Top10

  • Autor subiect DeletedUser7711
  • Data de început

DeletedUser

deci ataci si MoD si TSL ,crezi ca este o idee inteleapta ? :)

Ba tarane. Mai lasa impresiile..............Bloom ia mai da-mi un ban de 2 sapt......................Ca l-am facut pe asta taran................Da de fapt l-a facut "mamica" lui..........................
 

DeletedUser5276

ba dute si tu draq de aici! ce tot vii si comentezi ! te bagi in seama ce vrei bagat in seama??
 

DeletedUser

ba dute si tu draq de aici! ce tot vii si comentezi ! te bagi in seama ce vrei bagat in seama??

tot singur ai sa ramai.............

sti ca ce-si face "OMUL" cu mana lui se cheama.....................................

alooooooooooooooo MoD. ma baga si pe mine cineva in seama sau???????????????????? sau va e frica???????????
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4991

saracu horor a fost maltratat in copilarie, acu ce sa faca si el, cauta anturaju pe forum, trist amice ... trist
 

DeletedUser

saracu horor a fost maltratat in copilarie, acu ce sa faca si el, cauta anturaju pe forum, trist amice ... trist

ma batea mama cu lantu' de la gaini. ce sa fac si eu. acuma imi "strig" durerea pe forumul extern. daca nimeni nu ma asculta. :p:p:p:p:p

ma miram eu de ce te-ai simtit "lezat". tot "maretul trib TSL...........
 

DeletedUser

ma scuzi domnule horor dar care este treaba ta aici pe forum inafara de spamming
ma bucur foate mult ca va spuneti parerea dar vreau sa imi aduceti si cateva argumente
 

DeletedUser10829

domnule horor te rog sa incetezi cu asemenea declaratii razboinice si cu acest vocabular de strada
am fost si eu ca tine, arogant pe L5 si eram increzut si injuram mult, daney stie, si regret acum ca sa stricat relatia dintre noi doi
Nu vei ajunge niciunde cu asemenea comportament, nu vei deveni mai interesant dimpotriva, vei fi privit cu ochi rai de multi pentru ca le dai motive
Ca de obicei, cum e deja o obisnuita pe mai toate topicurile deschise, se deviaza de la subiect si se ajunge la insulte
Nu as vrea sa fiu in locul moderatorilor, obosesc doar cand vad ca din cea mai mica discutie se ajunge la jigniri si declaratii razboinice si laude la adresa celui ce vorbeste
Si din nou miam zis parerea si sper sa nu fiu luat la 11 metri de cei care cred ca jignind pe cei care ii contrazic sunt mai intersanati
O zi buna va doresc si bafta la cuceriri
 

DeletedUser

ma.. tu esti chiar horror:)).. ii terorizezi pe toti cu comportamentul tau .. bvbv
 
Sus