TOTAL WARS

Scor reacție
12
Ce parere aveti despre noile razboaie intre quifsa si cealalta tabara ? intreb pe cei care se bat de o vreme ? :)) sincer abia m-am apucat si imi plac noile tipuri de runda gen 4 membri pe trib si starturi adecvate
cat si noi jucatori :)) pe timp ce trece sunt mai multi care stiu jocul si devine interesant
nu am nimic cu nimeni , goood lucky la adversari cat si la membri cu care am inceput sa joc , sa facem jocul mai interesant baieti !!
cine mai frecventeaza speedul in ultimul timp ? ma refer la un jucator mai "wow " care vi se pare
 

DeletedUser46844

Ce parere aveti despre noile razboaie intre quifsa si cealalta tabara ? intreb pe cei care se bat de o vreme ? :)) sincer abia m-am apucat si imi plac noile tipuri de runda gen 4 membri pe trib si starturi adecvate
cat si noi jucatori :)) pe timp ce trece sunt mai multi care stiu jocul si devine interesant
nu am nimic cu nimeni , goood lucky la adversari cat si la membri cu care am inceput sa joc , sa facem jocul mai interesant baieti !!
cine mai frecventeaza speedul in ultimul timp ? ma refer la un jucator mai "wow " care vi se pare

Pai v-am cam facut de unul singur 3 runde la rand ,
pe trafic l-am scos de 2 ori consecutiv, o data pe tine , doar ce am clacat aseara ca ne-a mancat runda Hannibal :)) avea ceasu cu 10 minute inainte sau era beat, ma rog
QIFSHA fara tiganu = 0 barat , dar si cu el o cam luati de cand joaca sickossu :D
nici numele tribului tau nu il scrii corect , Qifsha nu quifsa , in fine.

Imi cereai sa nu te atac:)) serios?
Tinand cont ca sunteti 10+ in echipa iar eu am jucat o runda cu ralf10 (imi facea deff) si tot v-a dat fum :))) si 2 runde cu marius si inca 3 , deci 5 vs 12 ..
Si cu toate ca sunteti 10+ intrati doar dimineata cand nu suntem noi on :)))))))))))))))))))

Echipele care activeaza acum pe speed sunt urmatoarele si sa facem o diferenta intre tabara qifsha si tabara cealalta...:
Tabara noastra...
V-am dat mucu (Mucu!) - Ralf10 , sickoss ,bad si carbonn
NexT (NexT) - Mariusbr7 , soloalin , go? , Dr.house
si mai intra cateodata greenul (o runda pe noapte)

green - Zeuss. , sorin08, miss fort si cam atat la ei
Tineti cont ca in 3 insi v-a rupt pe o runda rush !!!

Hai sa vedem qifsha
QIFSHA - Orochimaru-sama , Black007, tiganu , Iulia , Satulvatramoldovitei, rzn, traficantul , mouse sini , ooo? . Sicriu. Lotus18 , Bobby Shmurda , Kravyus, *Nyx , Frentiu , over ,.. si mai multi...
 

Atașamente

  • Screenshot_2016-09-01-21-19-29.png
    Screenshot_2016-09-01-21-19-29.png
    32,8 KB · Vizualizări: 96
  • Screenshot_2016-09-02-02-22-15.png
    Screenshot_2016-09-02-02-22-15.png
    36,5 KB · Vizualizări: 90
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser45492

Baa Sikoss te faci de ras iarasi daca nu o faci tu te fac eu
Vi cu comentari aiurea :(
Tabara 1 : MariusBr Go Carbon Solo Liniuta Raluca Cosmin Moartea Adriana si paul + 10 alti nu stau sa i scriu pe toti
Aveti confa de 25 de persoane
Am ss uri cand recunoasteti ca sunteti 20
Pana la urma tu esti un jucator mediocru care nu are nici o treaba aici si nu esti in masura sa vorbesti
Tu mai dat afara din trib pe lumea 52 pentruca te am atacat pe speed si te am scos , asta mie mi se pare penibil , am ss uri
Pana la urma ce sa scoti tu , pe ultima runda eu imi amintesc ca ai fost prins cu atacul in sat si dupa ne ziceai ca aia nu se stiu cordona :(
Nu abera iar daca tu ajungi sa te compari cu Tiganu e trist si dai dovada doar de prostie
Cum zice cineva ~E bun la dat explicati si la dat din gura la joc e 0 ~ \
Eu pe o runda te am vazut ai dat tren pe Oro ai luat split dupa back la tot atacu :(

Vrei sa iti arat ss uri cand ziceai ca de ce ma ataci ca suntem in acelasi trib pe 52


Aberezi in tot ce zici
http://ro.twtotal.net/ladder/round.php?saisonid=111
Eu nu vad numele Sikosss aici nici macar la aparator atacator nimic deci nimic vino cu ceva concret , nu cu ce aberezi tu eu te cunosc si stiu ca le infloresti si vorbesti fara tine

+ ca in echipa lui Marius nici macar nu esti apceptat de toti =))))

Tu esti penibil ma

Te citez
~Cresc satul 5000 +~
~Si dupa te las sa joci tu~
Daa erai ceva de genu
am 500 cu 300 de cai
Cand am atacat 200 ccu 80
=)))))))))))

Tia sarit protectia te am scos dupa mai dat afara de pe 52 ca de ce te atac

Frentiu
 

DeletedUser46844

Baa Sikoss te faci de ras iarasi daca nu o faci tu te fac eu
Vi cu comentari aiurea :(
Tabara 1 : MariusBr Go Carbon Solo Liniuta Raluca Cosmin Moartea Adriana si paul + 10 alti nu stau sa i scriu pe toti
Aveti confa de 25 de persoane
Am ss uri cand recunoasteti ca sunteti 20
Pana la urma tu esti un jucator mediocru care nu are nici o treaba aici si nu esti in masura sa vorbesti
Tu mai dat afara din trib pe lumea 52 pentruca te am atacat pe speed si te am scos , asta mie mi se pare penibil , am ss uri
Pana la urma ce sa scoti tu , pe ultima runda eu imi amintesc ca ai fost prins cu atacul in sat si dupa ne ziceai ca aia nu se stiu cordona :(
Nu abera iar daca tu ajungi sa te compari cu Tiganu e trist si dai dovada doar de prostie
Cum zice cineva ~E bun la dat explicati si la dat din gura la joc e 0 ~ \
Eu pe o runda te am vazut ai dat tren pe Oro ai luat split dupa back la tot atacu :(

Vrei sa iti arat ss uri cand ziceai ca de ce ma ataci ca suntem in acelasi trib pe 52


Aberezi in tot ce zici
http://ro.twtotal.net/ladder/round.php?saisonid=111
Eu nu vad numele Sikosss aici nici macar la aparator atacator nimic deci nimic vino cu ceva concret , nu cu ce aberezi tu eu te cunosc si stiu ca le infloresti si vorbesti fara tine

+ ca in echipa lui Marius nici macar nu esti apceptat de toti =))))

Tu esti penibil ma

Te citez
~Cresc satul 5000 +~
~Si dupa te las sa joci tu~
Daa erai ceva de genu
am 500 cu 300 de cai
Cand am atacat 200 ccu 80
=)))))))))))

Tia sarit protectia te am scos dupa mai dat afara de pe 52 ca de ce te atac

Frentiu

JUR pe viata mea ca eu nu am jucat si nu joc pe lumea 52 , deci fugi ..
Si nici nu m-ai scos vreodata tu pe mine de pe speed!
Daca tii bine minte , eu , tu si oro + valker jucam in aceeasi echipa inainte speed , acum nu m-ai prins niciodata pe runda , despre ce vorbim?
 

DeletedUser45492

Era Frentiu pe contul meu atunci , oricum esti varzalică boss , ti-o spun si eu , nu te supara.
Plus ca esti un hoț de pp-uri si incerci vrajeli prin diferite conturi de triburile si skype.
La actualul nivel al tau , la felul cum joci , pe speed , esti de umplutura , iar la caracter sa nu mai zic , daca vrei sa-ti intru in detalii doar te fac de ras si oricum nu ai recunoaste nimic , asa ca mai bine nu detaliez.
Pentru mine esti doar un tepar cu nasu pe sus , care nu merita atentie , pacat ca ti-ai obtinut o anumita audienta , nemeritata.
 

DeletedUser42095

adevarat ce spuneti despre sickoss.. el nare nici o treaba cu speedu si cauta discutii
 

DeletedUser42606

Eu personal ii invit luni pe cei din tribul next la o runda pe master de genul 5 vs 5 sau si mai multi daca e cazul, voi decideti.
Daca acceptati spuneti pana maine dimineata sa am timp sa rezerv runda si asa o sa vedem care trib e mai bun fara comentari de genu am fost atacat de 3,4 iaintea ta si de aia mai scos,acolo o sa vedem care e mai bun.
 
Sus