topicul rezervari moryoka - precizare.nu doresc comentarii :D

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

se evita raspunsul la intrebarea "Care este diferenta intre ce a facut dony si cum a procedat moryoka?" PENIBIL...
 

DeletedUser1630

eu vad situatia asta in felu urmator:adminul care l-a banat pe moryoka nu are ce face si de gura lumii i-a stabilit o pedeapsa mare,gen dony...dar moryoka nu a acceptat
ps: cred ca avea cp cel mult o luna...eu propun sa nu accepte pedeapsa in 1 luna si 2 saptamani,sa devina toate satele de barbari:))
 

DeletedUser

cred ca o pedeapsa gen 250-300 sae de barbari ar multumi pe cei DIn DIE.
 

DeletedUser1630

asta e culmea,culmea culmilor...moryoka acelasi numar de sate desi era acuzat de 2 lucruri...cedare sate de pe sitter si atacare de pe 2 conturi in acelasi timp
 

DeletedUser

Avertisment cat se poate de serios:

A inceput vanatoarea de vrajitoare!
De acum incolo nu va mai fi trecut absolut nimic cu vederea!
Daca pana acum, majoritatea celor care veniti pe forum sa faceti scandal, ati mai scapat cu cate ceva: de genul: nu lasam sitting, preluam cu parola, trecem la impartire contul si incepem sa cedam sate in tribul aliat, in liniste (cazul apartinand unui jucator care a postat referitor la acest caz si se stie el foarte bine cine este), sau o logare doua, tot cu parola, mai ales cand jucatorii sunt din orase diferite si cate si mai cate, va anunt, de acum incolo, analizarile se vor face la sange, iar sanctiunile pe masura.
Sunt admin pe toate lumile, dar le voi lasa in stand by, pana voi aduce lumea 3 la lumina, pana nu va exista absolut nicio abatere de la reguli, nesanctionata.
Nu mai merge nici cu avertismente, nici cu reduceri de sanctiuni, cu nimic!
Am crezut ca avem de-a face cu oameni si ca trebuie sa ne purtam asa cum te porti cu oamenii.
M-am inselat atat eu, cat si colegii mei.
Prin urmare, pentru mine nu reprezentati de acum incolo decat date, informatie digitala, nimic mai mult si veti fi tratati ca atare.
Fiecare pasare pe limba ei piere!
 

DeletedUser

Avertisment cat se poate de serios:

A inceput vanatoarea de vrajitoare!
De acum incolo nu va mai fi trecut absolut nimic cu vederea!
Daca pana acum, majoritatea celor care veniti pe forum sa faceti scandal, ati mai scapat cu cate ceva: de genul: nu lasam sitting, preluam cu parola, trecem la impartire contul si incepem sa cedam sate in tribul aliat, in liniste (cazul apartinand unui jucator care a postat referitor la acest caz si se stie el foarte bine cine este), sau o logare doua, tot cu parola, mai ales cand jucatorii sunt din orase diferite si cate si mai cate, va anunt, de acum incolo, analizarile se vor face la sange, iar sanctiunile pe masura.
Sunt admin pe toate lumile, dar le voi lasa in stand by, pana voi aduce lumea 3 la lumina, pana nu va exista absolut nicio abatere de la reguli, nesanctionata.
Nu mai merge nici cu avertismente, nici cu reduceri de sanctiuni, cu nimic!
Am crezut ca avem de-a face cu oameni si ca trebuie sa ne purtam asa cum te porti cu oamenii.
M-am inselat atat eu, cat si colegii mei.
Prin urmare, pentru mine nu reprezentati de acum incolo decat date, informatie digitala, nimic mai mult si veti fi tratati ca atare.
Fiecare pasare pe limba ei piere!

cuvinte marete dar oare asa va fi...?:confused:
 

DeletedUser4845

Avertisment cat se poate de serios:

A inceput vanatoarea de vrajitoare!
De acum incolo nu va mai fi trecut absolut nimic cu vederea!
Daca pana acum, majoritatea celor care veniti pe forum sa faceti scandal, ati mai scapat cu cate ceva: de genul: nu lasam sitting, preluam cu parola, trecem la impartire contul si incepem sa cedam sate in tribul aliat, in liniste (cazul apartinand unui jucator care a postat referitor la acest caz si se stie el foarte bine cine este), sau o logare doua, tot cu parola, mai ales cand jucatorii sunt din orase diferite si cate si mai cate, va anunt, de acum incolo, analizarile se vor face la sange, iar sanctiunile pe masura.
Sunt admin pe toate lumile, dar le voi lasa in stand by, pana voi aduce lumea 3 la lumina, pana nu va exista absolut nicio abatere de la reguli, nesanctionata.
Nu mai merge nici cu avertismente, nici cu reduceri de sanctiuni, cu nimic!
Am crezut ca avem de-a face cu oameni si ca trebuie sa ne purtam asa cum te porti cu oamenii.
M-am inselat atat eu, cat si colegii mei.
Prin urmare, pentru mine nu reprezentati de acum incolo decat date, informatie digitala, nimic mai mult si veti fi tratati ca atare.
Fiecare pasare pe limba ei piere!



Pai in cazul asta ar trebuii sa reanalizezi cazurile lui moryoka si al lui dony......si mai departe sti ce ai de facut! sau o sa spui "sunt cazuri inchise"? poate cel care a analizat aceste cazuri nu a fost la fel de impartial ca si tine! e strigator la cer ce sa intamplat in cazul lui moryoka!!! in momentul in care sa depus tiket-ul sa spus "voi lua masurile care se cuvin, va rog sa analizati harta in zilele urmatoare"....eu nu am vazut nici o schimbare :D
 

DeletedUser1630

poate doresti sa verifici si cazul andurill...e cam la fel cu celelalte 2 cazuri,si daca tot vrei sa fii corecta,andurill e admin si ar trebui data o pedeapsa exemplara...in caz ca se adevereste ce am zis eu
 

DeletedUser184


@ yettisor - a zis foarte bine nihilius si cred ca am mai punctat aceasta idee odata.
nu se incadreaza in acea regula pe care o punctezi jucatorul care nu renunta la joc total si care nu reclama persoana care a supravegheat (sitterul).
atat timp cat titularul nu reclama sitterul, regula in cauza nu se aplica - se considera ca este decizia lui de a face ce doreste cu satele lui.

@ nihilius - regula este destul de clara - ce sa fac daca unii nu intreaba?ca de asta exista sectiune de explicatii privind regulamentul sau pentru asta exista sistemul de tickete

@ bau - bau cred ca despre cele lucruri se discuta la tickete si nu aici.
@ jigsaw - este permisa cedarea contului catre un alt jucator care nu detine cont pe lumea respectiva atat timp cat nu a fost vandut - detii informatii ce contrazic acest lucru (mesaje ingame sau pe forum) te invit sa le comunici la ticket
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus