stare corec furi....impotentule
 

DeletedUser

ti-am mai spus, aici e jucator....:rolleyes:

ce aici e jucator? daca nu e in stare sa vorbeasca sa se duca in alta parte, dak era jucator isi lua ban... acum unde e banul ca eu nu il vad, si unde sunt moderatorii de forum.... lamineeeeeeee dami bannnn
 

DeletedUser

Urat din partea ta, tribul CIRC are peste 200 de membrii, nu cred ca e nevoie sa-i jignesti pe toti.

teideitrei ai zis aazi ca aperi imaginea jucatorilor...colegul tau a dovedit care este imaginea pe care si-o doreste [pentru trib...decizia este in totalitate a ta...eu i-am raspuns inca o data la neanderthalian atat cat m-a dus capul...mai ales ca a implicat familia...mai precizez ata....macar nu am familie de moldoveni prosti si stiu sa fac diferenta dintr o greseala de tastare, o ironie si analfabetism el nici macar ata nu poate...deh la fata pe care o are....cred ca a fost batut cu bidonul in fata cand era mic....educatie de satra....
daca el isi permite sa vina pe forum sa braveze ca este tare...eu il astept oricand....il iau la orice domeniu....nu numai triburi, chiar si l aprostie....cobor la nivelul lui sa ii arat ca oricine poate fi maimuta...mai greu este sa fii evoluata;)
 

DeletedUser

a venit si replica=))
bine ca mi-au ramas popcorn si bere d la meci:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Hai frate ati inceput sa va jigniti aici?Exista mess :|

sorry papagalul pe mess lasa numai offline-uri...ca sa vb fata in fata nu est ein stare....l-am umilit prea tare cand i-am demonstrat in fata ca este prost.....asa a facut si cu amenintarea... a lasat offline...ca l-am dat in gat ca frauda jocul....el adimutu, treide3, intelaction.....am fost paravanul lor timp de un an, adimutu ca sa revina a platit 100 euro..., si ceilalti este foarte probabil sa fi facut la fel....ca deh...obsesia pentur joc este la mine, nu la ei ....care si-ar vinde si familia sa poata intra in joc....
 

DeletedUser

sorry papagalul pe mess lasa numai offline-uri...ca sa vb fata in fata nu est ein stare....l-am umilit prea tare cand i-am demonstrat in fata ca este prost.....asa a facut si cu amenintarea... a lasat offline...ca l-am dat in gat ca frauda jocul....el adimutu, treide3, intelaction.....am fost paravanul lor timp de un an, adimutu ca sa revina a platit 100 euro..., si ceilalti este foarte probabil sa fi facut la fel....ca deh...obsesia pentur joc este la mine, nu la ei ....care si-ar vinde si familia sa poata intra in joc....

Paravanul meu nu ai fost niciodata, nu am avut nimik de ascuns niciodata si nici nu am incalcat vreodata vre-o regula.
Stii bine asta, dar nu stiu ce vrei sa demonstrezi.
 

DeletedUser

dar nu e treaba noastra
just enjoy=))

normal ca nu este treaba nimanui:)) oricum cand eu dadeam atacuri sincronizate cu jucatori ca azzido, opmarius, r3b3l, shooly, kinkaid, lordzalau( care si pe . net a dovedit ca este jucator)el statea si cucerea sate de 150p.... nu chitzaia nimic....ba mai mult era un pupincurist de nota 20, din familie cred i ca se trage, ultima lui actiune...facuta de altul....care este destul de modest sa in se laude pe forum...mai ales cu munca altuia...
@ papasaby( noua specie de papagal descoperita pe triburile.ro)- mergi l abiserica, aprinde o lumanare, invata TATAL NOSTRU, mai mergi la scoala vreo 30 de ani si dupa incearca sa faci un plan al tau de atac si numai al tau;)( PS: nu mai plagia;))
 

DeletedUser

Wassaby a vorbit din postura de jucator nu de admin.

ati preluat de la baorny postarea in haita??? va mai si laudati ca sunteti stelisti...si va purtati ca niste catei:D:D:D:D bineinteles ca in postura de jucator ca doar se poate face abstractie de pozitia lui....iar de papagalita incepeti sa va molipsiti toti pe langa el...PS: ce-i cu statusurile tale de la mess? cum de nu mai iesi la footbal si nu mai apar posturile cu gasca nebuna???
inca ceva, intorc dedicatia;)
Sunt singurel big bang, intr-un copac, bing bang.....:D:D:D:
ultim post pentru papagalul de wassaby: postez din pozitia de spammer sef pe triburile

PS: totul este un pamflet si va rog sa-l luati ca atare( chiar si pe dl wassaby tot un pamflet de om este)
 

DeletedUser

eu deja am numarat 6 banuri pt ziua de azi , si cu mine 7, dar nu se mai ocupa nimeni de forumu asta
 

DeletedUser

eu deja am numarat 6 banuri pt ziua de azi , si cu mine 7, dar nu se mai ocupa nimeni de forumu asta

se ocupa wassaby, vrea sa isi faca un loc la fel de placut ca acasa in grajdul in care sta...mi-au dat mie ban azi inainte sa posteze iar papasaby frumosul sau mesaj de om inteligent....imi pare rau..am o problema trebuie sa raspund la provocari:D:D:D: chiar dacaa nu ma ridic ci doar ma cobor la nivelul sau...trebuie sa ma sacrific si sa fac si asta...cineva trebuie...si daca tot am inceput...hai sa terminam;)

@ rest- sorry dar eu nu il jignesc pe papasaby acum , nu as putea..eu il complimentez, si chiar si asa cred ca il flatez prea rau:D:D:D:D:D( ca nu cred ca pot sa ma cobor chiar la nivelul lui)il astept la servici:D:D:D ii transmite adimutu unde lucrez acum:))=)) dar sa se grabeasca ca poate imi mut sediul=))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Side 1: CIRC

Side 2: YKZ

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 94
Tabăra 2: 53
Diferență: 41

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16
Tabăra 2: 16
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 633,310
Tabăra 2: 352,453
Diferență: 280,857

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 156,643
Tabăra 2: 161,731
Diferență: 5,088

image.php


unde sunt alea 50 de sate dragule papasaby???? cred ca le-ai mancat...or sa te atace fantomele paladinilor pe tine si nevasta ta pnetru ca ai mancat satele de pe L1:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser

pentru cei interesati , am facut un topic special pentru a se vedecum se dezvolta marele stratec si tactician wassaby, din milogeala si din furtisaguri de conturi multiple, adica donerborner era contul de pe care intra sa isi trimita trupe....dupa ce a fost prins a inceput sa il inobileze...halat de jucator si strateg.....un taran domne:D:D\


nu uitati totul este un pamflet:D:D::D:D chiar si wassaby este tot pamflet
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus