topicul rezervari moryoka - precizare.nu doresc comentarii :D

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Un cont aflat în sitting poate fi înnobilat în două cazuri. Cazul întâi: cu acordul expres al propietarului.Propietarul contului renuntă la joc şi anunta la sistemul de suport persoana desemnata sa se ocupe de impartirea contului.Satele se vor ceda în maxim 20 de zile. Cazul doi: contul se află în mod de vacantă 60 de zile fără întrerupere a modului de vacanţă. În acest caz se consideră un cont abandonat şi satele se pot ceda. Trupele nu pot fi trimise în atac cu scopul de a goli satele. Ultimul atac trimis de pe cont trebuie să fie mai vechi de doua săptămâni.
Proprietarul nu a renuntat la joc din cate am inteles eu. Daca nu a renuntat la joc atunci cum se poate aplica regula asta?

Proprietarul contului joaca, el este cel care a dorit sa fie cedate acele sate. Nu s-a facut nimic contrar intereselor sale. Sitterul nu a actionat cu intentii rele, a urmat doar dorintele proprietarului contului.A lasat sitter apoi a revenit in joc. Unde e ilegalitatea ?

PS: Sper ca odata si odata lamine sa corecteze greselile de scris din regulament.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4863

Proprietarul nu a renuntat la joc din cate am inteles eu. Daca nu a renuntat la joc atunci cum se poate aplica regula asta?

Proprietarul contului joaca, el este cel care a dorit sa fie cedate acele sate. Nu s-a facut nimic contrar intereselor sale. Sitterul nu a actionat cu intentii rele, a urmat doar dorintele proprietarului contului.A lasat sitter apoi a revenit in joc. Unde e ilegalitatea ?

PS: Sper ca odata si odata lamine sa corecteze greselile de scris din regulament.

Nihilius tu nu ai treaba la offtopic,lasa-ne frate cu ale noastre ca nu e chiar asa cum vede toata lumea.

Daca 1 a fost pedepsit dc celalalt sa nu fie acum chiar ma intereseaza si pe mine subiectu asta.
 

DeletedUser4845

din cate vad eu pe harta......moryoka e deblocat de admini si nu i sa retras nici un sat! poate explica cineva DE CE? printscreen-urile arata clar ceea ce a facut si din cate se pare....scapa basma curata!!!:confused:
 

DeletedUser

Proprietarul nu a renuntat la joc din cate am inteles eu. Daca nu a renuntat la joc atunci cum se poate aplica regula asta?

Proprietarul contului joaca, el este cel care a dorit sa fie cedate acele sate. Nu s-a facut nimic contrar intereselor sale. Sitterul nu a actionat cu intentii rele, a urmat doar dorintele proprietarului contului.A lasat sitter apoi a revenit in joc. Unde e ilegalitatea ?

PS: Sper ca odata si odata lamine sa corecteze greselile de scris din regulament.

Actuala jucatoare de pe contul bupa nu este de la inceputul jocului pe acel cont. Ca sa fiu mai explicit:

- contul la inceputul Lumii 3 apartinea unui jucator (nu jucatoare) care ulterior pe parcursul jocului (prin martie-aprilie 2008) l'a cedat acestei jucatoare. Proprietarul de drept nu a anuntat pe nimeni (admini sau jucatori) de lucrul asta si ne'am trezit cu o fata pe cont in locul unui baiat.

Oare care e pedeapsa pentru cedare/vindere de cont?



§1) Un cont pro jucător

Fiecarui jucător îi este permis să administreze un singur cont pe lume de joc. Excepţie fac conturile care sunt administrate ca sitter, prin intermediul opţiunii Mod de Vacanţă. Transmiterea parolei unui alt jucător este interzisă


§5) Vânzarea şi cumpărarea de conturi şi obiecte ingam

Nu este de dorit folosirea conturilor doar în scopuri comerciale. De aceea, este interzisă cumpărarea sau vânzarea conturilor, a satelor sau materiilor prime.
 

DeletedUser

Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

citez din regulamentul unui admin corect ,mi-am acceptat "pedeapsa",chiar daca acel cont la care eram sitter, si nu am intrat pe el in timpul inobilarii interne ,era deja vandut nestiind cine este propietarul:

"Repet, dvs in calitate de sitter aveti obligatia de a veghea la bunastarea contului, nu sa indrumati, ajutati si sa fiti complice la lichidarea lui.
Si informatia ese un atu pretios.
Daca este asa cum ati spus, trebuia sa va incetati sarcina de sitter si, la 24 de ore dupa aceea, sa purcedeti la innobilarea contului."


nu a trecut nici o ora ,si sau si luat sate de pe contul danielei ,de la intreruperea sitterului ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

din cate vad eu pe harta......moryoka e deblocat de admini si nu i sa retras nici un sat! poate explica cineva DE CE? printscreen-urile arata clar ceea ce a facut si din cate se pare....scapa basma curata!!!:confused:

si vei astepta mult si bine o explicatie...pana maine totul se da la spate ca si cum na fost..trist dar adevarat:|
 

DeletedUser4845

Este ceva tipic Scitiilor.......daca nu pot castiga cinstit un razboi........se ajunge la astfel de situatii incercand disperarea inamicului si "impingandul" la butonul de stergere cont! Ei bine....nu prea lea iesit!

O intrebare catre admini!

" daca un coleg ma lasa sitter 1 saptamana si eu din prima zi de sitter ii golesc satele, parasesc sitter-ul si colegii il inobileaza......incalc regulamentul sau nu???" Nu vedeti ca va contrazice-ti singuri cu afirmatiile facute? Cand cineva de la noi e blocat , vreti dovezi ca nu e vinovat, dar cand cineva din scitii e vinovat.....tot de la noi vreti dovezi precum ca e vinovat! Sunteti penibili!
 

DeletedUser

spre deosebire de contul danielei care vroia sa joace ,contul dat la interne de mine era cont vandut care la randul lui vroia sa-l vanda mie:
gradufa0.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7905

ce sa mai comentam .... traim in ROMANIA .... PCR (pile,cunostinte,relatii) :D :cool:
 

DeletedUser5796

ce oameni penibili. Nu imi vine sa cred cate magarii se pot face, dragi scitii orice ati face tot niste opariti ramaneti.
 

DeletedUser

Rog tribul Die. sa munceasca la productia unui Zeitgeist al triburilor L3 =)) si cred ca trebuie infintata si o miscare "nationalista" de dreapta. Propun sef pe JigSaw care a intrat si el in speta. :)


PS M-am ingrasat 5 kile la cat am ras pana am citit tot, aviz fanelor mele. :D
PS2 Mie imi pare rau pentru danyela.....e HOT.
PS3 Cossu nu greseste, cossu nu pierde sate. Salutari fanule :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4863

ce oameni penibili. Nu imi vine sa cred cate magarii se pot face, dragi scitii orice ati face tot niste opariti ramaneti.


hgk nu baga toti oamenii de acolo in aceeasi oala mai sunt unele persoane nevinovate care nu stiu care cum sta treaba.
 

DeletedUser

La multi ani

rog tribul die. Sa munceasca la productia unui zeitgeist al triburilor l3 =)) si cred ca trebuie infintata si o miscare "nationalista" de dreapta. Propun sef pe jigsaw care a intrat si el in speta. :)


ps m-am ingrasat 5 kile la cat am ras pana am citit tot, aviz fanelor mele. :d
ps2 mie imi pare rau pentru danyela.....e hot.
Ps3 cossu nu greseste, cossu nu pierde sate. Salutari fanule :p



dute si te ascunnde
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus