Tot despre dreptate

  • Autor subiect DeletedUser10388
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10388

Nu am incalcat regulile, nu puteam accepta sitiingul pentru ce eram deja sitter! cand am spus asta si adminului care s-a "ocupat" de cazul meu mi-au fost blocate intrebarile. si de ce nu poate ramane un topic deschis??
 

DeletedUser10388

se pare ca nu stie nimeni de ce-mi sunt luate 100 sate degeaba, din fericire am print-screenuri si voi incerca si cu un avocat, chiar daca pierd banii si timpul aiurea, vor iesi abuzurile la iveala.
P.S. cred ca nu mai apuc sa ajung senior member, dar se ingroasa gluma:)
 

DeletedUser

Stelian nu uita ca totusi suntem in Romania si asta ne ocupa tot timplul din lume


daca te uiti bine playerii de pe L9 sunt admini aici pe L5 oare ce vom pati cand vom ajunge pe L9 langa ei ? vom fi blocati cu toti
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10388

daca pierd 100 de sate sau imi e inchis contul dau triburile.ro in judecata. sunt cativa jucatori care ma cunosc si-mi stiu si posibilitatile
 

DeletedUser9103

Intrucat suntem o mana de oameni, care facem aceasta treaba in mod voluntar, pierzand un anumit numar de ore pe zi si incercand sa mentinem lucrurile cat mai curate pe server, nu vom accepta calomnia si o vom sanctiona ca atare. Nu tinem cu nicun trib, nu favorizam niciun trib, nu jucam pe lumile unde administram, prin urmare, nu vom accepta acuze neprobate in acest sens.
 

DeletedUser10388

Am recitit regulile si nu am gasit nimic care sa fondeze pedeapsa aplicata, eu vreau doar CORECTITUDINE!
 

DeletedUser

Intrucat suntem o mana de oameni, care facem aceasta treaba in mod voluntar, pierzand un anumit numar de ore pe zi si incercand sa mentinem lucrurile cat mai curate pe server, nu vom accepta calomnia si o vom sanctiona ca atare. Nu tinem cu nicun trib, nu favorizam niciun trib, nu jucam pe lumile unde administram, prin urmare, nu vom accepta acuze neprobate in acest sens.

poi si atunci ti-se pare normal ce a patit Stelian ? mie sincer nu mi se pare normal, eu am deschis de ex. un ticket in numele unui coleg caruia banuiesc ca i sa spart parola si cineva ia dat sitter cuiva care facea parte dintrun trib inamic ca sa zic asa. si ce rapsuns primesc ca nu pot face eu acest ticket, poi atata timp cat eu sunt sitter si am grije de contul lui nu crezi ca este normal ca sa pot face eu acel ticket, pt ca daca eu as fi fi incalcat regulile si as fi atacat un jucator de pe amble conturi eram pedepsit pe ambele conturi nu ? Ideia era ca acel coleg are probleme cu netul adica nu mai are net ce ceva zile bune si a trebui sa il sun pe tel si sa il rog frumos sa se duca la o sala de net sa intre pe cont si sa depuna un ticket. Pt mine ca jucator acest lucru este foarte trist :(


si cum se face in cazul lui Stelian, ca acel player (S.P.T.) pe care l-au atacat colegi mei sa dat drept admin, Stelian la luat la misto pe PM si nu a spus exact ca este admin la lasat pe acel player sa creada ce vrea si dupa 30 min. Stelian este blocat ti se pare normal ? mie imi miroase a magarie, atata timp cat mie in mod normal un admini imi raspunde de la max . 3-4 ore in din momentul in care am depus ticket. acum sincer vorbind tie nu ti se pare ciudat ? Mie unul nu mi se pare normal ca admini sa joace nici pe alte lumi, iei odata ce fac asta ar trebui sa renunte la joc, pt a putea fi neutri si impartiali, eu nu am dat nume de un anume admin dar pun problema la general.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Vasy988 inloc sa aruncati aceste amenintari : nu vom accepta calomnia si o vom sanctiona ca atare. Nu tinem cu nicun trib, nu favorizam niciun trib, nu jucam pe lumile unde administram, prin urmare, nu vom accepta acuze neprobate in acest sens.
__________________
Moartea unui om este o tragedie. Moartea a milioane este statistica.......Iosif Vissarionovici Stalin



nu crezi ca ar fi mai bine sa explicati ce si cum, unde as gresit si a cui este vina si sa discutam liber despre asta ? eu asa stiu ca de vorbeste si se pune capat calomniilor nu crezi ? daca eu de ex. depun ticket si mie nu mi se ofera un raspuns exact si concret, eu ce sa cred in acel moment ?
 

DeletedUser10388

Eu am cerut sa m-i se arate ce regula de joc am incalcat, dar imi sunt blocate ticketele si nu primesc nici un raspuns, despre contul cher-cher am mesaj prin care ma imputernicea sa-i impart satele ( asa scrie in reguli ca tre' sa ai ) si sa-i mai pastrez contul pe l5 poate va mai intra vreodata.
 

DeletedUser

stai linistit nu e singura magarie de pe l5...a doua oara la rand se fac ,,pierdute'' atacurile tribului NOI asupra lui PROFAMARIA(e admin pe alte lumi)...si bineinteles nu e nimeni de vina...e de la server...asta e ...daca fura si pe joc iti dai seama ce face in viata reala...poate a dat spargerea de la brasov:p
 

DeletedUser10388

mi-a fost redusa pedeapsa de la 100 la 20 de sate, nu stiu motivul. am acceptat-o doar pentru ca am colegi care au nevoie de mine,
 

DeletedUser

stai linistit nu e singura magarie de pe l5...a doua oara la rand se fac ,,pierdute'' atacurile tribului NOI asupra lui PROFAMARIA(e admin pe alte lumi)...si bineinteles nu e nimeni de vina...e de la server...asta e ...daca fura si pe joc iti dai seama ce face in viata reala...poate a dat spargerea de la brasov:p

te rog frumos sa te controlezi!
pe mine nu m-ati mai atacat de luni intregi, asa ca vezi de treaba ta si nu dezinforma
atacurile tuturor de pe toate lumile au fost blocate, nu ai vazut?
daca voi aveti o problema legata de mine, va rog sa o rezolvati intre voi, nu improscand cu gunoi pe toata lumea!
 

DeletedUser

Stimabilor se pare ca iar nu ati citit regulamentul.
1. Stelian86 daca stiti regulamentul asa de bine inseamna ca ati citit si regulamentul forumului:
6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment iar tema va fi inchisa/stearsa .
Shinobi666 si gygypytok este valabil si pentru voi.
Tema inchisa. daca IAR deschideti o tema bazata pe acest subiect se lasa cu vacante. nu intindeti coarda prea mullt pentru ca se rupe
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus