Top10

  • Autor subiect DeletedUser7711
  • Data de început

DeletedUser

topicul se numea Top10 nu ?

vreau sa aflu pareri ...
ce parere aveti despre triburile de pe primele locuri ?
 

DeletedUser

oricum mari modificari:| a disparut pana acuma mason,T-com si -?- sa vedem ce o mai fi:|
 

DeletedUser10829

topicul se numea Top10 nu ?

vreau sa aflu pareri ...
ce parere aveti despre triburile de pe primele locuri ?

1 MoD
nu e nici o surpriza ca MoD-ul e pe primul loc, au jucatori de valoare si cu experienta (unul din ei waler - tot respectul), dar sunt foarte curios cat vor rezista pe aceasta lume;)
2 TSL nu cunosc, nu comentez
3 .BURN. nu doresc sa imi iau in cap conducerea lor, doar ca nu le dau mari sanse pe aceasta lume (am avut ceva tangente cu ei pe L5 la inceput si nu au fost cine stie ce trib)
4 NOI pe L7 nu prea stiu nimic despre ei, doar de pe L5 (tot respectul pentru stranuletu)
5 noobs Asta da trib, o spun cu mana pe inima va fi foarte greu daca nu imposibil sa doborati un asemena trib
6 Die. e deja in top si va deveni o forta pe L7 fara indoiala
7 =TGH= nu cunosc nu comentez
8 T-com si ei vor face o figura frumoasa le dau mari sanse
9 MdA nu mai are sanse desi sunt un trib foarte bine organizat (parerea mea) sau erau un trib organizat, o problema de timp pana termina [ally]mod[/ally] cu ei
10 ~CT~ vor iesi din peisaj curand

Triburi care pe viitor vor intra in top 10 dupa parerea mea:
M.T. super buni baietii fac treaba buna pe L5 vor face si aici;)
[M~K] jucatori buni, conducere frumoasa si organizare buna
Rock. alt trib cu jucatori cu experienta

Ar mai fi si tribuletul meu N.W.O. care se dezvolta undeva pe K32 la margine, dar sper ca experienta care am dobandit-o pe joc ca strateg si conducator sa ma ajute sa aduc tribul in top 10 (momentan ne chinuim sa ajungem in top 100=))

Aceasta e parerea mea personala, nu doresc sa jignesc pe nimeni cu ce am scris aici, de aceea daca am jignit pe cineva imi cer scuze nu asta e intentia mea
Oricum bafta tuturor triburilor pe L7 si sfatul meu e sa va distrati si sa nu o luati asa personal cu certurile ca e doar un joc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5276

imi place ce ai zis!! da de pe harta va disparea mda si burn. nu cred ca este un jucator de pe k44 din MoD sa nu fi luat nici un sat de la cele 2 triburi! mda se duce repde cu burn mai greu dar vor pleca si ei
 

DeletedUser10829

ce sa faci asa e la razboi, pacat ca eu si fratemio dex nu mai suntem in MoD:D
ar fi fost fain sa ma lupt si eu cu ei, ca aveam ceva jucatori din Mda pe langa mn
eu am dat inceput nou ca sa imi fac trib cu nishte amici, si fratemio a fost innobilat dupa ce sau pus vreo 3 insi pe el, a ajuns la margine pe K32, si a fost concediat ca un gunoi din trib, scos pe usa din spate [desi sa fim seriosi, daca ai un singur sat, se pun 3 pe tine care au 10 sate in total, si fara sa primesti sprijin la timp (daca nu ma insel cuka ai fost singurul care ia trimis sprijin) nu cred ca ar face fata cu brio oricine]
oricum vad co MoD are un membru pe continentul meu (K32) poate va fi concediat ca fratemio, daca nu va fi concediat si va ramane in MoD, e clar ca nu va fi lasat sa se dezvolte pe continentul meu;)
 

DeletedUser5276

(daca nu ma insel cuka ai fost singurul care ia trimis sprijin)

eu dau sprijin oricui daca am trupele in sat! si cine e fratu?
 

DeletedUser

le zice bine uzzy dom le..vad ca MT ul aluat vreo cativa baieti si s a catarat in top 5 :)

sa mai fie ceva surprize zilele urmatoare?..tineti aproape
 

DeletedUser

Cred ca MT a fuzionat cu AOD sau ceva de genul... Sau cu tribul WAR, am multi in zona si au trecut din WAR in MT... sa speram ca MT va evolua la fel de bine pe lumea asta ca pe lumea 5 ... sau mai bine :)
 

DeletedUser

copilasilor Aod nu a fuzionat cu MT...chiar aveau razbel :D
Din a Aod a plecat conducerea si cativa jucatori de top si au intrat in MoD...si intre timp intemeietorul Aod a desfiintat tribul =))...surprize surprize...
 

DeletedUser

copilasilor Aod nu a fuzionat cu MT...chiar aveau razbel :D
Din a Aod a plecat conducerea si cativa jucatori de top si au intrat in MoD...si intre timp intemeietorul Aod a desfiintat tribul =))...surprize surprize...
păi de asta şi zic ca AoD cu MT :D
 

DeletedUser10829

nu neaparat toata lumea fuge in MoD
tribul MoD este intr-un fel, ca tribul TRX pe lumea 4
Ce fac ei: Au multe razboie cu toata lumea, deoarece au jucatori de valoare si au cu ce
In timpul acestor razboie, evident ei castiga, experienta jucatorilor de la ei din trib, organizarea impecabila si strategia lor isi spune cuvantul
Evident in triburile cu care ei se razboiesc exista si jucatori buni si de valoare, care ar putea deveni jucatori de baza in MoD
Mi se pare o chestie normala, sa aduci in trib jucatori buni din triburile cu care te razboiesti
De ce sa ii trimiti pe toti la margine cand poti alege un grup de jucatori de valoare din tribul cu care te lupti si sa ii invitit la tine in trib?
Sper sa nu se supere cineva din MoD pentru afirmatia facuta de mine, dar asa vad eu lucrurile, sa ma corecteze cineva daca ma insel va rog
Asta este parerea mea
Cu stima si respect uzzy1919
 

DeletedUser

nu neaparat toata lumea fuge in MoD
tribul MoD este intr-un fel, ca tribul TRX pe lumea 4
Ce fac ei: Au multe razboie cu toata lumea, deoarece au jucatori de valoare si au cu ce
In timpul acestor razboie, evident ei castiga, experienta jucatorilor de la ei din trib, organizarea impecabila si strategia lor isi spune cuvantul
Evident in triburile cu care ei se razboiesc exista si jucatori buni si de valoare, care ar putea deveni jucatori de baza in MoD
Mi se pare o chestie normala, sa aduci in trib jucatori buni din triburile cu care te razboiesti
De ce sa ii trimiti pe toti la margine cand poti alege un grup de jucatori de valoare din tribul cu care te lupti si sa ii invitit la tine in trib?
Sper sa nu se supere cineva din MoD pentru afirmatia facuta de mine, dar asa vad eu lucrurile, sa ma corecteze cineva daca ma insel va rog
Asta este parerea mea
Cu stima si respect uzzy1919

O singura chestie am de obiectat aici..
MoD nu a fost in razboi cu AoD..AoD s`a desfiintat..pur si simplu..:D
 

DeletedUser

ba da o mai lasati cu topul vostru. oricum juma' din voi habar nu aveti despre ce vorbiti. mai e mult imp pana cand TOP 10 sa se definitiveze. dispareti din peisaj ca faceti mult curent degeaba.

Hai sa fac si eu reclama .....................=TGH= va domina lumea 7.......................are cineva ceva de spus??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 
Ultima editare de un moderator:
Sus