TRACIA a urcat pe locul 1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

TRACIA? nu cred ca v-a rezista mult. sa va zic cate ceva:
Zilele trecute am fost concediat... motivul: angelicg m-a jignit, iar eu i-am facut raport, lucru care lui kryza nu i-a convenit. cum mi-am permis sa ii fac raport saracutei fete, ca e si ea mica... nu conteaza ca m-a jignit, important era ca fata nu a vrut, de parca m-ar interesa. apoi a vrut sa ma bage in academie, lucru pe care l-am refuzat, alegand sa ma duc in tribul LR. aceasta chestie nu i-a convenit domnisoarei intemeietoare, si le-a turnat celor din LR cum ca eu as fi refugiat. deci, prin urmare, sunt concediat fara motiv, incerc sa plec intr-un trib unde sa stau linistit sa scap de cei care nu cunosc regulile jocului, dar nici asa nu am voie? pai, oameni buni, in caz ca nu stiati, pe lumea 6 in NV legea in toate triburile din zona o face kryza :)) si asa nu v-a rezista mult, nu stiu daca poate saracuta intemeietoare sa aiba grija de 11 triburi :D
 

DeletedUser

Eu cred ca inca visezi daca zici ca face legea in toate triburile din NV ..dute si spalate pe fata ;)
 

DeletedUser18817

S-o crezi tu k face ea legea in toate triburile din N-V
Vorbesti prostii!!!
 

DeletedUser

pai, oameni buni, in caz ca nu stiati, pe lumea 6 in NV legea in toate triburile din zona o face kryza :)) si asa nu v-a rezista mult, nu stiu daca poate saracuta intemeietoare sa aiba grija de 11 triburi :D

ce simpatic esti:)
orice lider ar fi facut asa ceva daca ar fi avut onoare...
cat despre legea:)) ai atins apogeul simpatiei:))
dupa cum am mai zis mai sus, faptul ca te-a dat drept refugiat ar fi facut orice trib...
si una e sa faca legea TRACIA si alta e sa faca legea kryza. (ma rog putem spune de tracia ca face legea pt ca e locul I...dar degeaba esti pe locul 1 daca nu poti ramane acolo...daca se aduna mai multe triburi pot ele face legea;) etc etc)
cum am mai spus, simpatic:cool:
 

DeletedUser

S-a schimbat politica domnisoara sau domnisorul Mistikal , rezolvati-va problemele interne ca va spargeti in 10.000 de bucati , ce ati reusit prin click-uri la invitatii asa de repede pleaca :)


E timpul ca pentru magariile care le-ati facut , nu zic ca numai voi dar si cu cine sinteti in razboi acum cu ~ARM~ s-au intamplat multe , cum am prezis unuia din tribul ~ARM~ parca Cadaver ... multe triburi de pe locurile 1-10 vor avea de suferit majore schimbari de situatie , adica spargeri de triburi si fuga din cauza altor neintelesuri si fortarea unora de a lupta sub nu stiu ce pretext , e viu Cadaver , intreaba-l ce i-am zis si o sa vezi ca eu nu mint , multe triburi vor disparea nu din cauza razboaielor ci prin unirea prietenilor din alte triburi actuale de pe lumea 6 ... de pe alte lumi .


Ca idee tribul [ally]LR[/ally] are fostii membrii de pe lumea 3 in toate triburile posibilile si se asteapta unirea granitelor si totodata se sustine cu sprijin acest trib care voi il credeati sau altii in cred " de cacao " ... speram sa se gindeasca bine si cei de prin nord si sud ca s-au atins granitele cu ei .

Nu se creaza un mutant de trib ci adevaratul trib care la ora actuala pe lumea 3 nu exista din multe manevre prin nu stiu ce intelesuri de blocari de conturi , nu cunosc dedesubturile dar a venit timpul ca LR sa-si primeasca in trib vechii camarazi de arme de pe lumea 3 si cei care au luptat si prin fostul BURN care a fost o data si sa alinam o data pentru totdeauna mindria multora , nu mai zic de prietenul meu bun care s-a suparat pe mine => B3sT sa ajunga sa **-easca cu " printesa " aceea pe care o stie el si atacurile alea de la bogdan89 de pe lumea 3 si sa facem o elita de nespart .
Asa cum m-au crezut unii : prost , dictator , nebun , screlozat si nu mai stiu eu cum , a venit timpul sincer **-ind ca intr-un final ceea ce la multi nu le-a convenit si multe mesaje si manevre si imbarligaturi la mine pe privat si tin sa actualizez ceea ce am zis multora : randul le vine la toti , nu numai un trib ... avansam pentru ca vrem sa atingem granitele cu camarazii vechi si nu mai dureaza mult .
 

DeletedUser

Da...saracul de mine nu mai are niciun atac acuma:)) cred ca raman cu unul macar:p
Cat despre ce se intampla pe aici ... eu va zic ca minim o treime din triburile care sunt acum in top 10 nu vor mai fi ... inclusiv TRACIA care are o groaza de jucatori care pe alte lumi imi dau mesaje de genul "Nu-mi dai mie satele de pe l6 pls?"
Astia sunt tracii :D
 

DeletedUser

da si mie da si mie , am venit cu miloaga si cu innobilarea interna ... cum ne acuza lumea :)
 

DeletedUser

inobilare interna nu ii o rusine ;) dar si aia cu bun simt nu joc 1 an si in 1 an ai luat 2 sate de la dusmani si restu 98 de la colegi free :|
 

DeletedUser

Asa e ... dar lucrul ciudatel este ca tracia o fi pe primul loc ... dar nu prea este dorita de celelalte triburi ... sper sa mai rezist pana nu mai e tracia pe harta:D
 

DeletedUser

o sa rezisti ;) stai calm dar nu pot sa zic acelasi lucru si despre traci
 

DeletedUser

TRACIA sigur va cadea ... motivul este ca doamna Kryza face tot posibilul sa scape de aliante crezand ca-i va fi bine ... dar ii va fi mult mai rau cu timpul!
 

DeletedUser

nu ii de aia doar ca ea nu stie ce inseamna triburile ;)

scz dar acolo mai bine s-ar zice "single-player"
 

DeletedUser

iupii , pica tracia si criza ? cine da de baut ? hai sa vedem sa ne bucuram :

Side 1:
Tribes: TRACIA
Players:

Side 2:
Tribes: LR
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 178
Tabăra 2: 107
Diferență: 71

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 34
Tabăra 2: 4
Diferență: 30

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,622,488
Tabăra 2: 956,319
Diferență: 666,169

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 372,156
Tabăra 2: 40,715
Diferență: 331,441

image.php








Side 1:
Tribes: TRACIA
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 178
Tabăra 2: 134
Diferență: 44

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 4
Diferență: 2

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,622,488
Tabăra 2: 1,028,153
Diferență: 594,335

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 59,277
Tabăra 2: 40,070
Diferență: 19,207

image.php


Side 1:
Tribes: TRACIA
Players:

Side 2:
Tribes: GMNY
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 177
Tabăra 2: 17
Diferență: 160

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 1
Diferență: 7

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,612,911
Tabăra 2: 108,555
Diferență: 1,504,356

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 78,168
Tabăra 2: 3,178
Diferență: 74,990

image.php



hai , maaa :((( de ce sinteti rai ? de ce nu spuneti ca faceti glume d-astea proaste ?
vai , si joaca doar single player ... ce ar fi daca ar juca toti de acolo oare ?
ouch
 

DeletedUser

suporter tipic, nu exista obiectivitate :)
daca ai fii obiectiv ai reusi sa vezi ca intre ~arm~ si tracia a fost un razboi echilibrat pana acum iar Lr a intrat in acest razboi de abia cateva zile;
ce incerci sa demonstrezi tu aici este irelevant
 

DeletedUser

care razboi ?
unde am afirmat eu ca nu ar exista echilibru ?
am expus niste statistici care infirma cele spuse de antecuvantatorii mei .
tu , zana de poveste , de care parte a baricadei te afli , sau mai precis in ce trib ? ( de te simti atins in clasamente )
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus