TRACIA a urcat pe locul 1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cred ca stiu si eu asta..nu m-am nascut ieri:)
Ma refer ca e mult mai frumos locul 1 sa fie trib mamut voi ce ziceti?:rolleyes:

nici nu mi-a dat prin cap nu ai sti asa ceva, doar am vrut sa subliniez acest lucru, ca sa se stie ca un trib "mamut" ca al nostru ar putea fi si pe locul 100, daca nu ar conta primii 40 de membrii care au datoria sa traga tribul dupa ei.
 

DeletedUser

Ma refer ca e mult mai frumos locul 1 sa fie trib mamut voi ce ziceti?:rolleyes:

mie personal mi se pare ridicol; de ce? e ridicol sa desconsideri un trib doar pentru ca are multi membri (are multi membri si totusi se descurca bine...asta inseamna ca are o organizare buna) si pe langa asta si tribul ~M~ se apropie de limita, asa ca prin aceasta afirmatie iti ataci indirect propriul trib
 

DeletedUser

mie personal mi se pare ridicol; de ce? e ridicol sa desconsideri un trib doar pentru ca are multi membri (are multi membri si totusi se descurca bine...asta inseamna ca are o organizare buna) si pe langa asta si tribul ~M~ se apropie de limita, asa ca prin aceasta afirmatie iti ataci indirect propriul trib

De fapt eu as putea zice ca e pe dos...in trib va ramane numai o elita.
 

DeletedUser

De fapt eu as putea zice ca e pe dos...in trib va ramane numai o elita.
:D:D:):) a fosta tare faza asta:)

eu zic ca nu e nimic pe dos..~M~ are aprope la fel de multi membrii ca TRACIA asa ca nu vad rostul comentariilor
+normal ca dupa acest razboi vor ramane numai o ''elita'' in ~M~ deoarece numai jucatorii buni pot rezista razboiului ;)
 

DeletedUser

Salut.Stiu ca sunt off topic dar sunt din Tracia si am zis ca aici e cel mai bun loc sa imi exprim nemultumirea.De ieri mi s-a blocat userul pe nedrept si fara nici un motiv.Am adresat mai multe intrebari conduceriii am depus mai multe contestatii dar nu imi raspunde nimeni.As vrea sa pun cateva intrebari si eu...sper sa imi raspunda cineva ,sa nu fiu ignorat sau sa mi se stearga postul in bataie de joc.
De ce mi s-a blocat useruL?
De ce nu imi raspunde nimeni?
De ce faceti abuz de puterile care le aveti?
Sunt trei intrebari destul de simple si nu cred ca dureaza mai mult de 30 de secunde ca sa verifici si sa raspunzi.Nu sunt un noob si nu pot zice ca ma deranjeaza asa de mult ca mi s-a blocat contul pe nedrept,ce ma deranjeaza cel mai mult e faptul ca nu imi raspunde nimeni,daca asta inseamna team triburile,o echipa de noobi socati care fac ce vor ei ,blocheaza lumea in stanga si in dreapta,atunci chiar ma bucur de cele intamplate.
Multumesc,sper ca aveti bunul simt sa reveniti printre oameni si sa imi raspundeti si mie.
 

DeletedUser

Degeaba sunteti pe locul 2 ca nu stiti sa anuntati un razboi , anuntati si voi cand puneti pe cineva la dusmani ca sa punem si noi (MnK.s) ... da sti cum e...un dusman in plus..mai multe sate de luat :x hf in razboi cu noi

p.s: vorbiti cu cei din light , tdw , kings astia...G.A..voi..sa atacati impreuna :s



Intrebare capcana pentru LIGHT si kings : Cum v`ati simtit azi dimineata?:)
 

DeletedUser

Duşmani
SC
MnK.s
~M~
~S~

Ai putea sa spui ca suntem in aceeasi tabara:))
 

DeletedUser

Da core...suntem in aceeasi tabara:))



MnK.s - ALB
LIGHT - ROZ
kings - Galben
TRACIA - NEgru - cei mai noi dusmani :) ..:*
T.D.W. - Albastru
G.A. - Gri

razboi2ie9.png



hehe :) oare cat mai rezistam :D:D


Side 1: MnK.s

Side 2: LIGHT kings T.D.W. G.A. TRACIA

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 998
Tabăra 2: 14,760
Diferență: 13,762

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 271
Tabăra 2: 38
Diferență: 233

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,621,468
Tabăra 2: 64,849,716
Diferență: 59,228,248

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,974,601
Tabăra 2: 281,371
Diferență: 1,693,230

image.php



voi ce credeti?:confused:
 

DeletedUser8266

eu cred ca nici nu va baga in seama si la ei nu sunteti trecuti la dusmani , pot sa trec si eu toate triburile din capatu celalalt de harta la dusmani da razboiu unde e?:)))

is curios si eu in afara de un jucator 2 pe care ii aveti din G.A. ,kings si tracia ...unde e granitza? sau e razboi fara combatanti:))
 

DeletedUser

Noi cei din TRACIA ii avem la Dusmani dar nu ii bagam in seama...:)))) dar nah...;)
 

DeletedUser

@imperiul moldav

1. suntem trecuti la dusmani
2. uitate la tdw , light..nu avem granita cu ei nu?:(..cu tracia..au si eu cativa oameni acolo la k52 cu k62..
3. ei neau trecut pe noi...si nici nu stim de ce..macar de ne anunta...


@mistikal

nici nu trebe sa ne bagati in seama...:) stati voi linistiti si nu ne bagati in seama ca si asa suntem niste nobi..:)
 

DeletedUser8266

alexia daca nu ai observat am exemplificat triburile cu care chiar daca vreti nu aveti cum sa aveti razboi ca nu aveti granitza ...un jucator nu poate fi numit granitza daca eii vau trecut la dushmani e partea a 2 a probabil din lipsa de ocuptie:))
 

DeletedUser

din lipsa de ocupatie o sa dispara bulina aia neagra de la granita cu k52...in ceva timp ..:) ..asa a facut si LIGHT...aveam si noi 1mil pct pe continent..k52..si eram vreo 20 in trib,..nea crezut nobi..si nea trecut la dusmani...ei aveau vrei 4mil pe continent...parca...si de atunci ia uite ce s`a intors roata pe k52 :eek:
 

DeletedUser8266

cred ca o sa va enervati si o sa cuceriti tracia :)) normal ca o sa dispara bulina aia daca va puneti pe ea ca e in minoritate acolo e logic sa se intample asa...dar dupa ,gata sa terminat razboiu cu tracia ca nu mai puteti(nu mai pot) ajunge la ei(la voi)
 

DeletedUser

dap..dar noi nu avem treaba cu ei..mai mult cu LIGHT :) prietenii nostri de la inceput >:D<
 

DeletedUser

Fiti atenti ce au ajuns tracii sa faca :)))))))))))))


ramos4vemom <--- asta nu e ramos4venom

:))+ca a trimis o circulara la tot tribul
 

DeletedUser

Fiti atenti ce au ajuns tracii sa faca :)))))))))))))


ramos4vemom <--- asta nu e ramos4venom

:))+ca a trimis o circulara la tot tribul

Fi mai exact ;;)

Vrei sa iti arat faza cu fmm ?cum vorbesc cei din conducere de la voi ?
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus