TRACIA a urcat pe locul 1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Fi mai exact ;;)

Vrei sa iti arat faza cu fmm ?cum vorbesc cei din conducere de la voi ?

Unde se vede ? Eu nu am vazut nimic . Daca ai dovezi concrete te rog sa le prezinti pt ca m-ai facut foarte curios .
De asemenea as vrea sa stiu daca ~M~ are intr-adevar spioni in tribul A.K.W. ( asa cum am aflat din surse neoficiale ) si care va fii pozitia lor pe viitor fata de acest trib .
 

DeletedUser

De ce mi-am permis sa scriu aici desi nu e problema mea ? Pt ca un foarte bun prieten m-a rugat sa postez in locul sau pt a nu fii pus la zid de catre tribul din care face parte si in care a intrat impotriva vointei sale .
M-am documentat acum : am vorbit cu fratele meu , care la randul lui a vorbit cu o cunostinta - lantul slabiciunilor .
Am reusit sa fac rost de mesajul atat de intens mediatizat aici si care (dupa spusele lui Core007 ) ar fii pus intr-o postura proasta TRACIA si ai ei conducatori . Hmm , ce sa spun , nu ma asteptam sa fie exact pe dos decat era prezentat . Se pare ca exact jucatorii ~M~ au emis jignirea ( pt cei care nu cunosc termenul fmm=foarte multa m**e )

fmm a spus:
Mishu Land în data de 29.11. la ora 21:36
fmm , dupa care fmm
aaaa, era sa uit FMM


dracones tracul în data de 29.11. la ora 21:50
ma scuzi ca te deranjez,stiu ca esti ocupat cu sorinacio, dar cred ca mesajul asta era de fapt adresat tie nu mie.

Mesajele acestea au fost trimise de către dracones tracul mai departe.

dracones tracul în data de 29.11. la ora 21:51
apropo daca stii ce inseamna poate imi traduci si mie te rog

ramos4venom în data de 29.11. la ora 21:53
Inseamna "Frate,mersi mult" :)))

Rusinos , ce sa spun !
 

DeletedUser13059

raul28io - lumea 1

valentinopop-lumea

player05 - lumea clasica

exterminatorul - lumea 4

AlytheSettler - lumea 5
 

DeletedUser

Daca intervin conversatiile particulare o dam in off-topic! Si nu e bine.
 

DeletedUser1924

Conteaza cum au urcat pe locul 1 sau ca sunt acolo?
Felicitari TRACIA !
 

DeletedUser8266

joci si tu pe l6 verra? :)) .....pai cum ati urcat datorita conjucturi la fel se poate cobor , oricum sa asteptam sa se mai linisteasca apele in s-e harti apoi incepem sa ne dam iar cu parerea
 

DeletedUser13067

da, joc si pe L6 ... am revenit:D ca asa sunt eu... ca raia :)) nu scapa lumea de mine....
Momentan TRACIA se tine bine si cred ca o va duce mult pe pozitia actuala.
 

DeletedUser13067

Rang Numele tribului Punctajul celor mai buni 40 jucători Punctaj total Membri Medie de puncte jucători Sate Medie de puncte sat
1 TRACIA 33.309.431 101.297.002 300 337.657 10057 10.072
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus