Topul jucatorilor continentali

  • Autor subiect DeletedUser4901
  • Data de început

DeletedUser17140

degeaba esti primul, daca dai inamici invinsi si scrie ceva din 3 zecimale...asta aluzie marilor jucatori :D

cu atat se pot lauda si ei...ca stiu sa "aspire" sate MOCA!si mai sunt unii si cu gura mare care se cred mari si tari:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

26 oq13 eToons 4.611.009 389 11853

Inamici învinşi
În total
Rang Porecla Cucerit
1 Asasin Platit 12,92 Mio.
2 velsadicu 10,77 Mio.
3 Gangster Ray 10,01 Mio.
4 lunganul 9,63 Mio.
5 aceco1980 8,55 Mio.
6 Mitical 8,24 Mio.
7 uscatelul 8,19 Mio.
8 cuarci 7,88 Mio.
9 Condorul 7,63 Mio.
10 n00buL 7,55 Mio.
11 777HOME 7,43 Mio.
12 trib-nord 7,39 Mio.
13 oq13 7,34 Mio.

chiar arata valoarea juc topul asta ? nu vreau sa ma intelegeti gresit ca doresc cu tot dinadinsul sa apar aici ,doar vreau sa incerc sa va demonstrez ca e un top ireal degeaba am 1000 sate pe un continent daca sint ,,leguma "!


sigur ma asteapta injuraturile :)
 

DeletedUser16856

Adica ce vrei sa spui eugene? Pentru cei ce nu stiu! Joc de 6 luni din nou pe lumea 2 si desi inka nu sunt in primii 100 la inamici invinsi asta nu inseamna ca sunt jucator de carton si ca iau doar sate moca! O sa ajung cu timpul in top si la inamici invinsi! Acolo nu se urca asa dupa o zi pe alta! E nevoie de munca MULTA pentru asta! Dar asta nu inseamna ca pana acum nu am muncit in jocul asta! Ma zbat alaturi de membrii din ~ARH~ sa facem treaba si totusi se vede caci la nivelul la care ajunsese lumea 2 cand am creat noi tribul e totusi o realizare si ar trebui recunoscut acest lucru! Nu dominam degaba 2 continente! Eugen tu sti mai bine si nu stiu daca in cazul meu se pune problema sau mi se poate contesta valoare de jucator!!! :rolleyes:
 

DeletedUser

vezi ca mai erau unii care aveau ganduri marete ,triburi continentale si alte socoteli...
 

DeletedUser17140

Adica ce vrei sa spui eugene? Pentru cei ce nu stiu! Joc de 6 luni din nou pe lumea 2 si desi inka nu sunt in primii 100 la inamici invinsi asta nu inseamna ca sunt jucator de carton si ca iau doar sate moca! O sa ajung cu timpul in top si la inamici invinsi! Acolo nu se urca asa dupa o zi pe alta! E nevoie de munca MULTA pentru asta! Dar asta nu inseamna ca pana acum nu am muncit in jocul asta! Ma zbat alaturi de membrii din ~ARH~ sa facem treaba si totusi se vede caci la nivelul la care ajunsese lumea 2 cand am creat noi tribul e totusi o realizare si ar trebui recunoscut acest lucru! Nu dominam degaba 2 continente! Eugen tu sti mai bine si nu stiu daca in cazul meu se pune problema sau mi se poate contesta valoare de jucator!!! :rolleyes:

hai ca m-ai facut sa rad :))))):D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Adica ce vrei sa spui eugene? Pentru cei ce nu stiu! Joc de 6 luni din nou pe lumea 2 si desi inka nu sunt in primii 100 la inamici invinsi asta nu inseamna ca sunt jucator de carton si ca iau doar sate moca! O sa ajung cu timpul in top si la inamici invinsi! Acolo nu se urca asa dupa o zi pe alta! E nevoie de munca MULTA pentru asta! Dar asta nu inseamna ca pana acum nu am muncit in jocul asta! Ma zbat alaturi de membrii din ~ARH~ sa facem treaba si totusi se vede caci la nivelul la care ajunsese lumea 2 cand am creat noi tribul e totusi o realizare si ar trebui recunoscut acest lucru! Nu dominam degaba 2 continente! Eugen tu sti mai bine si nu stiu daca in cazul meu se pune problema sau mi se poate contesta valoare de jucator!!! :rolleyes:

ce continente dominati voi ma ? :)))))))) alea pe care nu e nici un sat ? :)))) cred ca am auzit povestea astea de zeci de ori...cu marele tau trib :))) Atata te lauzi pana se supara careva pe tine si te scoate de pe harta :))) Si dupaia incepi iarasi din nou pe lumea 2 =)) Si chestia cu topul la inamici invinsi ca agresor...eu zic ca doar arata jucatorii care ataca cel mai mult :) atata tot...:D
 

DeletedUser

ataca se apara si sint activi ,iar daca mai au si ceva sate inseamna ca cit de cit au idee cu ce se maninca jocul asta :) sincer eu unul ma gindesc de 2 ori inainte de a ataca pe cineva pe care il gasesc in top la inamici invinsi :)
 

DeletedUser16856

Text original oq13

vezi ca mai erau unii care aveau ganduri marete ,triburi continentale si alte socoteli...

Noi nu avem ganduri asa marete! :)


Text original HackMyAss

ce continente dominati voi ma ? ))))))) alea pe care nu e nici un sat ?

K 41 este un continent fara nici un sat!

Text original HackMyAss

Atata te lauzi pana se supara careva pe tine si te scoate de pe harta )) Si dupaia incepi iarasi din nou pe lumea 2 =))

Nu se lauda nimeni doar s-a dezbatut un subiect iar ~ARH~ este un trib mic si care a plecat de la 116 puncte si faptul ca s-a ridicat cat de cat totusi pana acum in stadiul in care este lumea 2 inseamna ceva pentru unii dintre noi care apreciaza asta! Si sa iti spun un secret: Nu imi pasa daca pierd tot pentru ca nu mai joc cum jucam odata acum joc din placere si prietenii care mi i-am facut chiar prin intermediul acestui trib mic cat si atmosfera de aici conteaza mai mult decat orice altceva! Si cat despre scoaterea mea din joc nu vorbii daca nu stii despre ce a fost vorba! Eu nu am facut niciodata afirmatii nefondate!


E usor sa critici munca altora dar sa faci si tu ceva e mai greu!(Vorbesc in general deci sa nu se simta nimeni ofensat)


Lista de rang a triburilor de pe continent 41
Rang Porecla Puncte Sate
1 bToons 7,50 Mio. 758
2 ~ARH~ 6,51 Mio. 939
3 ROMAN 3,72 Mio. 367
4 eToons 3,41 Mio. 331
5 mToons 1,39 Mio. 134
6 ~AHA~ 749.460 167
7 C.A.G. 700.892 93
8 CC 620.970 54
9 MaNCaG 526.658 76

In afara de oq13(stie el despre ce e vorba - tot respectul pentru el)nu cred ca ne-a ajutat cineva din cei care stiu despre ce e vorba sa facem sa arate asa clasamentul in k 41!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tu vrei sa crezi ca dominati k41...mai aveti mult de munca. Un continent atunci ii dominat de un trib, cand e ocupat cam 75% de acel trib. Pana sa dominati voi k41 mai aveti mult de munca. Si un trib ii creat de la 116 puncte doar la inceput de lume...tu in tribu ala esti ca magaru intre oi la numaru de sate. Concluzia...sau tu esti singuru care ai reusit sa te descurci in tribu ala(daca e asa inseamna ca colegii tai habarnau cu ce se mananca jocul)...sau l-ai facut dupa ce ai avut un numar considerabil de sate...sau ai bagat mare la innobilari interne :)
 

DeletedUser16856

Ti-am mai zis sa nu faci afirmatii nefondate! :confused: Si faptul ca joc mai bine ca alti jucatori nu inseamna ca daca am o gramada de sate trebuie sa plec intr-un trib mare! O sa stau cat voi putea aici pentru ca ti-am zis de ce! Imi place aici! Nu ai sa intelegi niciodata si n-am timp sa stau sa ma cert cu tine! E problema ta! crezi ce vrei! si un trib e creat la inceput de lume de la 45 de puncte daca stai un pic sa iti aduci aminte! Ti-e ti-ar sta bine in postura unui critic al triburilor! :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ti-am mai zis sa nu faci afirmatii nefondate! :confused: Si faptul ca joc mai bine ca alti jucatori nu inseamna ca daca am o gramada de sate trebuie sa plec intr-un trib mare! O sa stau cat voi putea aici pentru ca ti-am zis de ce! Imi place aici! Nu ai sa intelegi niciodata si n-am timp sa stau sa ma cert cu tine! E problema ta! crezi ce vrei! si un trib e creat la inceput de lume de la 45 de puncte daca stai un pic sa iti aduci aminte! Ti-e ti-ar sta bine in postura unui critic al triburilor! :D

Iti mai modifici mult postarea ? Da cine o zis ceva de plecat intr-un trib mai mare ? Eu nu ma cert cu tine...tu te certi singur...
 

DeletedUser

Tu vrei sa crezi ca dominati k41...mai aveti mult de munca. Un continent atunci ii dominat de un trib, cand e ocupat cam 75% de acel trib. Pana sa dominati voi k41 mai aveti mult de munca. Si un trib ii creat de la 116 puncte doar la inceput de lume...tu in tribu ala esti ca magaru intre oi la numaru de sate. Concluzia...sau tu esti singuru care ai reusit sa te descurci in tribu ala(daca e asa inseamna ca colegii tai habarnau cu ce se mananca jocul)...sau l-ai facut dupa ce ai avut un numar considerabil de sate...sau ai bagat mare la innobilari interne :)

copilasule tu ti-ai vazut vrodata lungu nasului? tu vorbesti mult si prost!!!! al dr..u de om esti tu te dai mare si tare cand tu esti un fricos!!!!
Nu cred ca exista jucator mai id..t ca tine;))

Astept raspunsu tau de pop..ar pro..!!! ce zici e bine?
 

DeletedUser

Pana acum s-a facut mult offtopic aiurea..avertismente nu mai dau asa ca aveti grija!
 

DeletedUser

:)))) lasa bre omu sa se bucure ce esti rau...:)))

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Adica ce vrei sa spui eugene? Pentru cei ce nu stiu! Joc de 6 luni din nou pe lumea 2 si desi inka nu sunt in primii 100 la inamici invinsi asta nu inseamna ca sunt jucator de carton si ca iau doar sate moca! O sa ajung cu timpul in top si la inamici invinsi! Acolo nu se urca asa dupa o zi pe alta! E nevoie de munca MULTA pentru asta! Dar asta nu inseamna ca pana acum nu am muncit in jocul asta! Ma zbat alaturi de membrii din ~ARH~ sa facem treaba si totusi se vede caci la nivelul la care ajunsese lumea 2 cand am creat noi tribul e totusi o realizare si ar trebui recunoscut acest lucru! Nu dominam degaba 2 continente! Eugen tu sti mai bine si nu stiu daca in cazul meu se pune problema sau mi se poate contesta valoare de jucator!!! :rolleyes:



Ginghis Hane.....te inteleg ca ti-au murit laudatori,dar las-o mai usor cu lauda,nu de alta dar banuiesc ca stii cum vine treaba cu "lauda de sine nu miroase a bine" Fiecare jucator de pe triburile merita respect pt ce realizeaza pe aceasta lume si deaceia te respect si pe tine! Dar totusi daca ai niste planuri asa marete tinele pt tine ca sa iti reuseasca,nu te lauda din timp cu ele cand tribul tau nici nu cunoaste primele 20 de locuri ca rang.Te salut si nu o lua in nume de rau.Succes incontinuare cu tribul tau!
 
Sus